Kristalizacija metamfetamina in proizvodnja ledu

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Je ena najčistejših oblik metamfetamina in ima izomer dextro.

Doslej smo imeli visoke kazalnike kakovosti, čistost metamfetamina je dosegla 99 % +

Metafetamin ima specifično rotacijo
optično čisti izomer D je [α]20D = -18,90° pri čistosti 99 %+.

Moj izdelek vsebuje samo dekstrometamfetamin. Uporabljamo frakcionirano osnovno destilacijo in ponovno prečiščevanje.
Ne redčimo z metilbenzilaminom in drugimi snovmi.
Naš izdelek ima pravilno tališče

Naša organizacija je pripravljena na sodelovanje in je pripravljena sodelovati tako s proizvajalci kot z velikimi kupci.

Pripravljeni smo pomagati pri dobavi pripravljenih predhodnih sestavin in celotnih kompletov za delo ter veleprodajnih serij končnih izdelkov.
 

Attachments

  • DFmwAiftKG.jpg
    DFmwAiftKG.jpg
    4.4 MB · Views: 674
  • 8fvrq4wVzG.jpg
    8fvrq4wVzG.jpg
    4.7 MB · Views: 665
  • Nt29bQiXF1.jpg
    Nt29bQiXF1.jpg
    8.2 MB · Views: 1,346
  • gmRWhjbex1.jpg
    8.8 MB · Views: 1,026
  • N67icfZnC0.jpg
    N67icfZnC0.jpg
    6.9 MB · Views: 1,406
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Zanima me, kako izdelati led z racematom metamfetamina, ali kdo pozna podrobno tehniko?
 
View previous replies…

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
EU resolucija je treba storiti, da bi ga racemični FB ne more narediti shard zato so leta 2008 izumili n-izopropilbenzilamin, da karteli ne bi izgubili polovico teže, ko so ekstrahirali dmeth iz
Zdaj, ko racemični FB zmešate z n-izo 1:1, se drobi.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
zelo hvaležen za informacije. ali imate povezavo ali informacije, kako iz l-metha narediti d-meth ?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Samo d meth izdeluje črepinje in obstaja veliko tehnologij Za to
Bom postavil zapisnik naravnost ta fester sranje o HCl plini vam daje led in črepinje je sranje deluje le, če uporabljate freon ali tekoči dušik, če se bo za uporabo HCl ima
Najboljše črepinje so narejene kupi delajo 20%dh20rexal tritated fb olja do pH 5,8 in kristalizacijo posodo Pyrex pladenj pusti v omari pod UV črne luči in.must ne sme biti motena sploh za vsaj teden dni najmanj je potreben čas, da se vrhunski izdelek
Povedal vam bom še en trik, če samo pH olja FB in ga pustite pri miru, bo izhlapelo in se dehidriralo do ledu, tako to počnejo Kitajci, vse je odvisno od potrpežljivosti.
Toda to gaziranje v toluenu in etru vam bo naredilo samo izdelek v prahu, ki ga bo treba ponovno izločiti, da bi naredili le led samo freon ali tekočino. Iz dušika bo takoj nastal led, ko bo plin HCl prišel v stik z njim.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
ok prijatelj. naredil sem vse, kar si rekel
toda kje je kristal?
žal mi je, da ta stran ne more naložiti slike
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
1 opravite nekaj domačega dela
UV fluorescenčna črna svetloba BL 12 palcev (po celotni dolžini) zamenjava žarnice 8Watt T5 UVA
2 20 % skupne teže izdelka dh20 rekristalizacija npr. 1000 g MA dodajte 200 g dh20 toplotno raztopite, nato postavite pod UV črno luč
In povem vam naravnost, ne poskušajte me omalovaževati in me prikazovati kot da ne vem, o čem govorim.
V to skupnost prihajam z dvajsetletnimi izkušnjami in mi za odgovore ni treba kopirati in lepiti Festerjevega sranja.
delal sem v laboratorijih po vsem svetu
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
1. 1000 g MA njegove proste baze ali HCl ?
2. dh20-to je destilirana voda ?
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
človek, uspelo mi je, ni bilo nobenih kristalov, samo usedlo se je v obliki kosov kamna ali celo videti kot kosi torte, ima kdo povezavo do normalnega vira ali patenta, kako narediti kristale, ki niso niti zelo veliki? VSEM HVALA.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Ko imate vi metamfetamin freebase, morate ekstrahirati d-izomer z uporabo l-vinske kisline. Kristali (oborina), ki jih dobite pri ekstrakciji, so vaš d-izomer, zdaj ga morate freebazirati v D-metamfetamin freebazo.

Ko je to končano, ga s plinom HCl spremenite v kristalne D-metamfetaminske črepinje.

Tukaj je na voljo podroben članek, ki ga lahko preberete in postavite vprašanja, če ne razumete.

Iskreno, kako mislite, da vam bomo pomagali, če je vse, kar rečete, "To ne deluje, pomagajte"?

Pomagajte nam, da vam pomagamo, povejte nam korak za korakom, kaj ste naredili za pridobitev metamfetamina freebase, pokažite nam slike, povejte nam o svojih postopkih, mislim, Jezus Kristus. Ali niste hodili v šolo in sodelovali z učitelji? Ta forum ni nič drugačen.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
rekristalizirajte v dveh delih vode in enem delu vročega alkohola, morda začnite z razmerjem 1:1, če je količina majhna
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Slišal sem tudi, da ljudje uporabljajo toploto, da kristale pripeljejo do točno določenega tališča in ne višje, jih zmešajo z malo vroče vode ali alkohola in pustijo, da se strdijo, ter jih razbijejo, ko se posušijo, vendar nisem poskusil
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
15,0 g (0,1 mol) racemične baze smo raztopili v mešanici 20 ml dikloroetana in 15 ml vode. Dvofazni raztopini racemične baze je bila v 30 minutah pri sobni temperaturi dodana raztopina 9,4 g (0,025 mol) O,O'-dibenzoil-2R,3R-vinske kisline v 40 ml dikloroetana in določena količina 18,8 ml metanola. Kristalizacija iz mešane raztopine se začne v 10-15 minutah. Nastalo suspenzijo smo pri 5 °C mešali čez noč, nato smo jo filtrirali. Oborino smo na filtru trikrat izprali s 5 ml dikloroetana 5 °C in posušili pod infrardečo svetilko. Z oborjenimi solmi smo reagirali s 30 ml 2N NaOH in jih trikrat ekstrahirali s 25 ml diklorometana.
Nato smo ph6 v DCM dodali HCl (30 %) in vse skupaj pognali v vakuumu
-dodamo aceton, segrejemo in zamrznemo, beli prah filtriramo.
-7 g prahu dodamo 2,5 ml destilirane vode in segrevamo, da se raztopi
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
in zakaj točno je potrebna l-vinska kislina, sem si ogledal vir, ali potrebujem d-vinsko kislino?
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
to pomeni, da želite povedati, da se l-vinska kislina obori z l-metom v obliki soli (tartrata), d-met pa ostane v raztopini kot baza?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
To, kar ste opisali, velja za postopek z uporabo D-R, kjer je R karboksilna kislina, nasprotno pa se zgodi pri uporabi L-R, kar je opisano v videoposnetku.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
L-tartrat bo obarjal L-tartrat D-produkt(y)😤🤑

D-tartrat bo obarjal D-tartrat L-produkt(n):sick::sick:

Ne glede na to, katerega uporabite, sta še vedno ločena, ne?

Prav tako nisem vedel, da delate z racemičnim produktom, ki ne bo nikoli zrasel v "črepinje".
 

jboogie

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
kot nekdo, ki je bil dovolj daleč, ne vem, kako se to dela. ne vidim nobenih sklicevanj na freon in aceton, del o tem, da je aceton zamrznil za dva tedna (wtf, to je sranje? kot da je zaradi njega hladneje dlje časa? stfu), poleg tega me je razjezil del o amfetaminu hcl na koncu. nihče ne dela amfetamin hcl xytls. živel sem, odkar je bil PPA zakonit, in naredil svoj pošteni delež nadomestnih amfetaminov in eden od mojih prvih neuspehov je bil poskus, da bi PPA zmanjšal s pomočjo rp/i, alias amfetamina, in lahko vam povem, da ne gre. vedno boste dobili higroskopično spojino, ki se na plošči spremeni v lužo rumene barve.

hočeš največje drobce? rektiliziraš iz vode. hočeš najhitrejše drobce, uporabiš aceton in freon/hcl. ta zadnji način je način, kako na koncu z njim raznesejo MSM. samo tako. met je tako ali tako odvraten.

moja pajkova zavest je pri tej strani mravljinčasta. ljudje, ki jo vodijo, nekako uporabljajo ciljno usmerjeno kampanjo za novačenje ljudi in zdi se mi, da to ni v redu. kot nekdanji mod iz Ula, con, WD itd. se mi nekaj ne zdi v redu glede te skupine. obstaja sredi Uncannyvilla. bili ste opozorjeni. RAZLIČNE ODLOČITVE.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Odvisno od vašega plina HCl. Če uporabite moker HCl, boste dobili lužo. Vendar pa amf*HCl ni tako dobra zamisel. To je dobro znano dejstvo.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Uspelo mi je. Prepričate se lahko, da je na krožniku tanka, in popolnoma se je posušila v krhko trdno snov, potem ko ste krožnik pustili na postelji tiskalnika, segreti na 70 °C. Vendar je bila večina prosojnega zrnatega voska in v takšni obliki preživi večino časa.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Hvala vsem za nasvete, vendar iskreno povedano nobeden od njih ne deluje (razen metode UV), za te poskuse sem porabil 2 tedna in izkazalo se je, da kristali pridejo ven le, če opraviš rekristalizacijo iz metanola. Torej, fantje, preden nekaj svetujete, se sami prepričajte, da to deluje, in ne kopirajte z interneta in prilepite tukaj, vse najboljše
 
Top