Kristalizacija metamfetamina in proizvodnja ledu

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pridobiti morate L-meth, nato pa izvesti postopke, ki so opisani v prispevku.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Oprostite, katero delovno mesto?

Izvirni prispevek je opis, kako kristalizirati metamfetamin po reduktivni aminizaciji p2p. Po tem je v komentarjih nekaj nejasnih opisov o rektifikaciji, vendar ničesar konkretno o L-methu.

Oprostite, ali lahko pojasnite, kaj mislite z "L-Meth", ali me napoti na #korak 1, kjer pravite, da moramo dobiti L-Meth (alias najmanj aktivni izomer).

Če je to, kar pravite, res, lahko iz inhalatorjev Vicks naredimo d-met. Tako da ja, to bi bil velik plus za vašo spletno stran in tajno sintezo na splošno.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8

Pri P2P bo nastal racemični metamfetamin. Ne vem, od kod ste vzeli L-meth. Prosim, svetujte?
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Mislim, da je tako, bom poskusil vakuumirati in posodobiti tukaj.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobili ste racemično prosto bazo metamfetamina, nato lahko izvedete postopke z d-vinsko kislino, kar vam omogoča, da dobite L-met. Obstaja priročnik za amfetamin, izomerizacija metamfetamina je enaka
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Obarjamo z d-tartratom in oborino zavržemo, nato nadaljujemo z dodajanjem žveplove kisline ALI uporabimo l-tartrat, pri čemer zavržemo tekočo fazo in ponovno sprostimo l-tartratno d-amfetaminsko sol, nato nadaljujemo kot običajno, ekstrakcijo, obarjanje.
Enak postopek se lahko izvede s kamforsulfonsko kislino, enaka načela veljajo za oba izomera.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Videl sem nekaj metamfetamina, ki je bil čisti d-metal, vendar ni bil kristaliziran. Bolj je bil videti kot številne majhne grudice ali riž. Katera metoda bi bila to?

Nočem si priskrbeti stvari, kot je aparat za mehurčke s plinom. Ni mi mar, če je končni izdelek v obliki drobcev. Kakšen bi bil torej najpreprostejši način za stabilen končni izdelek, topen v vodi? Na koncu želim metamfetamin zmešati z vodo, tako da ga lahko odmerim v mililitrih, npr. 5 ml bi vsebovalo 10 mg metamfetamina.
Ali je prosta baza topna v vodi? Verjetno ne, ker je oljnata? Kaj bi bilo najhitreje storiti s freebazo, da bi bila topna v vodi in stabilna?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Soli metamfetamina so topne v vodi.
Ne, ni topen v vodi. Najpreprostejši način je, da ga pripravite v obliki soli.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Je ena najčistejših oblik metamfetamina in ima izomer dextro.

Doslej smo imeli visoke kazalnike kakovosti, čistost metamfetamina je dosegla 99 % +

Metafetamin ima specifično rotacijo
optično čisti izomer D je [α]20D = -18,90° pri čistosti 99 %+.

Moj izdelek vsebuje samo dekstrometamfetamin. Uporabljamo frakcionirano osnovno destilacijo in ponovno prečiščevanje.
Ne redčimo z metilbenzilaminom in drugimi snovmi.
Naš izdelek ima pravilno tališče

Naša organizacija je pripravljena na sodelovanje in je pripravljena sodelovati tako s proizvajalci kot z velikimi kupci.

Pripravljeni smo pomagati pri dobavi pripravljenih predhodnih sestavin in celotnih kompletov za delo ter veleprodajnih serij končnih izdelkov.
 

Attachments

  • DFmwAiftKG.jpg
    DFmwAiftKG.jpg
    4.4 MB · Views: 674
  • 8fvrq4wVzG.jpg
    8fvrq4wVzG.jpg
    4.7 MB · Views: 665
  • Nt29bQiXF1.jpg
    Nt29bQiXF1.jpg
    8.2 MB · Views: 1,346
  • gmRWhjbex1.jpg
    8.8 MB · Views: 1,025
  • N67icfZnC0.jpg
    N67icfZnC0.jpg
    6.9 MB · Views: 1,406
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Zanima me, kako izdelati led z racematom metamfetamina, ali kdo pozna podrobno tehniko?
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
zelo hvaležen za informacije. ali imate povezavo ali informacije, kako iz l-metha narediti d-meth ?
 

tripeep

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Ali mi lahko poveste, kako kristalizirati velike kamnine ?
 
View previous replies…

tripeep

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
ali lahko psevdoefedrin/efedrin nadomestim s fenilpropanolaminom hcl za sintezo metamfetamina po moskovski poti ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ne, ne boste dobili metamfetamina
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@Hank Schrader, vključili ste nastavitve zasebnosti, zato z vami ni mogoče vzpostaviti stika.

Pošljite mi sporočilo DM, rad bi se pogovoril.

Najboljše
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ali lahko podate kakršen koli vpogled v hank za ločevanje izomerov?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Samo d meth izdeluje črepinje in obstaja veliko tehnologij Za to
Bom postavil zapisnik naravnost ta fester sranje o HCl plini vam daje led in črepinje je sranje deluje le, če uporabljate freon ali tekoči dušik, če se bo za uporabo HCl ima
Najboljše črepinje so narejene kupi delajo 20%dh20rexal tritated fb olja do pH 5,8 in kristalizacijo posodo Pyrex pladenj pusti v omari pod UV črne luči in.must ne sme biti motena sploh za vsaj teden dni najmanj je potreben čas, da se vrhunski izdelek
Povedal vam bom še en trik, če samo pH olja FB in ga pustite pri miru, bo izhlapelo in se dehidriralo do ledu, tako to počnejo Kitajci, vse je odvisno od potrpežljivosti.
Toda to gaziranje v toluenu in etru vam bo naredilo samo izdelek v prahu, ki ga bo treba ponovno izločiti, da bi naredili le led samo freon ali tekočino. Iz dušika bo takoj nastal led, ko bo plin HCl prišel v stik z njim.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Oprostite, kaj je "kupi delati 20%dh20rexal"? In kaj je "UV črna luč"? Ali veste, da UV-luč ne more biti črna? =)
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
"Črna svetloba" je posebno območje ultravijolične svetlobe, ki je skoraj nevidna, dokler se živahno ne odbije od luminoforjev v okolju. Zagotovo ste jo že videli. Ljudje jo uporabljajo za iskanje krvi in sperme, ki je bila očiščena, ter klubskega/ravenskega vzdušja
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
ok prijatelj. naredil sem vse, kar si rekel
toda kje je kristal?
žal mi je, da ta stran ne more naložiti slike
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
1 opravite nekaj domačega dela
UV fluorescenčna črna svetloba BL 12 palcev (po celotni dolžini) zamenjava žarnice 8Watt T5 UVA
2 20 % skupne teže izdelka dh20 rekristalizacija npr. 1000 g MA dodajte 200 g dh20 toplotno raztopite, nato postavite pod UV črno luč
In povem vam naravnost, ne poskušajte me omalovaževati in me prikazovati kot da ne vem, o čem govorim.
V to skupnost prihajam z dvajsetletnimi izkušnjami in mi za odgovore ni treba kopirati in lepiti Festerjevega sranja.
delal sem v laboratorijih po vsem svetu
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Izgleda, da niste prebrali Pravil foruma. Priporočam vam, da spremenite ton komuniciranja, okej?
https://en.wikipedia.org/wiki/Ultraviolet UV ima valovno dolžino od 10 nm do 400 nm. Ne morete dobiti "črne svetlobe" lol :ROFLMAO:
Oprostite, ne vem, kaj je to.
To vam ne daje nobenih dodatnih pravic, da bi bili nesramni in grdo govorili.
Zagotovo
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Ok, brez drame, ampak tako se imenujejo UV črne luči.
Vsi se učimo drug od drugega, jaz sem se izobrazil zaradi vaših objav o bmk glicidatu p2,P do metamfetamina
Ker sem specializiran za izdelavo joda s hipofosforno kislino in psevdo- in efedrinskimi sintetizatorji ter trans 4 metilaminorex sintetizatorji.
Moj stik na Kitajskem mi je povedal o poti bmk glicidata do metamfetamina, saj ga lahko dobite na tone, metilamin in natrijev borohidrid itd.
Na ta način se met proizvaja po vsem svetu ATM, saj so DEA to po vsem svetu omejili zaradi fenomena efedrina in norepinefrina.
In bmk način je četrtina cust potem dela pseudo kuharji finančno izvedljivo in medtem ko je to zakonito ATM Kitajci so ustanovili svoje clearence podjetja v ZDA Aus De in EU, tako da lahko zagotovijo, da boste dobili vse, kar potrebujete vsaj moj stik so
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Ljudje imajo težave z vašim odnosom, ki temelji na uporabi tipkovnice.

Bolj ko se trudite, bolj izgubljate svojo verodostojnost.

Kaj pa, če bi spremenili ton?
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Ničesar nisem razumel, vendar je zanimivo, na splošno in dejansko lahko tehniko normalno razložite
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Če bi si vzeli čas in videli, da sem se opravičil ti gospod Paton ok, pojdimo naprej, kaj ne razumeš, in razložil bom, da boš
 

triptonaut123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
20 let izkušenj vas je naučilo, da na vodno raztopino metamfetamina prižgete črno luč, da bi selektivno kristalizirali d-meth? Objavite to v reviji Nature, kolega, to je prelomno. Kakšno selektivnost - če za trenutek zanemarim vse druge nesmisle - bi imela UV-svetloba na molekulo D-metha v primerjavi z L-methom? Nobene, ker se vzbudi popolnoma enako, ima vse iste fizikalne lastnosti.
Ne vem, zakaj poskušate vzeti te ljudi v svoj domišljijski svet, vendar je to sramotno, če sem iskren.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Rečeno mi je bilo, da lahko za pridobitev kristalnega metamfetamina sledim metodi št. 2 tukaj, vendar je to videti kot sinteza iz proste baze metamfetamina in NE proste baze amfetamina. Ali lahko kdo preveri, ali se ti koraki lahko izvedejo z brezamfetaminsko bazo? Če ne, kako lahko amfetamin pretvorim v metamfetamin? To metodo sem našel le tukaj. Ali obstaja še kakšen drug način? Živosrebrov nitrat ni naprodaj tam, od koder prihajam.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Namesto metode An/Hg lahko uporabite HgCl2 ali izvedete redukcijo NaBH4.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Na svoji niti preberite o sintezi aluminijevega amalgama s HgCl2 in MeOH. Nisem pa mogel najti ničesar v zvezi z NaBH4, vendar sem naletel na podobno vprašanje v drugi niti. kjer je ImOutAlso spraševal o vprašanju 2 in mi ni povsem jasen kontekst. Ali se NaBH4 uporablja za sintezo aluminijevega amalgama ali namesto amalgama uporabimo NaBH4 za celoten korak 3, kjer se [1 mol proste amfobazne baze] združi z mešanico [1 mol formaldehida in 350 ml etanola] + [ 1-1,2 mola presežka NaBH4]?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Namesto Al/Hg lahko uporabite NaBH4. To pomeni, da morate Al in živosrebrov nitrat sploh izključiti in uporabiti NaBH4, kot ste dejali. Mislim, da bo tudi to delovalo.
Nisem prepričan, da bi bilo dovolj, vendar lahko začnete z razmerjem 1:1,2 in glede na izkoristek in TLC povečate njegovo količino.
 
Top