Poročilo o sintezi metamfetamina iz amfetamina (z uspehom in končnimi fotografijami)

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Video posnetkov in tudi v rodoslovju ni.
Ali lahko uporabite vire našega foruma, prosim? Videoposnetka ni, imamo pa bolj podrobno obdelan članek, kot je ta. Tudi ta. Napisal sem članek za člane foruma, vendar ne morete uporabiti iskalnika... To boli.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
LOL, ja, oprostite :). Nisem hotel prizadeti tvojih čustev. V prihodnje bom izbral pravi vir!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Spraševal sem se popolnoma enako... poleg tega zelo dvomim, da je kristale te velikosti mogoče izdelati v domačem laboratoriju, in če je tako... delite svojo metodo... tukaj vidim samo fotografije končnega izdelka,... prosim, delite metodo
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Spraševal sem se popolnoma enako... poleg tega zelo dvomim, da je kristale te velikosti mogoče izdelati v domačem laboratoriju, in če je tako... delite svojo metodo... tukaj vidim samo fotografije končnega izdelka,... prosim, delite metodo
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28

Načini in metode, ki sem jim sledil, so takšni, kot sem jih zapisal v članku. Nisem opravil nobenih dodatnih korakov. Prosim, da ga preberete in ustrezno komentirate.

 

Chrome

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Ali ne veste, kaj počnete, in samo sledite "receptu" ali pa nočete, da ljudje ugotovijo stvari, Izogibate se vprašanju o kristalih in v objavah, ki ste jih povezali, ni nobene omembe enantiomerov ali celo njihovega ločevanja. ni mogoče, da bi racemični meth naredil črepinje, kaj šele, da bi bila velikost kristalov takšna. samo čisti d-meth in potrebuje tedne za rast. In niste omenili/navedli, da bi ločili izomere. Morda samo morda si to objavo naredil zato, da bi dal promet svoji drugi objavi, s katero prodajaš svoj "izdelek".
 

Chrome

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
ne razumite stvari osebno, ampak ste rekli
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nisem velik kemik, vendar me zanima, ali ti drobci običajno bliskujejo pri razmeroma nizki temperaturi, saj so videti kot podoben izdelek, ki sem ga imel in ni bil dobro sprejet, ker je zelo hitro bliskoval. Tudi vi v Evropi ga ne krožite kot sir, saj boste na ta način dobili ogromne črepinje.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
nodvur7laj-jpeg.6518
5TNe3hHbV6
 
Last edited by a moderator:

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Zdaj pa je to gospodje iz trske.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
...
Bro wtf je to 😂😂
NİCE SHARDS.. damn bro...
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ja, te dobivamo precej redno, zdaj jih ljudje uporabljajo, da ljudem pokažejo, kakšno odlično sranje imajo
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kaj imate povedati o mojem?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Problem je obstoj izpropilbenzamina. Na običajni fotografiji ga v resnici ni mogoče razločiti od drobcev metamfetamina in ga prekupčevalci s smetmi pogosto uporabljajo za rezanje in ponarejanje dobrega izdelka. Resnično upam, da ni to tisto, kar gledamo tukaj? Ker to bi bilo res nizkotno, uporabiti popolnoma dober in profesionalen forum za trženje sranja na kretenske načine.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
Na fotografiji hranim vzorec izdelka, ki je prikazan na fotografiji.
Če trdite, da so moji izdelki ponarejeni, mi pošljite nekaj testnih izdelkov. Opravil bom test, ki ga želite, in ga dodal kot videoposnetek k tej temi. Ni mi všeč, če se moje ime omenja z goljufijo in nepoštenostjo. To je strokovni forum. In ugled je pomemben. :)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
V resnici ne morem razumeti, kaj bi to dokazovalo. Bolj zanesljivo bi bilo, če bi lahko podrobno in nazorno opisali svoj postopek kristalizacije. Ampak to je kul, zanikate, da je to pripravljen izopropilbenzamin, ki je običajno na voljo v približno takih velikostih, če ga kupite na Kitajskem. V resnici nimam nobenega razloga, da bi dvomil vate, zato odlično delo!
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Če domnevam, da narediš dober kristal tako, da raztopino metamfetamina, met v acetonski led, potem bo kristal lep tak, oprostite, samo domnevam, da je to res.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Naredite si uslugo in izbrišite slike, na katerih so vidne vaše tetovaže :)

. Ne želite, da bi se znašle v datoteki za spremljanje FBI, ki bi lastnika teh tetovaž povezala s proizvodnjo drog
 

doyourbest

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 23, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
A olje na kristal

lepo delo!!!
sem slišal, da je to mogoče.
Nikoli ne vidim, da bi ppl delali na ulicah, ali slišim, da bi delali

lepo !!!
 
Top