Raziskava lokalnega trga zdravil

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Z veseljem bi vam pomagal, vendar je obseg tako velik, same ZDA pa tako obsežne in raznolike. 50 zveznih držav je praktično 50 držav. Aljaska bi bila sama po sebi 18. država po velikosti. KALIFORNIJA bi bila 5. največje gospodarstvo VSEH DRŽAV! Teksas ima večje gospodarstvo kot Rusija Kanada ali Francija. Dea je strah vsega sveta ni popolnoma nobenega glavnega oglaševanja prepovedanih drog. Kljub temu ima trg prepovedanih drog v ZDA ocenjeno vrednost kar 750 milijard dolarjev na leto. Krogi, ki se ukvarjajo z drogami, so pogosto etnični in tudi tesni. Za nakup mojega kokaina moram pridobiti temnopoltega moškega. Za metamfetamin pošljem mehiškega Američana. Ne šalim se. poznam ljudi, vendar obstaja absolutno pravilo, da ga ne smete prodati belcu. Kavkazijci, ki jih poznam, so majhen krompir. Ne morem razbiti trga z drogami in pridobiti teh informacij. Ne morem najti skupin, ne morem nikogar pripraviti do tega, da bi komentiral. Potem to pomnožite x 50.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Ne vem, zahodna obala ni tako zelo podobna. Mislim, tukaj sem že pisal o tem, da so različne regio s vsekakor kulturno različne in imajo različne poglede ali stališča do različnih snovi. Tvoj opis se zdi zelo podoben nekaterim območjem na srednjem zahodu ali vzhodni obali zagotovo. Zahodna obala je bolj odprta, za vraga, država Washington je pred nekaj leti dekriminalizirala posedovanje vseh drog! Obstajajo dilerji, ki se oglašujejo in morda ne polovica, a vseeno veliko število, bodo sprejeli kriptovalute prav tam na ulici.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Seveda se strinjam. Zahodna obala je lahko prav tako druga država kot preostali del ZDA. Politike dekriminalizacije in zmanjševanja škode so veliko bolj v praksi. Jaz sem na srednjem zahodu in tam so politike in taktike kazenskega pregona naravnost arhaične. Na primer, če vas ujamejo pri prodaji praktično katere koli snovi, ki deluje na Cns, vas čaka desetletje zapora, tudi če ne prodajate prepovedanih drog. Samo verjeti morate, da ste to počeli, in že ste krivi. Natančneje, prepričati vas morajo le, da ste verjeli, da prodajate droge. Če ste prodajali L-met, ki ni prepovedan, vam tega niso dolžni povedati. V zapor vas bodo poslali zaradi prodaje zdravil brez recepta, če ne boste znali argumentirati.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Strinjam se s fritom, veliko posebnosti, ki jih zahtevate, preprosto niso pomembne za mojo državo. Resnično sem bila navdušena nad možnostjo raziskovanja in pisanja za BB, dokler nisem prebrala vseh zahtev. V ZDA ni podjetij za dostavo drog, trgovci z drogami se tu ne oglašujejo, lokalni trgovci ne sprejemajo kriptovalut itd. Fritsova razlaga je precej izčrpna in razlagalna.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Ali je neprimerno, da vprašam, katero področje hipotetično opisujete (saj veste, v izmišljeni zgodbi, v kateri so vsa imena spremenjena zaradi zaščite zlobnega Lola in ne temelji na resničnih pregonljivih dogodkih ali časih). Sprašujem samo zato, ker me zanima, kako lahko različni ljudje na istih območjih prav tako doživljajo stvari. Glej moj komentar k Fritovemu zgornjemu sporočilu.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

@Frit Buchner @PseudoMicroGravity

Če pozorno berete, raziskava zajema samo države EU in Združeno kraljestvo. Dobro se zavedamo težav, ki se bodo pojavile pri pisanju takšne raziskave o ZDA. Tudi mi bomo izvedli obsežno raziskavo o ZDA, po možnosti o različnih državah.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kalifornija resnično deluje kot druga država. Verjetno bi bilo pošteno, če bi zahodno obalo imenovali kar njena lastna entiteta. CALI OREGON in Washington že desetletja izvajata dekriminalizacijo trave in politiko zmanjševanja škode zaradi drog, kjer vam drogo preprosto vzamejo in vas ne aretirajo. Rutinsko kršijo zvezno zakonodajo. To bi lahko bil tudi drug planet.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kalifornija
Teksas
Florida
To so resnično edine praktično izvedljive države, ki jih je mogoče prebrati. Na severu v Kanadi je zelo težko Na mejah, zato morate pogledati na jug. V Mehiko je enostavno priti in v tem času jih nihče ne ustavlja, da bi jih pripeljali. To je zlata doba tihotapljenja.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
V redu, Heisenberg, glede na to, da je tako, bi rad dal ZDA priložnost. Z razumevanjem, da bo v prihodnosti za popolno sliko potrebno bolj poglobljeno poročilo, prilagojeno posamezni državi, pa tudi z dejstvom, da nekatere posebnosti, ki ste jih zahtevali, ne bodo veljale za mojo državo in ne bodo vključene v moje poročilo. Verjamem, da lahko pripravim nekaj, kar bi lahko odobrili. Kaj menite? Ali lahko poskusim?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Za ZDA bi bilo morda dobro, če bi ga naredili po regijah. Skupina petih, morda šestih, morda več ljudi bi lahko podala povzetek celotne slike države na splošno. Severovzhod, jugovzhod, srednji zahod/center, severozahod, jugozahod. V bistvu: Boston/RI/CT, NY/NJ, Florida/ATL, Chicago/detriot/območje jezer, TX/MX meja, Cali/jugozahod, Washington/Oregon. Velik del trgovine prihaja tudi iz Philadelphije/Baltimora/DC, ki je veliko, če ne celo tvoje, vozlišče.

Pripravljen bi bil sodelovati pri tem s svojimi kolegi BBgaters. Zdi se, da je to precej zahteven projekt... ali pa bi lahko bil. Gospod z imenom @magnesium_sulphate v LT je to res izstrelil iz parka, klobuk dol pred njimi. Ačiū, broliukas.

(Oprosti, Pseudo - nisem mislil odgovoriti posebej tebi.)
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Preden se odpravite v Malezijo, najprej opravite mojo raziskavo 😉
 

mandoel

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sem strokovnjak za lokalni trg, zlasti v Indoneziji
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Ali obstaja že dokončana država, da bi si kot primer ogledali dokončano študijo?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Spoštovani pisci raziskovalnih nalog, poglejte si to nalogo kot primer tega, kar bi radi videli od vas.
[Poljska] Analiza trga zdravil
Menim, da bi moral to delo prebrati vsak, ki želi začeti poslovati na Poljskem.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
No, jaz sem v Kaliforniji in lahko potrdim, da čeprav je država dekriminalizirala veliko stvari, to ni veljalo za zvezno vlado. Zlasti legalizacija v Kaliforniji je precej otežila delovanje, saj je takratni predsednik Bush #2 prepustil DEA, da se ukvarja s tem, in odločili so se, da bodo preganjali zlasti pridelovalce.
Kar zadeva meje na severu in jugu, je vstop v Mehiko enostaven, vendar je pri vrnitvi z avtomobilom v tretjini primerov potrebna preiskava, če ne morete dokazati, da je bilo vaše potovanje povezano s poslom. Severna meja je tesna kot boben, razen na enem samem mestu, ki sem ga našel. Če poskušate priti peš ali s terenskimi vozili, imajo po vsej dolžini meje kamere, ki zaznavajo gibanje. Moram reči, da menim, da je kanadska carina v redkem zraku sudtrailije.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
V ZDA imate lokalno vlado, ki dejansko obdavčuje trgovino s stimulacijo, in zvezno vlado, ki to preganja. Mi smo jaz oddaljena tretja stranka, ki dobi droge v Severno Ameriko, obstaja le nekaj možnosti, z ladjo je najvarnejša ali s tajnim prevozom. Vse drugo je preveč zapleteno. Tudi Washington in Oregon sta približno 2 potisnila od dekriminalizacije trdih drog, ko se pogovarjamo.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
@HEISENBERG
HMU, ko začneš na vzhodni obali ZDA, in si bom nadel miselno kapo
 
  • Like
Reactions: vis

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Menim, da imajo v nekaterih podeželskih delih ZDA s križajočimi se avtocestami, kot so območja v bližini številnih univerzitetnih mest v nekaj urah od več večjih mest, nekaj možnosti za zasebne mrtve točke in ali skladišča. Domačini na takšnih območjih, ki bi lahko uvedli mrtve točke, bi lahko koristili anonimnemu sistemu kot celoti in povezali območja, ki so neznana in spregledana, vendar imajo velik potencial. Na svojem območju, kjer imam v lasti več sto hektarjev podeželske posesti, uporabljam mrtve kapljice v manjšem obsegu in je odlična za zasebnost ter zmanjšuje možnost opazovanja, saj v razdalji 10 milj ni nikogar, ki bi lahko opravil kakršno koli opazovanje.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Sem v enem od teh "čarobnih območij" in sem željan, da začnem
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
To bi zagotovo olajšalo delo, zlasti tam, kjer se nahajam. Srednji zahod je veliko in donosno območje s številnimi podeželskimi območji, ki potrebujejo zanesljive prodajalce ter varen in anonimen sistem "upravljanja izdelkov". Veliko povpraševanja in pomanjkanje dobre ponudbe pomeni visoke cene, ponudba, ki obstaja, pa običajno ni dobra.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Lahko si predstavljam, kako težko mora biti s širokimi prostranstvi. vsekakor imaš srečo, da imaš v bistvu "spojino", čeprav lol
 
Top