Sinteza amfetamina iz P2NP z NaBH4/CuCl2 v enem loncu (merilo 1 kg)

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Odvisno od vašega dobavitelja, če kupite pri podjetju consto tukaj na seznamu dobaviteljev, potem ja, je 200 % precenjen in znaša 330 USD/kg, če pa kupite pri Organicchemistrypoland.pl, boste plačali le 120 USD/kg.


Z največjim spoštovanjem
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Pozdravljeni

Hvala, ja, to sem videl. Našel sem tudi dobavitelja v Španiji za p2np za približno 215 EUR na kilogram. Tudi če ga sam sintetiziram po tej ceni, je ceneje, če ga kupim vnaprej pripravljenega
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Ali mi lahko posredujete kontakt omenjenega španskega dobavitelja P2NP CHEMICAL?
 

siegfried

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
V točki 6 je bila pridobljena kolikšna količina olja ?

In da se prepričam, da sem pravilno razumel, v točki 7 dodamo 8 litrov IPA, da iz amfetaminskega osnovnega olja ločimo preostale polarne molekule, je tako?
 

siegfried

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ali je kot reakcijsko posodo mogoče uporabiti 20-litrski kozarec za konzerviranje živil?

Prav tako, zakaj se faze ločijo po dodatku NaOH ?
 
Last edited:

siegfried

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kavstično sodo lahko uporabljamo kot NaOH ?

H2SO4 lahko pridobimo iz elektrolita baterij ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Kavstična soda je NaOH.
Da, ali bazenski PH - je 30-odstotna žveplova kislina. fosforna je alternativa
NaOH ima precej nizko topnost v IPA, mislim, da okoli 200-300 g/L, poleg tega pa se zelo rad nahaja v vodni plasti, tako da v bistvu nadomešča IPA, ki ga v procesu potiska navzgor.
Uporabil bi borosilikat, zlasti pri eksotermnih reakcijah. ne omenjam, da je pri učenju postopka dobro začeti z majhnimi količinami.
Tega ne vem, gotovo pa je, da se bo 1 mol proste baze povezal z 2 moloma žveplove kisline. če je avtor to upošteval, to pomeni, da bi moral imeti približno 1800 g sulfata in približno 600 g olja.
IPA se doda, da se v njem raztopi preostala freebaza, in kot piše v postopku za ekstrakcijo. čeprav je freebaza skoraj popolnoma netopna v vodi, se še vedno lahko veže v aq plast s pomočjo fizikalnih procesov (emulzija).
 

siegfried

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Je nekdo kot reakcijsko posodo uporabil kozarec za konzerviranje živil?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Če ste trdno odločeni, da boste uporabili improvizacijo, vam priporočam sodček iz HDPE/HDPP.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Naročite ga lahko za 128 €/Kg, kar pomeni, da je v redu za delo.

Pri obsegu se lahko njegova cena pri poljskih dobaviteljih (organska kemija Poljska) zniža na 95 €.

Prepričan sem, da obstajajo možnosti v tujini, zaradi katerih je še cenejši. Pri tej metodi bi bilo tudi finančno pomembno drastično zmanjšati stroške za CuCL2 in izopropil.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ali lahko priporočite možnost za implementacijo prosojnih oken v sod?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
215 EUR na kilogram je v redu cena, tukaj pa organska kemija Poljska ponuja ugodno ceno za P2NP, in sicer 168 EUR na kilogram
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Liter nitroetana je 100 evrov ali manj, še 10 evrov za aldehid, bodimo radodarni in recimo še 10 evrov za amin, 5 evrov za topila. 215 je nekoliko pikantno, če gledamo tako, 170 je nekoliko bolj razumno, vendar nobeno ni cenejše
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ja, vsekakor ni poceni in ni primeren za industrijski obseg.

Pri povečanju količin je bila najboljša ponudba za P2NP, ki sem jo dobil, 105 EUR/Kg za zelo veliko količino.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Vau, pravzaprav ste jih dobili poceni.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Haha, ja, je, vendar je zahtevana količina za je tudi BIG BIG BIG BIG haha, kot tono ali tako, Prepričan sem, da če bi se malo pogajal, bi ga lahko dobil za manjše količine, vendar je to vedno tvegano, saj ne želite preveč govoriti dobaviteljem, da vas bodo imeli radi po opravljenem poslu in ne bodo nalagali svojih sračjih stvari na vas lol
 
Top