Sinteza metamfetamina iz P2P prek Al/Hg

Truthful ghost

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 13, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, ali lahko uporabim aluminijasto folijo velikosti 12um ? In ali lahko tudi metoksi fenil aceton dobro deluje
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Da na 12um aluminijaste folije, Lahko uporabite aluminijaste pelete, da bi al/mg ni nujno, da je folija. je treba podrobneje obdelati Metoksifenil aceton?
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Pri filtriranju kako gost filter naj uporabim?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Uporabite le Buchnerjev lijak, filtrirni papir in vakuumsko črpalko. Brez ustrezne opreme ne morete izdelati kakovostnega izdelka.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Uporabljal sem 52-mikronski filter za kavo, vendar je nekako počasen in na en filter lahko postavim ~100 g
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Prosim, prijatelji in učitelji, lahko izparjeno kristalizirano reakcijsko zmes sperem z etilacetatom, prosim, potrebujem strokovni nasvet in katera je najboljša temperatura za izhlapevanje oljne reakcijske zmesi
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Resnično potrebujem vašo pomoč, v mojem drugem poskusu proizvodnje meth z uporabo P2P, sem na zadnji stopnji izhlapevanja do kristalizacije in to je slika izhlapelih kristalov, Prosim, ali lahko sperem z etil acetatom ali dietil acetatom,, in prosim, kako ga pretvorim v velike kamnite kristale, res potrebujem pomoč prijateljev v skupini,
 

Attachments

  • yuXsTIzjV0.jpg
    yuXsTIzjV0.jpg
    8.4 MB · Views: 195

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, lahko ga sperete z acetonom. Nato ga lahko samo rekristalizirate ali ločite izomere, da dobite velike kristale d-metha. Navodila so objavljena na forumu. (z videom)
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Bazificirajte, po možnosti ekstrahirajte s heksanom in sperite s slanico, nato pa pustite, da se sol izloči.
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
eno vprašanje, po nekaj testih z majhnim obsegom je videti, da bo deloval v redu.
vendar bom naslednjič naredil večjo serijo, zdaj pa sem po branju informacij na različnih mestih nekoliko zmeden.
Reduktivno alkiliranje z Al/Hg in P2NP do amfetamina na ta način poznam že več let, s te točke tega ne morem razumeti:
od oncle fester.

onlcel fester pravi:

Za MENE ne morem verjeti, da je to naredil v 3l bučki. V trilitrski bučki lahko v hladnejših dneh naredim morda 30 g serije P2NP. Ampak on pravi, da nekaj iz približno 340 ml P2P.
Ali je to mogoče? Ali je reakcija toliko blažja kot pri P2NP?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, da, je manj eksotermna kot redukcija P2NP. Vendar pa tudi ne priporočam, da bi 340 ml redukcije P2P izvedli v 3l erlenmajerici. Po mojem mnenju je to preveč.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Velika razlika med reakcijami reduktivne aminizacije in reakcijami redukcije nitra z dvojno vezjo.
 

strong

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ali bo mogoče metamfetamin pridobiti brez izhlapevanja s proizvodnjo plinastega HCl s pomočjo natrijevega klorida?
 

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
38
Reaction score
6
Points
8
Poskušal sem narediti majhno količino metamfetamina z mešanjem P2P, proste baze metilamin HCL, natrijevega klorida in etanola v aluminijevi mešanici, nato sem po 3 urah filtriral, dobil prosto bazo metamfetamina, z mešanjem NaCl in H2SO4 sem naredil HCL plin. Če sem ga dodal metamfetaminski prosti bazi, ni prišlo do reakcije z nobeno od snovi v metamfetaminski prosti bazi.
 

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
38
Reaction score
6
Points
8
Imam živosrebrov nitrat monohidrat, ali ga lahko uporabim pri tem? Ali kupiti drug živosrebrov klorid 2 ?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Da, monohidrat nitrata živega srebra II deluje, vendar prilagodite razmerje.
 

mexxx

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Jun 30, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ali lahko pri tej metodi nadomestim dietileter?
 

Venus9987

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, trenutno je metilamin (74-89-5) na mojem območju cev. Ali lahko namesto metilaminskega hidroklorida (593-51-1) uporabim metilaminski hidroklorid (593-51-1)?
 

Venus9987

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, ali lahko namesto aluminijaste folije uporabim aluminijasti prah za 1000 namenov?
In ali lahko eter nadomestim s petrolejskim etrom?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Iv nikoli nisem imel uspeha z aluminijevim prahom.
 

wael gph

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 30, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Prah ni dober in ne ustvarja amalgama, saj pri visoki hitrosti ustvarja vodik
Aluminijasta folija je učinkovita, saj pomaga tudi pri prenosu elektronov
 
Top