Sinteza fentanila z enim loncem

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Sinteza in predhodna farmakološka ocena racemičnih cis in trans analogov 3-alkilfentanila
Časopis srbskega kemijskega društva. 69 (7): 511-26. (2004) doi:10.2298/JSC0407511

https://doiserbia.nb.rs/img/doi/0352-5139/2004/0352-51390407511I.pdf

Odličen članek, veliko uporabnih delčkov. Neposredno iz Wikipedije, btw.

Rad bi dodal opozorilo (bodite previdni) v zvezi s sintetizatorji F v posebnem in sintetizatorji drog na splošno, saj jih je mogoče najti v znanstvenih člankih. Fantje, ti ljudje niso popolnoma neumni, če so, izdajatelji revij niso. Tam ne boste našli dobro delujoče enostavne sinteze drog, tudi če je videti tako. Vsi ti članki (razen tistih, kjer je potrebna posebna oprema ali reagenti) so nametani z napačnimi informacijami, ki naj bi bile očitne drugim znanstvenikom, ne pa človeku, ki želi le recept za kuhanje drog. V resnici večina drugih znanstvenikov teh pasti ne vidi, a to je verjetno drugi namen.
Nekaj primerov:
Leuckart in izdelava amfetamina z njim je stara, tako zelo stara, vendar so že leta 1944 to preprosto izpustili ali pa so lagali, da to res deluje, še posebej o koraku hidrolize.
Vsi sintetiki F, ki se spogledujejo s piperidonom, ki tako ali drugače reagira z NPP, vsi govorijo o 90-odstotnem izkoristku in več, vsi, ki to poskusijo, pa namesto tega dobijo trdo smolo? To je narejeno namenoma, saj je jasno, da bo piperidon, če ni zaščiten, reagiral sam s seboj, ker ima ketonsko in aminsko skupino. Edina sinteza z zaščitenim piperidonom, ki jo omenjajo, je benzilatna vrsta, ki potrebuje Pd/C za deprotekcijo. Zavedajte se tudi, da so številni indijski članki le izmišljeni, da bi imeli razlog za pretvarjanje, da imajo lastno sintezno pot do določenih zdravil, saj jih morajo kopirati v skladu z indijskim patentnim pravom.
Zelo enostavni sintetični ketamin iz Kitajske. Najprej Kitajci pretiravajo z donosi kot nihče drug, iz nekega razloga pa to preprosto MORAJO početi. In pogosto objavljajo metode, ki jih je treba izboljšati, kar je lepo, če jim ne bi manjkalo malo, da bi res delovale. Ker so ti sintetizatorji v proizvodnji vredni pravega denarja, je to bolj reklama, kjer pravijo "imamo nekaj odličnega - kontaktirajte nas in se dogovorite za resnično optimizirano metodo". Pogosto. Ne vedno.
Efedrinski biosintet iz avstralske univerze v Sydneyju. Ti fantje so v nekem intervjuju celo priznali, da so svoje publikacije in patente zasnovali tako, da nihče brez zelo posebnega znanja z njimi ne more izdelati efedrina. V intervjuju so se celo pohvalili, kako so prevarali nekoga, ki se je obrnil nanje po pomoč v tej zadevi in ga na koncu predali policiji, vendar ne prej, preden so ga pripravili do tega, da je začel in prišel tako daleč, da je dobil res hudo kazen. Pravzaprav so bili ponosni kreteni.

Tako naprej in tako naprej.

Samo opomnik.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Zavajajoči dokumenti za zaščito izdelkov so zelo pogosti poznajo vse načine neuspeha in celo nesreče, ki jih niso prijazni zagotoviti živci
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Spomnite se, kako so opekli Davida Nicholsa, ko je izšel nbome je prisiljen ne objavljati več
 

The_Real_Gus_Fring

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kaj počne plinski dušik? Zakaj je potreben? Ali je to mogoče opraviti brez plina?
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
ustvarite inertno ozračje in preprečite nekatere stranske reakcije, boste verjetno dobili čist produkt in visoke izkoristke
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Pri tej reakciji nikoli ne bomo dobili čistega produkta ali visokega izkoristka, to je nemogoče. 10 %, morda 20 %, če imate veliko sreče ali spretnosti zelo nečistega izdelka, ki ga je treba razrezati s kakšnim živalskim pomirjevalom, da bi bil tržno zanimiv. Ali kje in zakaj je nastal trank?
Na splošno velja, da je ubijanje strank zelo slaba poslovna praksa, kar počnejo le ljudje, ki so tako polni kokainskega mačizma in nimajo jutrišnjega dne, da so izgubili vsakršno perspektivo ali idejo o nečem takem, kot je "prihodnost". To je tako izkrivljeno, da je očitno, da so rešitev le ukrepi, kakršni so bili izvedeni v Salvadorju. Kmalu bodo sledile druge izvedbe in zelo kmalu bodo preskočili hiperzapor zaradi cenejših nabojev. Vsakdo bi moral biti sposoben ugotoviti, kaj to pomeni za prijazno trgovsko mamo in pop trgovca - diskriminacije ne bo, če je kdo mislil, da je vojna proti drogam slaba, naj se pripravi na vojno proti tolpam*.

*Če zdaj mislite: "Oh, pri nas ni takih tolp!", ne skrbite, kaj kmalu boste imeli nekaj, kar je videti kot zelo kmalu, kot je bilo v Italiji, ko Brigado Rosso ni uspela terorizirati prebivalstva, dovolj je, da je nekdo to storil v njihovem imenu, ne da bi jih vprašal. (bombni napad na železniško postajo v Bologni). Tako enostavno. Tako staro. Tako učinkovito. Takrat nas je to v Evropi stalo večji del državljanskih svoboščin, to zdaj, ki bo prišlo, vas lahko stane življenja.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
mate vi ste preusmerili ta pogovor na napačen način , najprej nisem trgovec sem kvalificiran kemik in sem to naredil za namen in sem ga naredil 97-98 % čistega in ja, pri sintezi je bil manj čist približno 60-70 %, vendar po čiščenju enkrat ali dvakrat smo imeli 98 % čistega sem priložil hplc poročilo z datumom popravka , če ste ustrezno usposobljeni in opremljeni lahko to naredite pod nadzorom izkušenega kemika.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Na internetu je lahko vsakdo, kar želi biti, da ne rečem, da niste kvalificiran kemik, kot je kvalificiran na Univerzi v Sydneyju, dobro mogoče. To še ne pomeni, da imate kakršno koli predstavo o tem, o čem govorite, očitno ne. V nasprotnem primeru bi se lotili vsaj zlahka odpravljivih težav tega sintetizatorja, ki so očitne že ob pogledu na vključene molekule in branju povezanih člankov na Wikipediji.
Potem pa govorite o čistosti. Visoko čistost je vedno mogoče doseči, dokler obstaja kakršen koli proizvod, ki ga je mogoče izolirati. Večinoma s kolonsko kromatografijo. Tisti, ki to počnejo zaradi denarja, pa ne čistijo ničesar. Ker je pri tej reakciji težko dobiti kar koli izoliranega, saj gre za smešno reakcijsko shemo, pri kateri MORA nastati veliko sranja. Zlobnega, polimerskega sranja. Od 1 % do 10 % fentanila je v tem sranju. To je težko izločiti. Rešitev: sploh ne ekstrahirajte, ampak dodajte nekaj pomirjeval za živali, da bi nadomestili različne neznane količine morda F v njem, in to prodajte kot Tranq. In to ljudje počnejo. In zato uporabniki izgubljajo prste na rokah ali nogah ali umrejo. Toda glejte, to ni več izdelovanje in preprodaja drog, to je poskus ali dejanski umor.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
če ste videli, da nisem razpravljal o nobeni metodi, ampak samo o čistosti, če ne morete dobiti čistega izdelka, to še ne pomeni, da ne more biti, če ste prebrali to sintezo z enim loncem, so omenili tudi čisti izdelek, kar pomeni, da mora biti blizu nad 70 %, nisem omenil nobene rešitve za čiščenje, ker te sinteze ne smejo poskušati tisti, ki so laiki ali mislijo, da lahko obvladajo to hudiča, kar koli čistosti so dobili, je v redu za njih, ker se nevarnost in tveganje povečujeta z večjo čistostjo, toda ja, če me kdo želi in me lahko prepriča, da ni laik in se zaveda vseh tveganj in nevarnosti ter varno ravna s tem, ga bom morda vodil, da naredi čistejše stvari, in ja, ta reakcija nikoli ne dobi niti 10 % čistih stvari, če kdo dobi 5-7 %, bo imel srečo.
 

Salvador

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Hej, fantje.
Ali lahko kdo jasno razloži ta postopek؟
Kakšen je seznam opreme, potrebne za sintezo؟

Hvaležen vam bom za pomoč.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
res želite poskusiti to sintezo.
 

Salvador

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Da، želim sintetizirati na Guptov način. Vendar o tem ne vem veliko.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
mate, ne priporočam, da naredite to stvar, če niste usposobljeni in se ne zavedate ravnanja z laboratorijskimi stvarmi, Guptova metoda se zdi obetavna in enostavna, vendar aldehid tvori molekule vode, ko reagira z aminom in to preprečuje dodajanje, potrebujete reaktor in ustrezno inertno okolje za izvedbo te reakcije, priporočam uporabo molekularnega sita v prvem koraku .......srečo
 

abbalabba

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 25, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Nekatere stvari je bolje pustiti pri miru
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Absolutno
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
To smo dobili po nekaj poskusih ...
 

Attachments

  • tQPpx51yUo.png
    tQPpx51yUo.png
    1.3 MB · Views: 59
  • 6MZzKqTdtS.png
    6MZzKqTdtS.png
    391.1 KB · Views: 57

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
To je trenutni izgovor, da z žičnato krtačo na vsak način zajebavate svoje pravice v rit pravice naj bodo preklete ne bi objavili metod za zalezovanje otrok, zakaj bi torej objavljali boogie man trenutnega datuma sranje je bilo uničeno za manj misli fucker
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Chill mate ni za vas.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
kar je pomembno v tem poročilu, je že tam, koga zanima, s kakšnim datumom je bilo, in ja, to je kos sranja za tiste, ki ne morejo razumeti poročila HPLC, razumem njihovo bolečino v riti, zato prosim, ljudje, imejte ledeno blazinico v svoji bližini
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
To je spletno mesto, ki me je zmotilo, ne pa sama informacija. dokumenti za izdelavo sarina obstajajo, vendar ali bi bila njihova objava na forumu, kot je ta, koristna? Predvidevanje nekih motivov smo mi ? Žaljenje drugih?
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
ok kolega se opravičujem, če sem prizadel vaša čustva, vendar nisem objavil nobene dokazane metode, vem, da je to hudič in ga je treba obravnavati z odgovornostjo.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Poppped lizard labs ker so mislili, da nekaj počne, vendar je bil pravi razlog velika stara usta to je zadnjič, da to povem, ker ljudje tega ne jemljejo resno sranje celo jaz včasih ne vzamem dovolj resno nadaljuj moj brat
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Umazano, vendar verjetno prehodno
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
popravek

AmNj10g3BF
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ta dokument je odlično branje scihub was/ a godsend
 
Top