Poročilo o sintezi metamfetamina iz amfetamina (z uspehom in končnimi fotografijami)

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
V zadnji seriji sem dobil najčistejše črepinje, ki jih še nikoli nisem izdelal ;-) Vseeno bom poslal vzorec v laboratorij, da se izognem morebitnim špekulacijam ali dvomom ob pogledu na sliko.
 

Attachments

  • qhCA0JvFYx.jpg
    qhCA0JvFYx.jpg
    95.8 KB · Views: 416

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Kaj je problem ljudi s tem izdelkom, je vrhunske kakovosti, ima plasti, kot so zdrobljeni skrilavci, če ljudje mislijo, da je ponarejen, imajo skale v glavi videz zdrobljenih skrilavcev pride le s čistim metom D, ta pa je videti, kot da je imel res počasno rekristalizacijo, zato je bil narejen z ljubeznijo in časom in ne v naglici ali zamrznjen s freonom ali tekočim dušikom.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Vau, šef BTC, zdi se, da ima ena od tvojih žrtev nekaj papirjev, v katerih piše, da si lažnivec. Imel je vaše sranje testirano, tako da je ta drzna laž, ki jo govorite tukaj, smešna in je zelo jasno, da ne bi smeli prodajati sranja nikjer. Vaš samo prevarant. Samo namesto da bi jih ghosting misliš, da si resnično pameten in jim pošlješ sranje. Ne vem, kako se BB počuti glede prevarantov, vendar me laboratorijski test prodaja Nikoli ne bom posloval z vami in če vidim, da nekdo drug naredi napako, da vam zaupa, ga bom takoj razsvetlil. Scum Bag.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
"Kaj se dogaja, da ne bi smel vedeti, da te goljufam?" "Kaj se dogaja, da ne bi smel vedeti, da te goljufam?" Ali ste želeli povedati prav to? Niste računali na laboratorij, kajne?
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Moja zaljubljenost v D-meth in D-amph je zdaj končana, kolikor sem ju želel poskusiti kaditi, da bi videl, za kaj gre pri tem hrupu. TBH od mojega D-amph in D-meth izdelan n dimljen je 100% SHIT in izguba časa. Najboljši in edini način dajanja je oralni, kar zadeva amfetamine!

Tudi potem, ko ima dostop do farmacevtskega D-amph, mora biti čisti D in brez L Amph ali Meth, res razpočil moj mehurček b.s napolnjene hype tukaj upam, da to kaže, da ne zapravljajo časa n napora na neumne ideje.

Če želite meth, naredite meth! Ne zapravljajte dobrega Amph in reagentov za pretvorbo v met, ni vredno časa ali truda ali stroškov!!!!

Edina stvar, ki sem se je naučil, da je nekaj, kar poznam iz freebasing HCl coca, je D-amph HCl, ko je suh, vendar še vedno olje, bo takoj kristaliziral, če praskate posodo!!! 3 dni olja, moj baghead kolega dobil kos bakrene mreže in opraskal olje posode, in bum instant prah.
Torej, če ste dan ali dva poskušali, da bi se olje spremenilo v prah, ga opraskajte s stekleno palico, kovinskim rezilom po videzu česar koli, da povzročite začetek nastajanja kristalov!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Vaša težava je, da niste pokurili česa dobrega, sicer bi bil vaš odnos za 180 stopinj.
 
Top