Sinteza metamfetamina iz P2P prek Al/Hg

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Zakaj v heksanu ni nikjer mehurčkov? In pranje z vročo vodo z NaCl in sodo bikarbono odvzame veliko nečistoč.

Kljub temu lahko, če namesto IPA uporabite metanol, izvedete neposredno ekstrakcijo iz reakcijske zmesi po dodajanju luga s heksanom.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Če namesto metilamina uporabljate nitrometan, vam tudi ni treba opraviti hlajenja, poleg tega lahko destilirate in ponovno uporabite svoj vir metilamina. Manj odpadkov in manj stroškov
 
View previous replies…

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Zdaj preverjam, ali je res dekstro, ko iz njega izdelujem kristal. Ko bo kristal narejen, ga bom morda dal sem. Omeniti moram tudi, da še nimam pravilnih razmerij, saj moram opraviti več reakcij
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
po vakuumski destilaciji moram opraviti tudi tekočinsko ekstrakcijo s kislinsko bazo, če želim v njej uporabiti suhi plin hcl, sicer moram dati zamrzovalnik. ugotovil sem na surov način.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Slika prikazuje reakcijo redukcije nitrometana s klorovodikovo kislino in kositrno kovino
za proizvodnjo plina metilamin
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
ste že delali z nitrometanom ? Imam težave z izolacijo izdelka, ki ga bom v prihodnosti verjetno acificiral s citronsko kislino in nato vse vakuumsko destiliral, od tam pa dodal lug, da ga ponovno bazificiram, in nadalje vakuumsko destiliral bazo (in nato seveda vodo) ter nato destiliat ekstrahiral s heksanom in skozi njega prekuhal suh HCL plin.

Ali pa ga zamrznite in rekristalizirajte z IPA.
 

minnimus

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 24, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Ali lahko razložite, kako uporabiti nitrometan namesto metlamina
v tej reakciji?

Ali je mogoče narediti
uporabiti gorivo RC, kar pomeni 10 % nitrometana 90 % methlamina, in ga zmešati s preostalim delom recepta?
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Poskusite uporabiti nestrupen amalgam iz aluminija galinstana.
 

neoking8

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 7, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Hvala za nasvet. Ali lahko kdo potrdi, ali je dobro zamenjati Al/Hg?
 
View previous replies…

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Z ultrazvokom lahko aktivirate Al folijo, pri izdelavi sem dodal tudi galijev klorid, vendar reakcija po mojem mnenju ni potekala tako, kot bi morala, ko pa dodate lug, dobite takojšnjo vulkansko reakcijo (uživajte v vzponu)
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Ultrazvok deluje le pri grignardnih reakcijah za aktivacijo magnezija. Ne dodajajte natrijevega hidroksida! Če galijev klorid ne aktivira aluminijeve folije, poskusite z galinstanom (zlitina galija in indija s kositrom). Koščke aluminijaste folije in galinstana segrejete v lončku, dobite 90-95 % aluminija in 5-10 % galinstana. P2P (fenil-2-propanon) in etilamin raztopite v etanolu in vodikovem oksidu (destilirana voda, H2O) ter dodate aluminij Galinstan (Al/GaInSn) in nato nekaj ur segrevate, da dobite etilamfetamin. Z metilaminom dobite metamfetamin. Z uporabo amonijaka bo nastal amfetamin, čeprav z manjšim izkoristkom. Devil Springs in Everclear imata visoko vsebnost etanola. Galinstan je mogoče obnoviti in ponovno uporabiti.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Ne dodajate mu natrijevega hidroksida (luga), ker bi ta onesnažil galij.
 

jasper

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Pozdravljeni, res dobra vsebina gospod ni dobro kemijsko ozadje, ampak samo vprašanje, ali lahko uporabimo p2p pridobiti obrazec

Sinteza fenilacetona (P2P) z etilglikidatom BMK in parno destilacijo

pri tej metodi
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Ali je ta postopek preverjen, saj včasih preprosto objavijo postopek, ki ni resničen,
 

idkyouthink

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
V svojem življenju potrebujem kemika!!!
 

jasper

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Ali lahko namesto etanola ali IPA uporabimo metanol
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
IPA pa omogoča plastenje olja, kar pomeni manj vrenja/izoliranja.

Prepričajte se, da OVER uporabljate lug za nevtralizacijo nitrometana, ker ga boste ekstrahirali. Osebno predlagam, da za ekstrakcijo uporabite metanol in heksan.

Pred dodajanjem luga odstranite ALUFOIL, ker boste v heksanu dobili aluminijev oksid, ki ga je nemogoče očistiti, razen če uporabite celit ali vakuumsko destilacijo.

če niste uporabili dovolj jedkega sredstva, bo nitrometan tvoril aezotrop s freebazo in jo destiliral skozi črpalke.

edina stvar, ki bi lahko delovala, vendar je treba poskusiti, je ekstrakcija s heksanom, če uporabljate metanol, in zakisanje s citronsko kislino, nato pa destilacija nitrometana, nato pa ponovno freebaziranje olja in destilacija.
 

virus0815

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 30, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
ali lahko žveplovo kislino nadomestimo s klorovodikovo kislino?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
V primeru začetka almgam bi želeli dodati nekaj žveplove kisline.

Za kristalizacijo, da, lahko uporabite žveplovo kislino, če želite zakuriti sulfat, vendar predlagam HCL.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Ali lahko prosto bazo pretvorimo v metamfetaminov hidroklorid s 37-odstotno klorovodikovo kislino? V nekaterih videoposnetkih sem videl tudi, da se prosta baza pretvori neposredno v klorovodikovo sol s suhim plinom HCl, brez uporabe toluena. Zakaj je tako?
 
Top