Sinteza metamfetamina iz P2P z redukcijo z NaBH4. Srednja stopnja.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pozdravljeni,

po številnih preskusih z uporabo metilamin HCL na podlagi te metode bom z vami delil najboljši način, ki sem ga našel za pridobivanje metamfetaminske proste baze v velikem obsegu:

  • 966 gr P2P
  • 14 litrov metanola
  • 1183 gr metilamin HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Brezvodni natrijev sulfat
  • 105 gr NaBH4
  • 35 l destilirane vode
  • 7 litrov DCM

- Reaktor napolnite s 14 l metanola
- Med mešanjem raztopimo metilamin HCL
- Temperaturo reaktorja nastavite na 0C (ne na temperaturo zmesi) in dodajte NaOH, temperatura se bo povečala
- Ko se temperatura vrne na 20 C, dodajte P2P, temperatura se bo povečala, mešajte od 45 min do 1 ure
- Dodajte 252 g brezvodnega natrijevega sulfata
- Ko temperatura zmesi doseže 8C, začnite po delih dodajati NaBH4, ki ne sme preseči 20C
- Ko je dodan ves NaBH4, pustite, da se mešanica meša pri temperaturi 20C približno 2 uri, dokler ne preneha mehurčkati
- Dodajte vodo in nadaljujte z mešanjem 5 minut
- Dodajte DCM in mešajte 10 min
- Prenehajte mešati in pustite, da se plasti ločijo
- Spodnjo plast obdržite, zgornjo pa zavrzite (ni koristno ekstrahirati te vodne faze).
- V ohranjeno plast dodajte 200 g brezvodnega natrijevega sulfata in jo premešajte
- filtrirajte v Buchnerjevem lijaku
- Izparite DCM
- Dobimo čisto in smrdljivo metamfetaminsko bazo

;-)
 
View previous replies…

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
imam dejansko raztopino metilamin-voda. Kako odstraniti vodo? Mislim, da je voda pri tej reakciji nevarna
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
V kemijskem smislu je metamfetamin metamfetamin. Ne glede na to, na kakšen način je pridobljen, z borohidridom ali hidrogeniranjem itd.
Toda če smo iskreni, je metamfetamin NaBH4 zelo slabši glede časa delovanja in kakovosti.
Morda so prisotne minimalne nečistoče, ki ostanejo pri drugih načinih proizvodnje in dajejo izdelku poseben učinek.
V primeru borohidrida je čas delovanja do 16-18 ur in veliki odmerki racemičnega izdelka.
Mislim, da bi se ljudje, ki so sintetizirali metamfetamin iz borohidrida, strinjali z mano.
Na primer, metamfetamin, pridobljen z leukartovo metodo in razdeljen na izomere, je učinkovit skoraj 2 dni.
Metamfetamin, pridobljen z natrijevim borohidridom in ločen v izomere, deluje le 16 ur in večji odmerek.
Odsotnost nečistoč v bazi zagotavlja frakcijska destilacija in delitev na izomere.
Seveda se to sliši zelo čudno, saj je s kemijskega vidika metamfetamin metamfetamin, vendar, kot kaže praksa, temu ni tako.
Na primeru viagre vam lahko povem, da je fizer edinstven pri proizvodnji sildenefila, in če ga primerjate z generiki, ki imajo podobno količino učinkovine, boste občutili razliko.
 

masiuka

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Spoštovani kolegi.
Prebral sem, da nekateri od vas čistijo metamfetamin freebase s parno destilacijo.
Ker nimam dovolj učinkovite vakuumske črpalke, da bi ohranil vrelišče vode pod 60 stopinj C, sem pomislil, da jo lahko namesto tega večkrat sperem z destilirano vodo.
Na moje presenečenje... je prvi poskus pranja ustvaril emulzijo, ki se ni hotela razbiti.
Na koncu sem dodal dovolj NaCl, da sem ustvaril nasičeno raztopino in izsilil ločitev, s čimer sem lahko pridobil prosto bazo...
...vseeno...
Ali mi lahko kdo razloži, kako lahko destilacija s paro omogoči, da dobim ločene plasti proste baze in vode, mešanje z vodo pa mi da le nelomljivo emulzijo?
Preprosto ne razumem. Kakšna je razlika??
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kot primer uporabite topilo za ekstrakcijo, diklorometan.
 

masiuka

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vidim, da sem naredil slabo predpostavko, ko sem mislil, da se bo s paro destilirana prosta baza ločila od same vode :-/
Slanico, ki mi je ostala, sem združil z NaOH iz reakcijskega ekstrakta sluzi in jo ekstrahiral z IPA, s čimer sem dobil malo več freebase.
Mislim, da je to zanemarljiva količina, vendar se moramo, kot je dejal Albert Hoffman (ki je začel svoje delo v Sandozu), naučiti delati z majhnimi količinami kemikalij ;-)

Hvala za hiter nasvet :)
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
alkohol črpa vodo, bolje je uporabiti dcm in pred destilacijo uporabiti MgSO4 ali Na2SO4 za suho topilo
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Potrebujem pomoč Reakcijo sem izvedel eno lepo kopel od začetka temperatura ni šla nad.5Celzija le pri enem dodajanju nabr je temperatura narasla na 40cekcij za 40sekund, nato pa se je znižala na 3 stopinje pri nadaljnjem dodajanju se temperatura ni nikoli več dvignila, saj sem poskrbel, da nisem dodal toliko kot pri prvem dodajanju, ko sem naredil to prvo dodajanje, se je temperatura res dvignila na 3 stopinje. Po tem drugem dodajanju ni bilo nobenega vonja Sledil sem vsemu, kar sem napisal v knjigi, nekaj sem naredil, ker sem imel plast v DCM, toda ko sem šel nadaljevati z vinskim kamnom, je bil l meth na zalogi, da bi kupil vinski kamen, tekočina, ki naj bi imela g meth, ni imela ničesar.
Tudi pri P2P sem naredil 20 izpiranj v slanici, da bi dvignil oh, ki ni bil nič m, da bi pH nasičil na 2,5
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
odvisno od obsega morda ne bo potrebna že od samega začetka, pripravite jo in jo uporabite po potrebi (če), vendar dokler je vaša pena v bučki, naj se reakcija nadaljuje brez dodatnega hlajenja
kar zadeva kislo p2p, lahko poskusite z bikarbonatnim raztopilom ali pa s parno destilacijo ketona
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Naredil sem oboje nič se ni spremenil pH ketona naredil sem zunanjo parno destilacijo, če je način, kako naredim svoj meth zdaj sem ugotovil, da morate ad vodo v bučke fistil čez koliko vode di sem dodal v bučke z znotraj 100g p2p
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Računam, da gre za dvostopenjsko reakcijo, nastanek imina in nato nastanek amina. Ali obstaja dobra indikacija za tvorbo imina, da bi vedeli, da reakcija deluje, za namene odpravljanja težav? In ali obstaja tudi za amin?
 
  • Like
Reactions: T 3

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Izvedel sem notranjo parno destilacijo izdelek se je iz oranžno rjave barve spremenil v lepo rumeno barvo in pH se je povečal na pH 5. Ali lahko to uporabim ad is ali moram pH povečati na 7, ker želim reakcijo ponoviti, da bi dobil izdelek
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ali je reakcija vse potekalo dobro, sem ugotovil, da sem v prvem poskusu napačno določil razmerja za natrijev borohidrid in se opekel iz stvari
Tokrat mačke piss FB tudi vam ni treba uporabiti toliko vode, kot je navedeno masivno over kill sem zmanjšal vodo kupiti četrtino in še vedno . Izdelek je prišel v redu samo delaš EU resolucijo zdaj vidim, kako to deluje ven btc hvala za vaše znanje in delitev z uporabo pseudo, da bi meth ali ppa, da bi 4 metilaminorex v moji preteklosti to bmk p2p je popolnoma nov svet za mene in vaše informacije, ki deluje sem zelo hvaležen za
Vsi člani, če potrebujete vir za pridobitev vseh bmk metilamin in natrijev borohidrid od 1 kg do 1 tone 100 % boste prejeli svoj izdelek ni pomembno, kje ste na svetu, se obrnite na mene
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Im.gking biti tiho pošten in Frank tukaj imajo kakršno koli, če ste poskusili izdelek to naredi moč pametno iits fucken sranje yrs naredite izdelek, vendar ne naredi ničesar ne samo jaz 4 drugi ljudje rekli isto stvar po proizvodnji izdelka v zadnjih 20 letih bom povedal vam vsem če vaša reakcija nima kovine, se ne trudite, kovine so tiste, ki dajejo izdelku moč noga litij suka jod hipofos/rp p2p aluminij amalgam vaša reakcija mora biti ena od teh, sicer samo izgubljate čas trud in denar za proizvodnjo sranja.
Nimam nič proti nikomur, samo navajam dejstva, hvala btc biossu, nadaljujte z dobrim delom, poskusil bom najti drugo vašo metodo, ki ima kovino, da ne bom vrgel tega p2p v stranišče, vse te metode brez kovine so za ifucken.us3l3ss
 
View previous replies…

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
TO JE TUDI ZA mdma Z UPORABO NaBH4? manj učinkovita? zakaj, za vraga?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nemogoče je razpravljati o nečem, ko so glavna stvar "dejstva", ki temeljijo na osebnih občutkih brez kakršnih koli kemijskih ali znanstvenih argumentov.
Je zelo enostavno razumeti, da je čisti MDMA čisti MDMA in čisti D-meth je čisti D-meth, če dobite čisti izdelek, je to edinstvena spojina z edinstveno strukturo molekule.

D-meth
CwJF9NOtWh

MDMA
WWb1R28Adk

Če imate te čiste in izolirane molekule, ne glede na način, ki ste ga uporabili s kovino, brez kovine, celo z magičnimi tehnikami... ne bo nobene razlike, morale bi biti popolnoma enake.
O moči bi se lahko spremenila le zaradi nečistoč (koncentracija čistega produkta ni dovolj izolirana) ali ločevanja enantiomerov (v tem primeru ne bo natančna molekula na sliki)
V roke vam lahko dam 10 vzorcev čistega proizvoda, pridobljenega po različnih poteh, in nikoli ne boste vedeli, katera pot je bila uporabljena pri vsakem od njih, ne bo mogoče razlikovati.

Enostaven primer čista tehnično destilirana H2O je čista H2O, za katero ne boste vedeli, s kakšno tehniko je bila pridobljena, saj imate samo H2O.

S tem ne želim spremeniti vašega mišljenja ali vaših občutkov pri uporabi izdelka, samo razlagam kontrastna in resnična dejstva, ki bi jih lahko pokazali vsakomur kjer koli z enakimi rezultati.

Hvala.
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Hvala, vendar kot je dejal Hank, je izdelek, narejen na ta način, šibkejši, vaše vedno ponovno odmerjanje
I
Vedno sem naredil izdelek iz psevdo ali efedrina in je vedno kakovosten Nikogar ne postavljam na glavo in spoštujem, kar naredite za vse nas s svojo sintezo in informacijami
Ta sinh smo naredili 4tines, da bi se prepričali, da ni bilo napake in vsakič, ko je prišel z istim rezultatom, naredi veliko šibkejši izdelek, ne samo jaz. 5 ljudi je testiralo izdelek in reklo isto stvar
Da, naredi izdelek brez dvoma, kar zadeva moč in kakovost, ni bilo tam
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Če bi ta izdelek prodajal v svoji državi, bi me kdo ustrelil, saj je dober samo za rezalce, namesto da bi uporabljali n-iso, smo že opravili teste. z metom, narejenim iz psevdo in tega izdelka, zmešanega in rexaled, je ,700 dolarjev cenejši za kilogram kot nakup n-iso
Svojega izdelka ne režem, vendar sem prijatelju dal nekaj tega izdelka, ki ga je zmešal s svojim psevdo izdelkom in ga rekristaliziral.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Na natrijevem borohidridu sem naredil meto, pri ločevanju z d-vinsko kislino v etilnem alkoholu ni bilo težav. D-izomer je kristaliziral, L-izomer pa je po destilaciji alkohola ostal v obliki gostega olja. Žal nisem izmeril kota vrtenja.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Ali mi lahko, prosim, poveste korake jodove kisline v efedrinu?
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Da bi se sintetizatorju MDMA zgodilo kaj podobnega?
Izhajajoč iz PMK glicidata in reduciranega z NaBH4 lahko naredimo močan MDMA?
Ali je bolje začeti s piperonalom in reducirati z amalgamom ali začeti z glikidatom PMK in reducirati z amalgamom?
Prosim, želim narediti najboljši izdelek zase... utrujen sem od kupovanja sranja za uživanje. yeasr nazaj... je bilo res lepo MD stvari... zdaj je shitty shitty
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nenavadno je, da je z MDMA povsem nasprotno, od vseh sintez, ki sem jih naredil iz MDMA, redukcija NaBH4 daje močnejši izdelek.
Ne morem razložiti, zakaj, ker ne vem točno, vendar sem praktično prepričan, da gre za resolucijo enantiomerov, v tem primeru je MDMA popolnoma racemičen, brez uporabe resolucije. Zdi se (nisem prepričan, da samo na podlagi izkušenj), da je NaBH4 dober za pridobivanje dobrih racemičnih izdelkov, vendar ni dobra pot, če je pozneje treba narediti resolucijo, kot na primer pri metamfetaminu.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Izvedete lahko popolnoma enak postopek, pri čemer NaBH4 kot reduktor zamenjate z aluminijevim amalgamom, ostalo pa je enako.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
kaj lahko uporabimo namesto DCM?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
ksilen, toluen, beljak, petrolej, dietil eter, freon, propan, benzen, bencin iz črpalke, tekočina za vžigalnike zippo get creative ni-
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Ali obstaja kakšen poseben razlog, zakaj je bil DCM naveden kot topilo, ki ga je treba uporabiti? ali bom dobil manjši izkoristek, če bom uporabil drugo topilo?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ne, najverjetneje ne, DCM izhlapeva zelo hitro, zato ga nekateri kemiki prednostno uporabljajo kot ekstrakcijsko topilo.
 
Top