Sinteza metamfetamina iz P2P z redukcijo z NaBH4. Srednja stopnja.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pozdravljeni,

po številnih preskusih z uporabo metilamin HCL na podlagi te metode bom z vami delil najboljši način, ki sem ga našel za pridobivanje metamfetaminske proste baze v velikem obsegu:

  • 966 gr P2P
  • 14 litrov metanola
  • 1183 gr metilamin HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Brezvodni natrijev sulfat
  • 105 gr NaBH4
  • 35 l destilirane vode
  • 7 litrov DCM

- Reaktor napolnite s 14 l metanola
- Med mešanjem raztopimo metilamin HCL
- Temperaturo reaktorja nastavite na 0C (ne na temperaturo zmesi) in dodajte NaOH, temperatura se bo povečala
- Ko se temperatura vrne na 20 C, dodajte P2P, temperatura se bo povečala, mešajte od 45 min do 1 ure
- Dodajte 252 g brezvodnega natrijevega sulfata
- Ko temperatura zmesi doseže 8C, začnite po delih dodajati NaBH4, ki ne sme preseči 20C
- Ko je dodan ves NaBH4, pustite, da se mešanica meša pri temperaturi 20C približno 2 uri, dokler ne preneha mehurčkati
- Dodajte vodo in nadaljujte z mešanjem 5 minut
- Dodajte DCM in mešajte 10 min
- Prenehajte mešati in pustite, da se plasti ločijo
- Spodnjo plast obdržite, zgornjo pa zavrzite (ni koristno ekstrahirati te vodne faze).
- V ohranjeno plast dodajte 200 g brezvodnega natrijevega sulfata in jo premešajte
- filtrirajte v Buchnerjevem lijaku
- Izparite DCM
- Dobimo čisto in smrdljivo metamfetaminsko bazo

;-)
 
View previous replies…

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Pozdravljeni! Ali obstaja kakršen koli razlog, zakaj uporabljate 17,6 mol metilamin.hcl v primerjavi s 15,9 mol NaOH? Drugo vprašanje je: ali se vam ne zdi, da je ta količina sušilnega sredstva nekoliko premajhna? V tej postavitvi se proizvaja veliko vode. Samo sprašujem.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Im.gking biti tiho pošten in Frank tukaj imajo kakršno koli, če ste poskusili izdelek to naredi moč pametno iits fucken sranje yrs naredite izdelek, vendar ne naredi ničesar ne samo jaz 4 drugi ljudje rekli isto stvar po proizvodnji izdelka v zadnjih 20 letih bom povedal vam vsem če vaša reakcija nima kovine, se ne trudite, kovine so tiste, ki dajejo izdelku moč noga litij suka jod hipofos/rp p2p aluminij amalgam vaša reakcija mora biti ena od teh, sicer samo izgubljate čas trud in denar za proizvodnjo sranja.
Nimam nič proti nikomur, samo navajam dejstva, hvala btc biossu, nadaljujte z dobrim delom, poskusil bom najti drugo vašo metodo, ki ima kovino, da ne bom vrgel tega p2p v stranišče, vse te metode brez kovine so za ifucken.us3l3ss
 
View previous replies…

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Da bi se sintetizatorju MDMA zgodilo kaj podobnega?
Izhajajoč iz PMK glicidata in reduciranega z NaBH4 lahko naredimo močan MDMA?
Ali je bolje začeti s piperonalom in reducirati z amalgamom ali začeti z glikidatom PMK in reducirati z amalgamom?
Prosim, želim narediti najboljši izdelek zase... utrujen sem od kupovanja sranja za uživanje. yeasr nazaj... je bilo res lepo MD stvari... zdaj je shitty shitty
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Hvala za vaš odgovor in me podpira v dejstvu, natrijev borohidrid naredi sranje orodja preprosta kot da yrs to je redukcijsko sredstvo bit, razen če je reakcija ima neko obliko kovine v pozabite o dobili močan izdelek in stojim, ampak kaj verjamem wth več kot 30yearx izkušnje v igri
In b
Še ena stvar, za katero prisegam, kupi in vsi ljudje na tem mestu morajo začeti soočati p2p revščina paket meth ne more in ne bo primerljiva z meth, ki je narejena vendar pseudo ali efedrin breza pot in hypo pot preprosta kot to
Testiram vse, kar imam, da se prepričam, da ni nobenih težav in nadzora kakovosti Izdelujem samo najboljši izdelek in se prepričajte, da je najboljši izdelek, preden me zapusti Ne želim slišati sranja o mojem izdelku, zato ga je treba testirati, preden gre, da ljudje ne morejo potegniti tam sranje Skenira, da je izdelek sranje in imam rep za ohranjanje in ponos na to, kar sem proizvedel
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nenavadno je, da je z MDMA povsem nasprotno, od vseh sintez, ki sem jih naredil iz MDMA, redukcija NaBH4 daje močnejši izdelek.
Ne morem razložiti, zakaj, ker ne vem točno, vendar sem praktično prepričan, da gre za resolucijo enantiomerov, v tem primeru je MDMA popolnoma racemičen, brez uporabe resolucije. Zdi se (nisem prepričan, da samo na podlagi izkušenj), da je NaBH4 dober za pridobivanje dobrih racemičnih izdelkov, vendar ni dobra pot, če je pozneje treba narediti resolucijo, kot na primer pri metamfetaminu.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nemogoče je razpravljati o nečem, ko so glavna stvar "dejstva", ki temeljijo na osebnih občutkih brez kakršnih koli kemijskih ali znanstvenih argumentov.
Je zelo enostavno razumeti, da je čisti MDMA čisti MDMA in čisti D-meth je čisti D-meth, če dobite čisti izdelek, je to edinstvena spojina z edinstveno strukturo molekule.

D-meth
CwJF9NOtWh

MDMA
WWb1R28Adk

Če imate te čiste in izolirane molekule, ne glede na način, ki ste ga uporabili s kovino, brez kovine, celo z magičnimi tehnikami... ne bo nobene razlike, morale bi biti popolnoma enake.
O moči bi se lahko spremenila le zaradi nečistoč (koncentracija čistega produkta ni dovolj izolirana) ali ločevanja enantiomerov (v tem primeru ne bo natančna molekula na sliki)
V roke vam lahko dam 10 vzorcev čistega proizvoda, pridobljenega po različnih poteh, in nikoli ne boste vedeli, katera pot je bila uporabljena pri vsakem od njih, ne bo mogoče razlikovati.

Enostaven primer čista tehnično destilirana H2O je čista H2O, za katero ne boste vedeli, s kakšno tehniko je bila pridobljena, saj imate samo H2O.

S tem ne želim spremeniti vašega mišljenja ali vaših občutkov pri uporabi izdelka, samo razlagam kontrastna in resnična dejstva, ki bi jih lahko pokazali vsakomur kjer koli z enakimi rezultati.

Hvala.
 
View previous replies…

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Zakaj ne izvedete TLC za oba produkta (psevdo in NaBH4 - met)? Če gre za isto molekulo, potem morda ločljivost ni prava. Pseudo daje 100 % D-meth, iz P2P pa se je tej čistosti težko približati (in nemogoče jo je doseči).

Dobro bi bilo, če bi prišli do bistva tega vprašanja. Po eni strani, če gre za isto molekulo (kot je dejal btcboss), bi morala biti enako učinkovita, po drugi strani pa sem prepričan, da so resnična tudi poročila o pomanjkanju učinka, zato imamo pomembno vprašanje, ki ga je treba rešiti. Na žalost nimam dostopa do psevdote (in se ne morem ukvarjati z ekstrakcijo iz zdravil proti kašlju), če pa bi ga imel, bi poskušal to ugotoviti.

Ali je kdo preizkusil učinkovitost izdelka Al/Hg? Ali je Al/Hg boljši za zmanjšanje P2P, ker je v njem vključena kovina?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Edinstvena resnična razlaga je lahko povezana le z resolucijo, nikoli s končnimi dobljenimi stvarmi, naredil bom Al/Hg in preveril.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Že vem, da odgovor p2p ne more dokončati s psevdo ali efedrinom sintezo Ena optična čistost 90 % za psevdo in efedrin, kjer je p2p najvišja 74 %, in potem izomerni faktor dmeth brez resolucije sranje, da psevdo in efedrin naredi p2p, da p2p ne more začeti, je tako, kot da greš na boj z eno roko, ki je zavezana za tvojim hrbtom.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Lordoftheshard, optična čistost za metamfetamin, pridobljen iz psevdo/efedrina, je 100 % D-meth (efedrin in psevdoefedrin sta medsebojna izomera. Molekula ima dva stereocentra, pri čemer se efedrin in psevdoefedrin razlikujeta v enem od stereocentrov, drugi pa je enak, in ta drugi je še naprej prisoten v D-methu.

Oglejte si to sliko:

SAw5heyCLp


To so molekule, ki se v lekarnah prodajajo kot efedin/psevdoefedrin. Tiste na desni nimajo nobenega učinka.
Ta dva se razlikujeta le v položaju hidroksilne skupine, ki se pri pretvorbi v metamfetamin reducira v H, zato postaneta enaka, tj. D-meth (100 % izomer D).

Obstajajo tehnike razreševanja, s katerimi lahko dosežemo daleč nad 90+ čistostjo razreševanja racemičnega mixtrura D/L metamfetamina, pridobljenega iz P2P, vendar to ni tako enostavno.

Prvotno vprašanje se nanaša na domnevno pomanjkanje učinkovitosti metamfetamina pri redukciji z NaBH4.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pozdravljeni,

Preveril sem leuckartovo pot za Meth in pozneje D-meth z vinskim kamnom in lahko potrdim, da ima pot NaBH4 neko posebnost (še ne vem kakšno), ta pot daje Meth, ki ga je težje izolirati D-Meth, ne poznam razloga, ampak o tem "D-Meth" iz poti NaBH4 se zdi manj učinkovit.
Še vedno nimam nobenega smisla za mene, vendar je to dejstvo, ki sem ga preveril sam.
Zdaj moram poskusiti na hladen način z metanolom in metilaminom, vendar namesto tega uporabim NaBH4 kot reducent, uporabil bom aluminijev amalgam in vas obvestil.
Upam, da te informacije pomagajo.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Na natrijevem borohidridu sem naredil meto, pri ločevanju z d-vinsko kislino v etilnem alkoholu ni bilo težav. D-izomer je kristaliziral, L-izomer pa je po destilaciji alkohola ostal v obliki gostega olja. Žal nisem izmeril kota vrtenja.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Se opravičujem, če moj prispevek ni bil dovolj jasen, nisem imel v mislih težav z ločljivostjo ali kristalizacijo.
V zadnjem letu sem brez kakršnih koli težav naredil velike količine meth met NaBH4 poti, je vprašanje učinka.
Vem, da je meth meth v resnici sem večkrat objavil, da ni mogoče, da bi moralo biti vprašanje nečistoč ali podobno, vendar ni.
Odločil sem se, da to preverim in iz iste serije P2P sem naredil D-Meth po poti NaBH4 kot vedno in naredil sem D-Meth tudi po Leuckartovi poti, pri čemer sem uporabil enak postopek razreševanja, čiščenja, kristalizacije ... Oba se zdita enaka laboratorijsko poročilo iz vsakega daje 96-97 %, vendar učinek ni enak.
Učinek po poti NaBH4 je krajši in šibkejši kot po Leuckartovi poti. Edinstvena kemijska razlaga je, da je ločitev izomerov iz razloga, ki ga še vedno ne poznam (vendar bom vedel, hahah), manj učinkovita pri Methu po poti NaBH4.
To je zame čudna situacija, ker je Meth Meth, vendar ne morem zanikati dejstva, ki sem ga sam preveril.
Hvala.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ne bi prišel sem in izgledal kot idiot, če to, kar trdim, ni res, tudi Hank je to povedal prej v temi meth je domnevno meth molekula, vendar to ni tako način, kako je narejen, ima vse opraviti z izidom na koncu nisem znanstvenik matica rad ti uporabljam osnove in poenostavim stvari, zato sem mislil, kako v mojih preteklih 30 letih tega sranja, kaj je bil najboljši izdelek sem imel, kako je bil njegov sintetizator vse ima kovino v njih
Z realnega sveta stoji točka ljudje lahko trdijo, znanost in tako naprej. ampak jaz sem povedal vsem p2p meth ne more compeateb meth narejen iz pseudo to efedrin sem dispize meth narejen iz p2p in ga imenujemo revščina paket meth in sem bil tam od začetka threw 90-ih do danes, tako da sem videl razvoj meth in nihče mi lahko reče drugače imam teče na krovu
Zakaj mislite, da je met danes sranje, ker je vse narejeno iz p2p, kar je preprosto, saj je od takrat, ko je Dea zaprla psevdo in efedrin, met šel v sranje.
Vidim vse uvožene izdelke, ki prihajajo v Avstralijo, od koder prihajam, da je to bodisi azijski čaj znamke meth npr. zlati čaj green.tea itd. ali mehiški izdelek nekatere serije iz evrope na skupni imenovalec vse je narejeno iz p2p in kako narediti, da se debeli in zaspijo na meth.razen če maje izdelek iz psevdo to je edini čas ko se opijam in enako od uvoženega izdelka ne kupim takoj pogledam izdelek sampking.ko je narejen iz psevdo imenujem P2P met drage cigarete ker nič ne naredi lahko kadiš o.5 gramov, ki jih poješ in greš spat wtf je to sranje jaz sem pa pol grama pravega izdelka v petek zvečer in kričal celo besedo abs še vedno pridem domov z 2točki v žepu v ponedeljek kot sem rekel kako di se zrediš in greš spat na prestavo če je to pravi izdelek to se ne bo zgodilo ker je izdelek ki se daje ven te dni nam zvarek brez tlc ali kakovosti vse je za maksimiranje dolarjev azijski in mehiški proizvajalci so pohlepni lopovi tam delajo fir nič in še vedno morajo ti zmanjšati izdelek z n-iso
zadnji pravi met je bil leta 2007, od takrat se igrajo igre z različnimi rezalniki in tako naprej, najboljši izdelek za met in trans 4-netilamunireks pa prihaja iz severne Koreje, potem pa so začeli ponarejati 100 dolarske bankovce, namesto da bi delali met za jedrski program.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Popravil bom nekaj psevdonimov in preveril tudi to, hvala za vaše informacije.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Hypo pot za pseduo vendar bom primerjal s hladno metodo kot vedno, vendar bom namesto NaBH4 uporabil aluminijev amalgam kot redukcijsko sredstvo.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Z živosrebrovim kloridom sem nameraval narediti vročo metodo vse v eni bučki enaki deli p2p in aluminijevega amalgama in refluks 2 uri, vendar sem namesto ekstrakcije proste baze nameraval v rx dodati suh naoh n zunanja destilacija s paro na fb prihrani potrebo po vakuumski destilaciji ločitev fb od vode naoh v lijaku ločitev fb z l vinskim kamnom razmišljam o nakupu d vinskega kamna in izvedbi obeh načinov, da vidim, kateri bo boljši
 

madafaka

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, fantje,

imam vse stvari, potrebne za redukcijo p2p z NaBHr4. želel sem samo zastaviti to vprašanje. na koncu sinteze vam ostane dcm+ferebaza, ali se lahko dcm znebim tako, da ga izparevam (destiliram), nato pa zmešam frebazo z acetonom in dodam klorovodikovo kislino?imam samo hcl z vodo (klorovodikovo kislino) in trenutno nimam žveplove kisline za plinski generator hcl.Ali lahko naredim tako, kot sem opisal?
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Zakaj se zdijo prostornine vode in topila tako velike? V 100-litrskem reaktorju lahko proizvedemo le 1 kg? Podobno reakcijo izvajam z MDMA in lahko proizvedem veliko več.
 
Top