Kristalizacija mefedrona (4MMC)

subzero013

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
32
Reaction score
22
Points
8
tukaj je fotografija kristalov na tej povezavi.
 

Attachments

  • osIgNrLJ6Z.jpg
    osIgNrLJ6Z.jpg
    2.5 MB · Views: 369

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
u get like this crystal because your powder was pure from dirty u cant get like this crystal....:)
 

ChemDamn

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
40
Reaction score
28
Points
8
in to je še ena metoda. raztopite 4-mmc v vodki 1 g na 2,5 ml. in pozabite na raztopino za 4-5 tednov pri sobni temperaturi. vodka izhlapi, kristali ostanejo v posodi
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
u lahko uporabite 1,7 ml vode in je prav tako v redu
 

ChemDamn

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
40
Reaction score
28
Points
8
minus temperatura ni pogoj. enako lahko storite pri temperaturi + 20C. vendar višja kot je temperatura v prostoru, več 4-mmc bo ostalo v matični raztopini. pri -8C bo skoraj ves 4-mmc izpadel iz raztopine. pri + 20C bo izpadlo približno 70 %, približno 30 % bo ostalo v vodi. kaj pa vam preprečuje, da bi vodo pregnali in dobili ostanke 4-mmc ter nato postopek kristalizacije ponovili znova?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
sem bil test zdaj svojo pot od umazanega prahu. bomo videli za 24 ur, kako dobiti.
 

Attachments

  • VvS8idPAgM.jpg
    VvS8idPAgM.jpg
    4.1 MB · Views: 131

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
@G.Pattong Kot sem obljubil, sem izkristaliziral tukaj obravnavani način in tukaj je rezultat.

Izdelek sem ponovno opral in bom ponovil postopek kristalizacije.
 

Attachments

  • AXEwp8KWkl.jpg
    AXEwp8KWkl.jpg
    1.2 MB · Views: 278

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
ker je bil vaš prah umazan in ste ga dobili, sem tudi tokrat naredil umazano obliko, sem prepričan, da sem dobil enako, vendar sem mešal vodo z acetonom, vendar sem vodo uporabljal morw kot aceton
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni vsi!

Kako lahko kristaliziram pripravljeno vodno raztopino mefa z uporabo NaCl, če na začetku nisem imel moke? Recimo, da imam osnovo mefa v diklorometanu in jo nameravam zakisati v presežku vode 135 ml na 100 mefov, pri čemer mef raztopim v vodi - mefa ne dam v moko, ampak takoj v vodo

Na kateri stopnji dodati NaCl in v kakšnem razmerju. Glede na zgornje izkušnje avtor navaja 23 gramov na 100 gramov mefa, vendar ima 100 gramov mefa raztopljenega v 100 ml vode. In moja oksidacija poteka pri količini 135 ml na 100 g izdelka.

V kolikšnem času se tvorijo kristali pri metodi z raztopino soli NaCl? Kako velike frakcije dobimo? kako dolgo je treba izdelek hraniti v zamrzovalniku? Ali čas izpostavljenosti vpliva na velikost kristala?

Hvala vsem!
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
na dcm tega ne morete storiti na tak način, v postopku kisanja morate uporabiti vodo in nato uporabiti na primer ipa, da takoj začnete postopek kristalizacije. Naci sploh ni potreben, to je nesmisel. in ne morete zamrzniti, ker kristal ne bo prišel ven samo v obliki stekla in kristalnega prahu
 
View previous replies…

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Hvala za odgovor. Uporabljam aceton ali etanol. Kakšni so pogoji zamrzovanja, da bi dobili velike kristale z izkoristkom 1 : 1? Recimo, da sem dobil vodno plast mefedrona, jo razredčil z acetonom ali alkoholom - kako je potem bolje zamrzniti? Če takoj potopite -18 v zamrzovalnik, boste dobili droben kristalinični prah. Kako torej hitro dobiti velike kristale? Zdaj dobim velike čiste kristale samo, ko ta raztopina izhlapi, vendar je to dolgotrajen proces.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
Kakšne kristale želite dobiti? lahko uporabite obliko igel, vendar ne uporabite zamrzovalnika in traja 24 ur, vendar je še vedno treba del raztopine izpariti, da bi pridobili preostanek izdelka.
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, brat. Zdaj dobim takšne kristale samo z izparevanjem. Vendar nisem zadovoljen s časom, če je plast velika. Praviš, da lahko izpariš 50 % in nato v zamrzovalnik - ali bo kristal, ki bo izpadel iz preostanka raztopine, močan ali bo to le majhen delež, medtem ko veliki kristali po izparjenju že obstajajo.

Ali obstaja način za rast kristalov kamnov, če 1 kg mef raztopimo v vodi 1300 \ acetona 200. Za izhlapevanje ni opreme - kako takoj pravilno zamrzniti in ali bo to primerno?
 

Attachments

  • 3vyR5TDnlJ.jpg
    3vyR5TDnlJ.jpg
    634.5 KB · Views: 244

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
največja napaka je napačno razmerje, potem pa morate čakati več tednov - voda izhlapeva dlje, aceton pa hitreje
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Z manjšo količino vode ne morem kisati, pri oksidaciji manjša količina vode preprosto ne bo prevzela vsega mef iz diklorometana. Ali imate rešitev za oksidacijo v vodni sloj z različnimi razmerji?
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni vsi, bratje! Plačal bom za pomoč pri pridobivanju informacij o kristalizaciji mefedrona iz vodne plasti na različne načine. Izhlapevanje iz vode smo že preizkusili - to je dolga pot, rotacijskega uparjalnika še ni, zato potrebujemo hitrejše metode brez izgub
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Ali je kdo poskusil metodo zamrzovanja v sili s suhim ledom (CO₂)?
Če ima kdo priložnost, naj jo poskusi in rezultat objavi tukaj.
Metoda:
Razmerje voda/4 mmc je 1 mL/1 g. 4 mmc raztopimo v vodi in zavremo. Na 1 liter raztopine lahko dodate 200 ml IPA.
V vedro s suhim ledom postavite plastenko s prostornino 2 L, napolnjeno s ~500 mL. Namesto tekočine bo hitro nastal kristal. Če ga želite izvleči, steklenico previdno prerežite. Kristal je treba nato posušiti na suhem zraku.
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Kako lahko dobim kristale te oblike? To je zagotovo zamrzovanje in ne izhlapevanje! Kakšna so razmerja? Kako ga dobiti takoj iz vodne plasti, če na začetku ni bilo moke? Kakšno topilo dodati - pripravljen sem kupiti vse te informacije, če je rezultat pripravljen!
 

Attachments

  • bpxRYXT1D7.jpeg
    bpxRYXT1D7.jpeg
    382.7 KB · Views: 259

leon

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni vsi!
Če moj 4mmc ni lepo bel ali steklen, potem vržem hladen aceton in pustim tam 2h ?
V drugih primerih imam steklo, ki je lepo kristalno, vendar v zgornji plasti najdem majhne rjave lise. v čem je problem?
 

Toribius

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kaj pa raztapljanje 4 mmc v metanolu in majhnem deležu acetona?
 

noMercyy

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, ali mi lahko kdo razloži, zakaj se kristali 3cmc sčasoma pobelijo? (v tem primeru 2-3 dni po rekristalizaciji) in ali obstaja kakšna ideja, kako to preprečiti ali zagotoviti stabilnost/permamentnost brez beljenja?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
4mmc hcl
Izdelan kristal 1 dan temp. soba
voda+aceton
Potrebno posušiti in oprati in je pripravljen za prodajo.
$!$ reči imajo lep vikend:)
Hvala bb gate za ta forum
Viva la Balkania.
Naredil sem podobno kot kristal p2np.
 

Attachments

  • IJMDqmxYcd.jpg
    IJMDqmxYcd.jpg
    6 MB · Views: 394
Last edited:

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
Zdaj je videti, kot da je to Skupaj je bilo 2 dni.
 

Attachments

  • 5wMGZBl9yR.jpg
    5wMGZBl9yR.jpg
    5.7 MB · Views: 397
Top