Sinteza fentanila z enim loncem

mp_

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
OPOZORILO : Fentanil je izjemno nevaren. Te sinteze NE POSKUŠAJTE brez prisotnosti naloksona!
OPOZORILO: S to metodo ne dobimo fentanila visoke čistosti (povprečna vrednost je 13,6 %, razpon od 0,2 % do 36,4 %).

Izvirni članek, ki govori o tem postopku, je na voljo tukaj.

Fentanil je zelo močan opioid, veliko močnejši od morfija in heroina.
CxRdEjuhYT


Postopek, ki je naveden spodaj, je sinteza z enim loncem. Za tajne kemike je privlačen, ker ga je mogoče izvesti v treh korakih pri sobni temperaturi. Edini zadržek je zahteva po N₂ plinu.

Reakcijska shema je prikazana spodaj:
LTwgueyt0D



Mešani suspenziji 4-piperidon hidroklorida (15,36 g, 0,1 mol) v dikloroetanu (450 ml) dodamo trietilamin (27,87 ml, 0,2 mol) in fenilacetaldehid (11,17 ml, 0,1 mol) ter mešamo pol ure pri sobni temperaturi pod N2. Nato smo reakcijski zmesi ob stalnem mešanju dodali natrijev triacetoksiborohidrid (30 g, 0,14 mol). Nato smo dodali anilin (9,12 ml, 0,1 mol), ocetno kislino (11,53 ml, 0,2 mol) in natrijev triacetoksiborohidrid (30 g, 0,14 mol) ter ponovno mešali 24 ur.16 ml, 0,3 mol), nato pa mešanico kapljično dodajali in mešali 2 h. Reakcijsko zmes smo nato razredčili z diklorometanom in jo sprali s 4-odstotno vodno raztopino natrijevega hidroksida ter nato z vodo. Organsko fazo smo nato stresli z 2N HCl. Organsko plast smo ločili in vodno plast ekstrahirali z DCM. Kombinirano organsko fazo smo posušili nad natrijevim sulfatom in koncentrirali, da smo dobili surovo HCl sol fentanila. Surovi izdelek smo rekristalizirali z acetonom, da smo dobili bel prah fentanil hidroklorida. Sol smo obdelali z 20 % NaOH, da smo dobili fentanil, ki smo ga rekristalizirali iz petroletra (60-80°)

Izdelek: 13,44 g (40 %)
m.p. 82-83 °C.

Literatura
Dokument o sintezi fentanila na ta način je na voljo tukaj.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
To je prepis postopka iz indijskega dokumenta, le pri končnih ekstrakcijah A/B se sliši nekoliko slabše
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
To je dobesedno poziv k pozornosti LE.
 

darknet-princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 8, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
sladko
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
tako sladko, kot je umetno sladilo, le malo več, kot je potrebno, in stvari postanejo zelo grenke ... Ne trdim, da je ta sinteza nemogoča, vendar bi moral to morda preveriti nekdo z dobrimi referencami in na položaju. Morda bi bilo treba najprej poskusiti iz benzaldehida, da izdelek ne bi bil takšen.
(iskreno povedano, ne vem, ali je benzilna substitucija na 1-N-piperidinskem obroču fenta aktivna ali ne, ampak to je bila moja misel).
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
41
Reaction score
15
Points
8
To je temperatura, ki jo je treba staviti na grelnik, da zavre, ali specifikacija za vrenje petrol etra 60-80C*? Lahko se uporablja petrol eter 40-60C*?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Sinteza naj bi delovala, tako vsaj piše v nekem forenzičnem dokumentu, vendar pravijo tudi, da je v najboljšem primeru mogoče pričakovati od 10 do 15-odstotni izkoristek. V najslabšem primeru je nič. In nemogoče je odpraviti težave za vsakogar, ki nima znanja, in tiste, ki tako ali tako izberejo boljši način.

Težave povzroča fenilacetaldehid, ki je nagnjen h kondenzaciji z vsem, kar je naokoli, vključno s samim seboj, in s 4-piperidonom, ki prav tako rad reagira s svojo vrsto, kar je nadloga večine sintetizatorjev fentanila. Zato se piperidon pogosto prodaja z zaščiteno eno od reaktivnih skupin, karbonilom ali aminom.

Tudi navaden fentanil je sranje za rekreativno uporabo, obstajajo derivati, ki imajo veliko boljši profil aktivnosti s praktično enako sintezno potjo.
Obstaja tudi razred karfentanila, vendar je to preblizu orožja za množično uničevanje in ne bi se rad sprehajal po tem področju, saj ni več policija tista, ki vas preganja, in čeprav bi rad obiskal Kubo, ne želim videti Guantanama.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Strinjam se glede tega, da navaden fentanil ni najboljši (oziroma je precej dolgočasen, še vedno pa veliko boljši od vseh zenov) za rekreativno uporabo.
Za nešteto fentalov, ki so izšli v zlati dobi, za velik del ni pravih podrobnih informacij/podatkov, Kitajci so metali enega analoga za drugim in pogosto se je zgodilo, da so analog prodajali z drugim imenom, kar naenkrat pa je bil to najbolje prodajani analog, ki so ga z istim imenom prodajali različni proizvajalci, zato je bilo toliko različnih mnenj za "isti" analog.

Analogov, ki so znani kot približno potenca in rekreativni učinki, ni veliko - če je cilj imeti ustrezno rekreativen in varen analog, je Acetyl-F zagotovo pravi. približno 15-kratna potenca morfija in zabaven. Če nimate težav s kratko delujočimi, je Furanyl-F verjetno najboljši, če iščete takojšnje fizično toplo počutje, približno 25-kratna potenca morfija.

MAF / 3-MF so verjetno še drugi, ki imajo na voljo spodobne podatke, vendar se tu potenca začne nekoliko divje. Na stranskem vozlišču, ker sta bila pravi CF in eden od njegovih analogov, zdaj se ne spomnim natančnega imena, res v vrhu evforičnih, je P. Janssen na svojem lesu pustil nekaj zanimivih informacij o CF Esterju, ki ima veliko nižjo potenco (približno 100x najšibkejši) in potencialne rekreativne učinke z visoko evforijo.

Povedano je ostala le nostalgija - ob paranoji DNM, ki celo prepovedujejo prodajo farmacevtskih izdelkov na osnovi fentanila (obliži Fenta), dovoljujejo pa "kitajsko belo" ali "sintetični heroin" z opisom "močna mešanica opioidov bodite previdni" brez kakršnih koli informacij o odmerjanju - res odlična kampanja za preprečevanje škode za ljudi s hudimi kroničnimi bolečinami in so jim preklicali recepte, saj se vsak zdravnik boji, da bo s podpisom katerega koli recepta pristal v zaporu. In mehiški kartel z najcenejšimi, a najmočnejšimi, ki so rezali velike dobičke, a so bili popolnoma dolgočasni, kot je 4F-Fent / 4C-Fen, in z veliko sintetičnih ostankov, ki so ostali v njem (branje več laboratorijskih poročil in vidim, da so vrgli celo nekaj drugih naključnih drog ... je preprosto odvratno) - jasno kaže, da je ta era že zdavnaj končana in da bo to, kar je sledilo, IMO samo sprožilo nov pekel, ko nekega dne tudi Zene ne bo več.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Kakšno mnenje o (če lahko obstaja) 3metil alfa metil acetil fentanilu? Moral bi imeti daljše noge zaradi alfa metila. 3 daje veliko moči, acetilna skupina pa potenco zniža na bolj razumno območje, tako kot alfa metilna skupina.

slišal sem, da naj bi bil 3metil fental razmeroma evforičen fentalog, zato sem upal, da bo to mogoče
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Žal nimam kemijskega/farmakološkega predznanja. Sem kot izgubljena riba v oceanu ;). Ker imam IRL službo, ki zahteva nenehno razvijanje, mi ostane zelo malo časa za poglobljeno učenje popolnoma drugačne teme.
Vendar se po svojih najboljših močeh trudim, da bi ohranil povezavo med ljudmi in podprl izmenjavo informacij za optimalno sinergijo in uspešne raziskave.

Imam nekaj dokumentov, povezanih z vašim vprašanjem, če jih potrebujete, mi pošljite sporočilo. Oglejte si tudi tiste članke, ki vsebujejo najpomembnejše informacije:


"Spojine in derivati, povezani s fentanilom: V nadaljevanju sta avtorja Ruben S. Vardanyan in Victor J. Hruby: "Current status and future prospects for pharmaceutical applications".

"Studies on synthesis and relationship between analgesic activity and receptor affinity for 3-methyl fentanyl derivatives (Študije o sintezi in povezavi med analgetično aktivnostjo in afiniteto do receptorjev za derivate 3-metil fentanila).
Jin WQ, Xu H, Zhu YC, Fang SN, Xia XL, Huang ZM, Ge BL, Chi ZQ., Sci Sin. 1981 May;24(5):710-20.
Medline (PMID=6264594)"
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Sinteza in predhodna farmakološka ocena racemičnih cis in trans analogov 3-alkilfentanila
Časopis srbskega kemijskega društva. 69 (7): 511-26. (2004) doi:10.2298/JSC0407511

https://doiserbia.nb.rs/img/doi/0352-5139/2004/0352-51390407511I.pdf

Odličen članek, veliko uporabnih delčkov. Neposredno iz Wikipedije, btw.

Rad bi dodal opozorilo (bodite previdni) v zvezi s sintetizatorji F v posebnem in sintetizatorji drog na splošno, saj jih je mogoče najti v znanstvenih člankih. Fantje, ti ljudje niso popolnoma neumni, če so, izdajatelji revij niso. Tam ne boste našli dobro delujoče enostavne sinteze drog, tudi če je videti tako. Vsi ti članki (razen tistih, kjer je potrebna posebna oprema ali reagenti) so nametani z napačnimi informacijami, ki naj bi bile očitne drugim znanstvenikom, ne pa človeku, ki želi le recept za kuhanje drog. V resnici večina drugih znanstvenikov teh pasti ne vidi, a to je verjetno drugi namen.
Nekaj primerov:
Leuckart in izdelava amfetamina z njim je stara, tako zelo stara, vendar so že leta 1944 to preprosto izpustili ali pa so lagali, da to res deluje, še posebej o koraku hidrolize.
Vsi sintetiki F, ki se spogledujejo s piperidonom, ki tako ali drugače reagira z NPP, vsi govorijo o 90-odstotnem izkoristku in več, vsi, ki to poskusijo, pa namesto tega dobijo trdo smolo? To je narejeno namenoma, saj je jasno, da bo piperidon, če ni zaščiten, reagiral sam s seboj, ker ima ketonsko in aminsko skupino. Edina sinteza z zaščitenim piperidonom, ki jo omenjajo, je benzilatna vrsta, ki potrebuje Pd/C za deprotekcijo. Zavedajte se tudi, da so številni indijski članki le izmišljeni, da bi imeli razlog za pretvarjanje, da imajo lastno sintezno pot do določenih zdravil, saj jih morajo kopirati v skladu z indijskim patentnim pravom.
Zelo enostavni sintetični ketamin iz Kitajske. Najprej Kitajci pretiravajo z donosi kot nihče drug, iz nekega razloga pa to preprosto MORAJO početi. In pogosto objavljajo metode, ki jih je treba izboljšati, kar je lepo, če jim ne bi manjkalo malo, da bi res delovale. Ker so ti sintetizatorji v proizvodnji vredni pravega denarja, je to bolj reklama, kjer pravijo "imamo nekaj odličnega - kontaktirajte nas in se dogovorite za resnično optimizirano metodo". Pogosto. Ne vedno.
Efedrinski biosintet iz avstralske univerze v Sydneyju. Ti fantje so v nekem intervjuju celo priznali, da so svoje publikacije in patente zasnovali tako, da nihče brez zelo posebnega znanja z njimi ne more izdelati efedrina. V intervjuju so se celo pohvalili, kako so prevarali nekoga, ki se je obrnil nanje po pomoč v tej zadevi in ga na koncu predali policiji, vendar ne prej, preden so ga pripravili do tega, da je začel in prišel tako daleč, da je dobil res hudo kazen. Pravzaprav so bili ponosni kreteni.

Tako naprej in tako naprej.

Samo opomnik.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Zavajajoči dokumenti za zaščito izdelkov so zelo pogosti poznajo vse načine neuspeha in celo nesreče, ki jih niso prijazni zagotoviti živci
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Spomnite se, kako so opekli Davida Nicholsa, ko je izšel nbome je prisiljen ne objavljati več
 

The_Real_Gus_Fring

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kaj počne plinski dušik? Zakaj je potreben? Ali je to mogoče opraviti brez plina?
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
ustvarite inertno ozračje in preprečite nekatere stranske reakcije, boste verjetno dobili čist produkt in visoke izkoristke
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Na internetu je lahko vsakdo, kar želi biti, da ne rečem, da niste kvalificiran kemik, kot je kvalificiran na Univerzi v Sydneyju, dobro mogoče. To še ne pomeni, da imate kakršno koli predstavo o tem, o čem govorite, očitno ne. V nasprotnem primeru bi se lotili vsaj zlahka odpravljivih težav tega sintetizatorja, ki so očitne že ob pogledu na vključene molekule in branju povezanih člankov na Wikipediji.
Potem pa govorite o čistosti. Visoko čistost je vedno mogoče doseči, dokler obstaja kakršen koli proizvod, ki ga je mogoče izolirati. Večinoma s kolonsko kromatografijo. Tisti, ki to počnejo zaradi denarja, pa ne čistijo ničesar. Ker je pri tej reakciji težko dobiti kar koli izoliranega, saj gre za smešno reakcijsko shemo, pri kateri MORA nastati veliko sranja. Zlobnega, polimerskega sranja. Od 1 % do 10 % fentanila je v tem sranju. To je težko izločiti. Rešitev: sploh ne ekstrahirajte, ampak dodajte nekaj pomirjeval za živali, da bi nadomestili različne neznane količine morda F v njem, in to prodajte kot Tranq. In to ljudje počnejo. In zato uporabniki izgubljajo prste na rokah ali nogah ali umrejo. Toda glejte, to ni več izdelovanje in preprodaja drog, to je poskus ali dejanski umor.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
če ste videli, da nisem razpravljal o nobeni metodi, ampak samo o čistosti, če ne morete dobiti čistega izdelka, to še ne pomeni, da ne more biti, če ste prebrali to sintezo z enim loncem, so omenili tudi čisti izdelek, kar pomeni, da mora biti blizu nad 70 %, nisem omenil nobene rešitve za čiščenje, ker te sinteze ne smejo poskušati tisti, ki so laiki ali mislijo, da lahko obvladajo to hudiča, kar koli čistosti so dobili, je v redu za njih, ker se nevarnost in tveganje povečujeta z večjo čistostjo, toda ja, če me kdo želi in me lahko prepriča, da ni laik in se zaveda vseh tveganj in nevarnosti ter varno ravna s tem, ga bom morda vodil, da naredi čistejše stvari, in ja, ta reakcija nikoli ne dobi niti 10 % čistih stvari, če kdo dobi 5-7 %, bo imel srečo.
 

Salvador

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Hej, fantje.
Ali lahko kdo jasno razloži ta postopek؟
Kakšen je seznam opreme, potrebne za sintezo؟

Hvaležen vam bom za pomoč.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
res želite poskusiti to sintezo.
 

Salvador

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Da، želim sintetizirati na Guptov način. Vendar o tem ne vem veliko.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
mate, ne priporočam, da naredite to stvar, če niste usposobljeni in se ne zavedate ravnanja z laboratorijskimi stvarmi, Guptova metoda se zdi obetavna in enostavna, vendar aldehid tvori molekule vode, ko reagira z aminom in to preprečuje dodajanje, potrebujete reaktor in ustrezno inertno okolje za izvedbo te reakcije, priporočam uporabo molekularnega sita v prvem koraku .......srečo
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ta spojina se uporablja zaradi nje nore donosnosti naložbe nikogar ne zanima nič drugega farmacevtska podjetja prehajajo na ekstremno nizke odmerke učinkovite spojine z visokim dobičkom na misel pridejo kvaalidi in meskalin zakaj sta trezna na črnem trgu in nbomes smo super priljubljeni to je finančna odločitev
 

abbalabba

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 25, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Nekatere stvari je bolje pustiti pri miru
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Absolutno
 
Top