Looking for a vendor Iščete poslovne odnose s poljskimi državljani

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Spoštovana skupnost BB,

želim vzpostaviti poslovni odnos s poljskimi državljani.
Če opišem, kaj želim storiti:

Da bi lahko hitreje razširili ta posel, bi bilo potrebno partnerstvo, ki bi zmanjšalo tudi tveganje zame, zato sem pripravljen poskusiti sodelovati v partnerstvu, ki bi se nato končalo po zaključku tega projekta (1-3 mesece).
Prvi del posla je zakonit (nakup izdelka na Poljskem), drugi del pa je nezakonit (preprodaja izdelka + pošiljanje v tujino).

V poljskih supermarketih/lekarnah se prodaja sirup s kodeinom, ki se prodaja brez recepta (OTC=Over The Counter products, ki se prodajajo zakonito, brez recepta), iščem ljudi, ki so zaupanja vredni in pripravljeni kupiti te izdelke v velikih količinah (50-100 steklenic na naročilo) ter mi jih poslati.

Postopek enega naročila bi bil takšen:

1. oddam naročilo s točnim številom stekleničk, ki jih potrebujem
2. Ko bo naročilo sprejeto od vas, bo določen rok
3. Ustvarjen bo posel na BB in plačan v BTC/XMR od mene (depozit).
4. Blago bo poslano
5. Escrow bo zaključen po prihodu blaga
6. Priprava na naslednje naročilo (ta postopek se bo ponavljal čim pogosteje, približno 1-3 mesece).

Kaj bi pričakoval od potencialnih partnerjev v zvezi s tem:

- Finančno ozadje za nakup naročil (500 EUR - 1.500 EUR)
- Zanesljivost
- 21 let ali več
- Seznanjenost s pošiljanjem paketov (ki niso nujno povezani z drogami) na mednarodni ravni

Med partnerstvom ne bi bilo nobenih srečanj brez povezave, nobene izmenjave kontaktov, komunikacija samo prek BB ali vsaj Jabber/Pidgin.

Všeč mi je ta forum in tukaj sem spoznal zanimive ljudi, zato sem mislil, da bom k temu pristopil z odprto objavo.

Veselim se vaših odzivov.

Cincerly,

Koko
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Dobra ideja @KokosDreams, pred nekaj dnevi sem dobil isto. potrebujem Druge tolkala, vendar na enak način. Izgleda, da je na Poljskem vse dobre stvari zakonito kupiti 🤷‍♂️
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Res je! Vendar sem s tem projektom prenehal, saj se izdelek, ki sem ga iskal, ni prodajal tako dobro, kot sem pričakoval, in sem našel boljše možnosti v drugih državah :)
 
View previous replies…

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Čakam na pošiljanje testov. Ker sem našel prodajalca. Če vidim codein, vam lahko povem.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Ne, ukvarjam se z amfetaminom, metamfetaminom, mdma in plevelom. In imam nekaj kupcev opioidov.
Toda codeina nimam in resnično ne želim vseh Ljubiteljev opioidov. Če imajo opico, so grozni...

Kupci so mrtvi našega posla, vendar brez kupcev nimamo posla. 😅
 
Top