Poročilo o sintezi metamfetamina iz amfetamina (z uspehom in končnimi fotografijami)

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28

Po dolgem času spet pozdravljeni vsi.

Danes bom na kratko opisal svoj uspeh pri sintezi in katere korake sem upošteval. Žal mi je, da ne bom zdržal dolgo.
Ne vem, kakšne kemikalije imate vi in kakšne materiale imate vi, ker pa živim v Turčiji, najrevnejši državi v Evropi, sem možnosti zelo potlačil. Ker so vse kemikalije, ki se prodajajo tukaj, "nadzorovane kemikalije", sem moral sintezo opraviti prek p2p, zato je trajalo nekaj časa, vendar je bilo čisto.
bom napisal vse sinteze, ki sem jih naredil korak za korakom, z njihovimi povezavami. Nikoli nisem naredil ničesar dodatnega, razen sintez na forumu. Metamfetamin, ki ga vidite na fotografiji, sem naredil samo s stvarmi, napisanimi na forumu, ni absolutno nobenega dodatnega postopka.
!!

1: Prva stvar, ki sem jo naredil, je bila sinteza p2p. Med tem početjem bodite previdni s svojimi steklenimi materiali. Pri postopku vakuumske destilacije je v mojem povratnem kondenzatorju nastala razpoka in steklo mi je popolnoma počilo ter postalo neuporabno.
(Sinteza: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...p2p-from-benzaldehyde-with-mek-1kg-scale.187/)

2: Po sintezi p2p ga boste pretvorili v amfetamin. Med izvajanjem te sinteze nisem imel težav, le pazite, da sem imel omotico.
(Sinteza: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...amphetamine-from-p2p-phenyl-2-propanone.1378/)

3: Po pretvorbi v amfetamin ga boste pretvorili v metamfetamin. Tudi tu nisem imel težav.
(Sinteza: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...hamphetamine-synthesis-from-amphetamine.1671/)

4: ta faza je vaš čarobni člen. İCE MANUFACTURİNG
(Sinteza: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ne-crystallization-and-ice-manufacturing.465/)


na kratko razložiti.


P2P > amfetamin > metamfetamin > İCE MANUFACTURİNG

Hvala lastnikom sinteze. Posebna zahvala G. Pattonu za odgovore na vsa moja neumna vprašanja. Nazadnje, preden vprašate, da, tatu na moji roki je reakcijski diagram. Ena od sintez G.Pattona.

Če imate v mislih kakšno vprašanje, sem pripravljen odgovoriti nanj, nisem želel pisati na dolgo in široko.
 

Attachments

  • TBsubiNZyv.mp4
    9.6 MB · Views: 441
  • 2CifMwAIt9.jpeg
    2CifMwAIt9.jpeg
    449.6 KB · Views: 892
  • xcHlA3O69M.jpeg
    xcHlA3O69M.jpeg
    507.8 KB · Views: 814
  • Jb3iIPonzW.jpeg
    Jb3iIPonzW.jpeg
    363.3 KB · Views: 755
  • vCD7NQ5OJG.jpeg
    vCD7NQ5OJG.jpeg
    443.9 KB · Views: 758
  • VXBS5uGTx8.jpeg
    VXBS5uGTx8.jpeg
    447.4 KB · Views: 802
  • 4Kwo7xiqWe.jpeg
    4Kwo7xiqWe.jpeg
    520.8 KB · Views: 778
  • D0i17TVsjb.jpeg
    D0i17TVsjb.jpeg
    583.4 KB · Views: 731
  • qwjMnYk1EW.jpeg
    qwjMnYk1EW.jpeg
    591.7 KB · Views: 768
  • BF0z8Z6a1L.jpeg
    BF0z8Z6a1L.jpeg
    574.3 KB · Views: 866

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Lepi odlomki! Toda zakaj bi šli od P2P --> amfetamin --> metamfetamin, če je sinteza metamfetamina neposredno iz P2P enostavna in bolj donosna? Zdi se, da gre za dodatne korake.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
Pozdravljeni, Docx. metilamin je potreben za korake, ki ste jih omenili. Šel sem po tej poti, ker so možnosti v Turčiji omejene in nimam dostopa do nekaterih kemikalij. Te korake sem delil, ker sem menil, da bodo koristni za druge kemike v Turčiji.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Težave z metilaminom
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ok :). Metilamin pa je dokaj enostavno sintetizirati sam. Seveda pa je to vprašanje obsega.
In seveda tudi: hvala, da ste delili svoje rezultate! Čudovite črepinje, kot sem rekel. Kako dolgo je trajala kristalizacija in ali si uporabil kakšne posebne trike, da so bili tako veliki? Kadarkoli sem videl takšne črepinje, so bile izopropilbenzaminske. Tako da kapo dol!
 

madsci

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 17, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Katera topila in pogoje ste uporabili?
koliko časa ste potrebovali, da ste jih vzgojili do te velikosti?
kakšno je tališče kristalov?
 

Sabatier

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2022
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Odlično delo! To so eni največjih (neokrnjenih) kristalov, kar sem jih kdajkoli videl. Da, prosim, sporočite, katera topila in razmerja so bila uporabljena za rekristalizacijo. Čestitke za uspeh in najlepša hvala za delitev!
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Lepa tetovaža je prava? :D
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
samo ugotovite sami :D
 

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
ali imate videoposnetek/metodo za pridobivanje metamfetamina iz p2p in metilamina ?
 

madsci

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 17, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
še eno vprašanje, ali ste amfetamin iz p2np uporabili neposredno za izdelavo metamfetamina ali ste ekstrahirali d-amfetamin in ga nato pretvorili v metamfetamin? ali ste d-amfetamin kasneje ločili?
 

Dxrk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Bilo bi dobro, iščem tudi to
 
Top