Sinteza fenilacetona (P2P) iz benzaldehida z butanonom

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,413
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
To so resno rdeče stvari. Običajno je rdeča zame obilica hcl, vendar morda v tem primeru ni tako, idk. Ugotovil sem, da je 4:1, hcl(l) :H²SO⁴ enakomerna količina, ki porabi ves žveplov dioksid. Zagotovo pa bo 3:1 še vedno povzročalo plinjenje. Ali ste imeli pri plinu na voljo cev za sušenje?
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
119
Reaction score
72
Points
28
v prvem poskusu ni bilo epruvete za sušenje. naslednjič bom kislino HCl dodal neposredno vanjo.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,413
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Morda imate prav. m ko sem iskal svojo metodo, sem jo zavrnil, ker je bila destilacija benzilalkohola iz razredčila za barve najbolj izvedljiva metoda za pridobitev benza. Alc ( kemična podjetja ga prodajajo, vendar se ne želijo preveč pozanimati o tem, kaj počnete z nečim), vendar sem pred kratkim opazil, da je na Amazonu, tako da lahko samo kliknem kupi in ni nobenih vprašanj.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
119
Reaction score
72
Points
28
Ja, čudno je, kako države urejajo kemikalije. 1 različna 1 iz vsake države. 🤔
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,413
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
To ni nadzorovano, vendar je izpolnjevanje delovnega lista Sime Eldredge zastrašujoče. Katero visokošolsko ali strokovno licencirano podjetje zastopate, kakšna je davčna številka podjetja? Za kaj ga nameravate uporabljati? Ne, hvala.
 
Top