Sinteza MDMA, ki se začne z ekstrakcijo piperina (povezave)

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
naj uvodoma povem, da ja, vem, da je @WillD ustvaril čudovito nit, vendar te povezave segajo "dlje nazaj" in začnejo proces prej. njegov sinhronizator se začne z MDP2P, ki je v predzadnji/poslednji povezavi na tem seznamu. to sem samo želel povedati, da se to ne bi štelo za odvečne informacije :s


uživajte!! ^_^
 

Franziskadiecoole

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 23, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Hvala sinteza je lokalizirana po tej poti koliko bi stala proizvodnja grama MDMA
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Pozdravljeni, uporabljam Googlov prevajalnik, saj ne govorim nemško. Vesel sem, da vam je moja nit lahko pomagala. Iskreno povedano, nisem prepričan, kakšni so proizvodni stroški 1 grama MDMA, poleg tega pa bi verjetno na koncu dobili več kot gram, če bi sledili Willovi sintezi. Ne poznam natančnega donosa ... V odgovorih Will pravi, da bo približno ali nekoliko manjši od količine 9 gramov, ki jo določa PMK. Prepričan sem, da lahko večino kemikalij in opreme kupite pri samem portalu BBgate. Laboratorijska oprema in kemikalije so lahko drage, vendar če nameravate prodati MDMA, boste zlahka dobili denar nazaj. Če lahko povečate velikost sinteze, da bi dobili več MDMA, se za več informacij obrnite na PM Willa. ^_^ <3
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Za branje foruma vam ni treba uporabljati prevajalnika google. Zdaj lahko izberete jezik, v katerem želite, da se vam samodejno prikaže vsebina foruma.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
M3ChnTVAFq
YUtWp2gy0J
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
hvala za vašo objavo!
 
Top