Raziskava lokalnega trga zdravil

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

Forum BB na komercialni osnovi angažira aktivne raziskovalce za izvedbo analitičnega dela za preučevanje lokalnih trgov zdravil.

Študija obsega naslednje postavke:

1.Zakonodajni okvir države (s sklici na vire)
1.1 Seznami prepovedanih drog;
1.2 Seznami nadzorovanih kemikalij (predhodnikov drog);
1.3 Kazni za oglaševanje spletnih trgovin, ki prodajajo prepovedane droge;

2. Opis poslovanja z drogami v vaši državi
2.1 Sestava seznama lokalnih spletnih prodajalcev in prometa na njihovih spletnih mestih;
2.2 Priljubljene tržnice v vaši državi in analiza njihovih spletnih strani/obiska;
2.3 Oglaševalske kampanje, ki jih izvajajo prodajalci drog v vaši državi (vsaj 3 primeri z navedbo medijev);
2.4 Zbiranje odprtokodnih podatkov na uradnih spletnih straneh o kriminalu na področju trgovine z drogami (število aretacij/zasegov v zadnjih treh letih). Navedba najnižjih in najvišjih kazni za prodajo, nakup in posedovanje prepovedanih drog;
2.5 Nezakonite priljubljene droge v vaši državi (katere prepovedane droge so priljubljene v vaši državi in kje jih je mogoče kupiti na spletu/offline)+veleprodajne in maloprodajne cene snovi;
2.6 Zakonite priljubljene droge v vaši državi (katere priljubljene droge so zakonite v vaši državi in kje jih je mogoče zakonito kupiti na spletu/offline)+veleprodajne in maloprodajne cene snovi;

3 Značilnost trgovine z drogami brez povezave v vaši državi. Seznam vseh znanih geografskih točk, ki so privlačne za uživalce drog, in razlaga, zakaj so postale take.

4. Izčrpen seznam tematskih in bližnjih tematskih spletnih strani/skupin na Telegramu ali kanalov/skupnosti na Discordu ali drugih družabnih omrežjih, ki pokrivajo novice, povezane z uporabo drog in trgovino z njimi v vaši državi.

5. Seznam najbolj znanih anonimnih načinov za nakup kriptovalut v vaši državi. 6. Seznam priljubljenih plačilnih sistemov, ki jih uporabljajo goljufi in trgovci z drogami. Splošna ocena kriptovalut, ki se uporabljajo za nakup drog. Podatki o možnosti nakupa drog brez povezave od uličnih preprodajalcev za kriptovalute?

6. Prisotnost kakršnih koli storitev dostave nezakonitih drog na dom v vaši državi; če da, navedite povezave do takih storitev.

7. Opišite portret povprečnega uporabnika in povprečnega preprodajalca drog.
8. Navedite informacije o spletnih trgovinah in trgovinah brez povezave, ki posameznikom prodajajo opremo in kemikalije (tudi preproste kemikalije).
9. Kako v državo vstopajo prepovedane sintetične droge? Uvoz končnih izdelkov iz drugih držav ali domača proizvodnja.
Navedite dokaze za ugotovitve, ki izhajajo iz odgovora na to vprašanje.


Postavke študije niso izčrpne, vendar so obvezne. Izvajalec jo lahko dopolni s svojimi poglavji. Posebno pozornost namenite dejstvu, da morajo biti vsi podatki, navedeni v študiji, potrjeni z drugimi viri informacij. Ne morete na primer napisati, da je "v državi A 60 % odvisnikov od drog odvisnih od drog, ker je to le moja domneva".


Zanimive države:
Združeno kraljestvo in vse države EU

Nadomestilo za popolno in izčrpno študijo ne sme biti manjše od 1000 USD, uporabnikom, katerih študije so ocenjene kot najbolj natančne in popolne, se lahko ponudi stalna zaposlitev v osebju Foruma BB z mesečno plačo 1000 USD. Več uporabnikov lahko sodeluje pri pisanju študije. Če se odločite za to raziskavo, ne pozabite, da časovni rok ne sme biti daljši od 7 dni. Če se tega roka ne boste držali, bomo angažirali druge izvajalce.

Če želite za nas opraviti to raziskavo, mi prosim napišite zasebno sporočilo. Plačilo za raziskavo se izvede v 5 dneh po poročilu, saj potrebujemo čas za preverjanje vseh podatkov. Uprava foruma si pridržuje pravico, da v svojem imenu javno objavi vašo raziskavo, če se ji bo to zdelo potrebno.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Države, za katere študija že poteka:

Države, ki jih zanimaZačela se je raziskavaOdgovorni za raziskavoObjavljena raziskava
Združeno kraljestvomarec 28, 2024@LazZzZz
Španija27. marec 2024@craris100
SlovaškaV iskanju raziskovalca
Romunija28. marec 2024@Huey Freeman
Francija28. marec 2024@Francija @MagicshroomŠtudija trga zdravil
Poljskamarec 29, 2024@mescalito10 Analiza trga zdravil [Poljska]
NemčijaV iskanju raziskovalca
Bolgarija2. april 2024@Dr. X
Litvaapril 11, 2024@magnezijev_sulfat [LITVA] Študija trga zdravil
LatvijaV iskanju raziskovalca
DanskaV iskanju raziskovalca
MadžarskaV iskanju raziskovalca
BelgijaV iskanju raziskovalca
EstonijaV iskanju raziskovalca
Češka26. april 2024@mescalito10
Finska13. april 2024@pap.pine
NizozemskaV iskanju raziskovalca
ItalijaV iskanju raziskovalca
GrčijaV iskanju raziskovalca
PortugalskaV iskanju raziskovalca
ŠvedskaV iskanju raziskovalca
SlovenijaV iskanju raziskovalca
HrvaškaV iskanju raziskovalca
 
Last edited:

hardmann

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 19, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Deals
2
Zbrati morate veliko informacij, naj si jih zapišem in poskušam prispevati čim več
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Z veseljem bi vam pomagal, vendar je obseg tako velik, same ZDA pa tako obsežne in raznolike. 50 zveznih držav je praktično 50 držav. Aljaska bi bila sama po sebi 18. država po velikosti. KALIFORNIJA bi bila 5. največje gospodarstvo VSEH DRŽAV! Teksas ima večje gospodarstvo kot Rusija Kanada ali Francija. Dea je strah vsega sveta ni popolnoma nobenega glavnega oglaševanja prepovedanih drog. Kljub temu ima trg prepovedanih drog v ZDA ocenjeno vrednost kar 750 milijard dolarjev na leto. Krogi, ki se ukvarjajo z drogami, so pogosto etnični in tudi tesni. Za nakup mojega kokaina moram pridobiti temnopoltega moškega. Za metamfetamin pošljem mehiškega Američana. Ne šalim se. poznam ljudi, vendar obstaja absolutno pravilo, da ga ne smete prodati belcu. Kavkazijci, ki jih poznam, so majhen krompir. Ne morem razbiti trga z drogami in pridobiti teh informacij. Ne morem najti skupin, ne morem nikogar pripraviti do tega, da bi komentiral. Potem to pomnožite x 50.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Ne vem, zahodna obala ni tako zelo podobna. Mislim, tukaj sem že pisal o tem, da so različne regio s vsekakor kulturno različne in imajo različne poglede ali stališča do različnih snovi. Tvoj opis se zdi zelo podoben nekaterim območjem na srednjem zahodu ali vzhodni obali zagotovo. Zahodna obala je bolj odprta, za vraga, država Washington je pred nekaj leti dekriminalizirala posedovanje vseh drog! Obstajajo dilerji, ki se oglašujejo in morda ne polovica, a vseeno veliko število, bodo sprejeli kriptovalute prav tam na ulici.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Seveda se strinjam. Zahodna obala je lahko prav tako druga država kot preostali del ZDA. Politike dekriminalizacije in zmanjševanja škode so veliko bolj v praksi. Jaz sem na srednjem zahodu in tam so politike in taktike kazenskega pregona naravnost arhaične. Na primer, če vas ujamejo pri prodaji praktično katere koli snovi, ki deluje na Cns, vas čaka desetletje zapora, tudi če ne prodajate prepovedanih drog. Samo verjeti morate, da ste to počeli, in že ste krivi. Natančneje, prepričati vas morajo le, da ste verjeli, da prodajate droge. Če ste prodajali L-met, ki ni prepovedan, vam tega niso dolžni povedati. V zapor vas bodo poslali zaradi prodaje zdravil brez recepta, če ne boste znali argumentirati.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Za zdaj začnite s prvim stanjem
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Nekje je treba začeti! Ali lahko predlagam vzhodno obalo? Prevzemimo države!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Na tem področju ste na potezi! Če želite, vam bom poslal svojih 20 strani raziskave. Koliko dolarjev se letno porabi za zdravila s črnega trga v ZDA? Odgovorite kadarkoli. Ko boš našel zanesljiv vir 😁. Sprejmem tudi dvomljiv vir, če ga lahko navedeš in ne gre za oceno z razponom 100 milijonov dolarjev . To je tako blizu, kot želi DEA ugibati. Ne pozabite, da ne glede na to, ali vam bo uspelo ali ne, za svoj trud verjetno ne boste imeli nobene koristi.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Strinjam se s fritom, veliko posebnosti, ki jih zahtevate, preprosto niso pomembne za mojo državo. Resnično sem bila navdušena nad možnostjo raziskovanja in pisanja za BB, dokler nisem prebrala vseh zahtev. V ZDA ni podjetij za dostavo drog, trgovci z drogami se tu ne oglašujejo, lokalni trgovci ne sprejemajo kriptovalut itd. Fritsova razlaga je precej izčrpna in razlagalna.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Ali je neprimerno, da vprašam, katero področje hipotetično opisujete (saj veste, v izmišljeni zgodbi, v kateri so vsa imena spremenjena zaradi zaščite zlobnega Lola in ne temelji na resničnih pregonljivih dogodkih ali časih). Sprašujem samo zato, ker me zanima, kako lahko različni ljudje na istih območjih prav tako doživljajo stvari. Glej moj komentar k Fritovemu zgornjemu sporočilu.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Težko bo že navesti vsa imena drog, na primer v Franciji jih je več kot 200 in nisem našel nobenega konkretnega seznama z njihovimi imeni, na nekaj seznamih, ki sem jih našel, so glavne droge, kot so metamfetamin, GHB, MDMA ..., in njihovi derivati (včasih)
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Kako se lahko imenujem za strokovnjaka? ja, bil sem na ulici, bil sem zasvojen z metamfetaminom in izkusil sem veliko drog, kot so heroin morfin 4mmc tablete na recept in številne druge. Res bi vam rad pomagal, vendar ne vem, ali bi vam moje izkušnje lahko koristile.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
@HEISENBERG to bi bilo razlikovanje za to💪 ampak ali obstaja kakšno obdobje, v katerem bi poskušali zbrati vse te infos o moji državi?
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
7 dni, izgubil sem ga, žal mi je
 

myrten0l

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 1, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
hmu za nemčijo
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ali želi kdo v ZDA prekiniti z menoj? To je tihi projekt, vendar bi lahko naredil nekaj
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Poskusil bom to narediti. To je zastrašujoča količina dela in ne morem zagotoviti, da ga bom dokončal, ampak šivanje, saj ima rok veljavnosti en teden, načrtujem, da se bom en dan trudil in videl, ali lahko dokončam 1/7 dela. Če ne, bom morda sodelovala z vami! In če ne gre drugače, lahko oba prispevava svoje delo k dokončnemu osnutku nekoga drugega???? To je velik podvig!! Naj se ti oglasim, ko bom imel priložnost, da se poglobim v to in si ustvarim boljšo predstavo o tem, ali je to nekaj, kar lahko pogoltnem v celoti ali ne. Se ti zdi dobro, prijateljica?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

@Frit Buchner @PseudoMicroGravity

Če pozorno berete, raziskava zajema samo države EU in Združeno kraljestvo. Dobro se zavedamo težav, ki se bodo pojavile pri pisanju takšne raziskave o ZDA. Tudi mi bomo izvedli obsežno raziskavo o ZDA, po možnosti o različnih državah.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kalifornija resnično deluje kot druga država. Verjetno bi bilo pošteno, če bi zahodno obalo imenovali kar njena lastna entiteta. CALI OREGON in Washington že desetletja izvajata dekriminalizacijo trave in politiko zmanjševanja škode zaradi drog, kjer vam drogo preprosto vzamejo in vas ne aretirajo. Rutinsko kršijo zvezno zakonodajo. To bi lahko bil tudi drug planet.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Države ZDA se namreč med seboj močno razlikujejo. Vendar nas zanimajo predvsem tiste zvezne države, kjer je močno razvita mednarodna trgovina (zlasti trgovska pristanišča), torej države, ki ležijo na mejah z drugimi državami. Takšne države so za skupnost še posebej zanimive, saj bi moralo biti prek njih mogoče v državo uvoziti potrebne kemikalije.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kalifornija
Teksas
Florida
To so resnično edine praktično izvedljive države, ki jih je mogoče prebrati. Na severu v Kanadi je zelo težko Na mejah, zato morate pogledati na jug. V Mehiko je enostavno priti in v tem času jih nihče ne ustavlja, da bi jih pripeljali. To je zlata doba tihotapljenja.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
V redu, Heisenberg, glede na to, da je tako, bi rad dal ZDA priložnost. Z razumevanjem, da bo v prihodnosti za popolno sliko potrebno bolj poglobljeno poročilo, prilagojeno posamezni državi, pa tudi z dejstvom, da nekatere posebnosti, ki ste jih zahtevali, ne bodo veljale za mojo državo in ne bodo vključene v moje poročilo. Verjamem, da lahko pripravim nekaj, kar bi lahko odobrili. Kaj menite? Ali lahko poskusim?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Za ZDA bi bilo morda dobro, če bi ga naredili po regijah. Skupina petih, morda šestih, morda več ljudi bi lahko podala povzetek celotne slike države na splošno. Severovzhod, jugovzhod, srednji zahod/center, severozahod, jugozahod. V bistvu: Boston/RI/CT, NY/NJ, Florida/ATL, Chicago/detriot/območje jezer, TX/MX meja, Cali/jugozahod, Washington/Oregon. Velik del trgovine prihaja tudi iz Philadelphije/Baltimora/DC, ki je veliko, če ne celo tvoje, vozlišče.

Pripravljen bi bil sodelovati pri tem s svojimi kolegi BBgaters. Zdi se, da je to precej zahteven projekt... ali pa bi lahko bil. Gospod z imenom @magnesium_sulphate v LT je to res izstrelil iz parka, klobuk dol pred njimi. Ačiū, broliukas.

(Oprosti, Pseudo - nisem mislil odgovoriti posebej tebi.)
 

pap.pine

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2024
Messages
29
Reaction score
9
Points
8
Ali je smiselno prispevati za to raziskavo (ne zaradi denarja tho), če ni mogoče zajeti vseh podrobnosti? Tudi atm nimamo preveč spletnih trgovin na Finskem, vendar bi verjetno lahko zagotovil informacije, ki jih je mogoče dobiti.
 

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni, BB,

zelo cenim to ponudbo, vendar tu sploh nisem strokovnjak. Sem le oseba, ki se je pred kratkim navdušila nad metamfetaminom.

Izkazalo se je, da ima metamfetamin moč prebuditi osebo v mojem življenju, ki mi je draga zaradi neusmiljene hipersomnije in trpljenja zaradi spalne paralize.

Zaradi tega čudeža z metamfetaminom, ki sem mu bil priča, si zdaj želim izvedeti vse o njem. Za vaše članke sem zelo hvaležen forumu BB. Ta nedavni članek o "najenostavnejši sintezi metamfetamina iz efedrina ali psevdoefedrina" je najboljša, najbolj razumljiva informacija za osebo, kot sem jaz, brez znanstvene podlage, ki sem jo našel, Hvala!!

Iskreno hvaležen
MM.
 
Top