Raziskava lokalnega trga zdravil

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Z veseljem bi vam pomagal, vendar je obseg tako velik, same ZDA pa tako obsežne in raznolike. 50 zveznih držav je praktično 50 držav. Aljaska bi bila sama po sebi 18. država po velikosti. KALIFORNIJA bi bila 5. največje gospodarstvo VSEH DRŽAV! Teksas ima večje gospodarstvo kot Rusija Kanada ali Francija. Dea je strah vsega sveta ni popolnoma nobenega glavnega oglaševanja prepovedanih drog. Kljub temu ima trg prepovedanih drog v ZDA ocenjeno vrednost kar 750 milijard dolarjev na leto. Krogi, ki se ukvarjajo z drogami, so pogosto etnični in tudi tesni. Za nakup mojega kokaina moram pridobiti temnopoltega moškega. Za metamfetamin pošljem mehiškega Američana. Ne šalim se. poznam ljudi, vendar obstaja absolutno pravilo, da ga ne smete prodati belcu. Kavkazijci, ki jih poznam, so majhen krompir. Ne morem razbiti trga z drogami in pridobiti teh informacij. Ne morem najti skupin, ne morem nikogar pripraviti do tega, da bi komentiral. Potem to pomnožite x 50.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Za zdaj začnite s prvim stanjem
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Nekje je treba začeti! Ali lahko predlagam vzhodno obalo? Prevzemimo države!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Na tem področju ste na potezi! Če želite, vam bom poslal svojih 20 strani raziskave. Koliko dolarjev se letno porabi za zdravila s črnega trga v ZDA? Odgovorite kadarkoli. Ko boš našel zanesljiv vir 😁. Sprejmem tudi dvomljiv vir, če ga lahko navedeš in ne gre za oceno z razponom 100 milijonov dolarjev . To je tako blizu, kot želi DEA ugibati. Ne pozabite, da ne glede na to, ali vam bo uspelo ali ne, za svoj trud verjetno ne boste imeli nobene koristi.
 

sm0ker

Don't buy from me
Resident
Joined
May 12, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Potrebujete raziskavo o državi v Evropi, vendar ne o EU? Primer: Srbija?
 

cocotriangle

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 29, 2024
Messages
4
Reaction score
10
Points
3
Deals
2
Pozdravljeni! Ali obstaja možnost, da bo vključena tudi jugovzhodna Azija?
 
Top