Sinteza LSD iz lizergične kisline s pomočjo PyBOP

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Ali bo hidrirana oblika LA delovala enako ali jo je treba posušiti?
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Prevod mora biti suh. Vendar je sušenje LA precej enostavno. Samo s toploto in močnim vakuumom.
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Poročam, da brezvodno stanje ni potrebno
 

Molecula25

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 31, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, ali kdo ve za hidrolizo ergotamina z natrijevim ditionitom in KOH?
Ci4CKfQpFG
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Zakaj bi uporabili ditionit? Poskušate ga hidrolizirati in ne reducirati. Imate dve dvojni vezi, ki bi se zagotovo lahko reducirali, in kako naj bi s KOH dosegli pH 5?
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Nekaj mg ditionita se v nekaterih patentih uporablja kot antioksidant.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Zdi se, da je ta tema močno podcenjena. Zdi se naravnost revolucionarna v primerjavi s tem, kako sem se naučil izdelovati.

Prebral sem izmenjavo mnenj, v kateri je nekdo predlagal, da bi se metilni ester med hidrolizo lahko racemiziral. Ali je to težava pri entiočistem izomeru d? Opazil sem, da TLC ni vključen v pripravo.

Ali je rotovap res neobvezen? Ta metoda se brez nje približuje sintezi v kadi. Brez toplote? To se sliši enostavneje kot mdma ali amfetamin.

Kaj mi manjka? Ali delamo pod rumeno ali rdečo svetlobo? Kakšni so glavni zapleti? Ali končni izdelek sploh daje izolde?
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Dobiti razumno čist LA je bolečina v riti, skoraj vse hidrolize vodijo do rjavega/črnega produkta, ki ga je treba očistiti.
Celo z dobro kakovostnim LA reakcijska zmes za spajanje postane rjavo črna in priprava ni tako preprosta, kot je navedeno (morda, če začnete s 100 % čistimi predhodniki, razplinjenimi topili in profesionalno opremo, imate majhno možnost, da se to ne zgodi, vendar je za domačega kemika treba pričakovati temno raztopino).
Čiščenje izdelka ni šala, če nimate dostopa do kolonske kromatografije ali če ne želite odstraniti litrov topila v vakuumu.
 

PlanckB1

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
To je bila tudi moja izkušnja, saj je večkratna rekristalizacija lizergične kisline iz hidrolize privedla do prahu, ki je vsakič svetlejše rjave barve, vendar še vedno ni tako svetel/čist, kot bi pričakovali. Ali priporočate stolpčno kromatografijo LA ali samo stolpčno kromatografijo končne proste baze LSD?
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Mislim, da ni vredno na LA, verjetno z dobro obdelavo in dovolj eksperimentiranja niti ni potrebno na končnem izdelku.
Veliki kislinski kemiki, kot je pichard, so vsak mesec sintetizirali kilograme in res dvomim, da so lahko kromatografirali to količino izdelka, skoraj nemogoče s tovarno.
 

dd^YrVmgVfy#8nL4GN^J

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
@G.Patton @William Dampier, ali lahko namesto tega uporabimo natrijev ali kalijev hidroksid?

Ali se amonijev hidroksid uporablja za doseganje določenega PH ali donira ion?

Ali kateri od prodajalcev ponuja: "amonijev hidroksid (NH4OH) "?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Vredno je uporabiti NH4OH, saj je blažje bazično sredstvo. Seveda je v široki prodaji.
Sprememba pH na splošno pomeni spremembo koncentracije ionov. Ne razumem, kaj s tem misliš.
 

nutella

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Pozdravljeni @William Dampier zahvaljujem se vam za pot sinteze.

Nisem strokovnjak, imam le izkušnje z izomerizacijo CBD v d8.
Zdaj poskušam ugotoviti, ali je mogoče, da bi izdelal LSD.

Moji trenutni cilji so:
  1. poiskati podrobno pot iz metilnega estra D-lizergične kisline
  2. pridobiti vse reagente
  3. Naučiti se varnega ravnanja z reagenti
  4. Naučiti se tankoplastne kromatografije
  5. učenje kolone (bliskovne) kromatografije
  6. Izdelava LSD 😊
  7. Recikliranje in varno odstranjevanje reagentov
Upam, da mi lahko pomagate pri mojih vprašanjih:
  • Pišete, da potrebujemo 0,84 g dietilamina (cas 109-89-7), ali to drži?
  • Sprašujem, ker je po podatkih na https://www.sigmaaldrich.com/ tekočina, pri kitajskih prodajalcih pa sem ga videl prodajati v kg.
  • Katere plošče TLC so najprimernejše za to sintezo?
    • Tip H ne vsebuje kalciniranega mavčnega veziva ali fluorescenčnega sredstva.
    • Tip G ne vsebuje fluorescenčnega sredstva, vsebuje kalcinirano mavčno vezivo.
    • TipHF254 vsebuje fluorescenčno sredstvo, ne vsebuje kalciniranega mavčnega veziva.
    • tipGF254 vsebuje kalcinirano mavčno vezivo in fluorescenčno sredstvo.
  • Ali mi lahko pomagate pri poti iz metilnega estra D-lizergične kisline?
Hvala,
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Zgodilo se je, da dietilamin v nekaterih državah ni reguliran in imam dostop do njega, zato lahko subgramske količine mislim, da je mogoče poslati zlasti v zaščiteni obliki. Menim, da ga je v tej posebni sintezi mogoče eluirati z GF254.
 
View previous replies…

nutella

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Nakup vode ni težava, le zmoti me, da količina ni navedena v ml, temveč v g. Gre za tekočino
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
V tem zelo posebnem primeru se tekočina zaradi natančnosti stehta ... volumetrično potrebujete mikropipeto, da dobite natančne količine. Včasih je natančnost odločilna pri sintezi, tudi metil-dietilamin NMe(Et)2 mora biti natančen. Velike količine se redko tehtajo...., saj je volumen glede na viskoznost in reaktivnost lažji. Medu podobne stvari je očitno lažje tehtati, reaktivne tekočine pa se lahko glede na volumen približajo brizgalki, vendar se včasih, če je količina majhna, s pipeto v erlenmajerico na tehtnici po kapljicah odmeri do potrebne mase. Inertna atmosfera je zapletena in zahteva schlenkovo linijo in opremo, v idealnem primeru rokavičnik (schlenkova linija in vsa parafrenalija, kot so argon in pasti za tekoči dušik), rokavičnik sem si zamislil, da bi ga zgradil (pri sedmih letih sem dejansko zgradil delujoč mikroskop).
 

verstappen

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 26, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kateri inertni pogoji so potrebni za to reakcijo?
 

S1NTH3T1C

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 3, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Ali obstaja alternativa za uporabo rotacijskega stroja?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,018
Points
93
Sklopi te vrste kot primer. Z vakuumsko črpalko.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Predstavljajte si, da bi to naredili v zajebanem šolskem avtobusu, to bi bilo neverjetno!
 

mountainmomma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hej, fantje, kako po hidrolizi la očistite la. edina metoda, ki sem jo našel, je, da potrebujete amoniak z brezvodnim etanolom. Teh reagentov ne morem dobiti. Ali obstaja kakšen drug način za čiščenje la za pybop rxn?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Moje vprašanje je, ali lahko dietilmetilamin nadomesti drug amin? Recimo diizopropilamin ali diizopropiletilamin? Kaj drugega?
 

alex12112

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 12, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Ali je mogoče kot dcm namesto metilen klorida uporabiti toluen?
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
avesome !
 
Top