Raziskovalni oddelek za preizkušanje kemikalij

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Pozdravljeni vsi člani foruma!

Z veseljem vam sporočamo, da odpiramo zaposlitev za oddelek za preizkušanje raziskovalnih kemikalij. Naloga preizkuševalca bo preizkušanje izdelkov RC. Za plačilo in prevoz poskrbi uprava foruma.

Po prejemu kupljene snovi moramo od vas videti naslednje poročilo:
  • Kako je bila opravljena pošiljka? Ali so bile s pošiljko kakšne težave?
  • Fotografije snovi na tehtnici (v paketu, v embalaži, brez embalaže, samo snov, kovanec katere koli vrednosti vaše države)
  • vaše podrobno poročilo o potovanju.

    Ko ste odgovorili na vsa ta vprašanja, morate oceniti naslednje kazalnike:

  • ⭐️ Varnost storitev (od 0 do 10)
  • ⭐️ Hitrost dostave (od 0 do 10)
  • ⭐️ Kakovost izdelka (od 0 do 10)
  • ⭐️ Kako dobro so bila izpolnjena vaša pričakovanja? (od 0 do 10)

Če želite postati polnopravni član čete, morate v skladu s spodnjim vprašalnikom poslati sporočilo Glitchyju:

Tema: Testna četa: Vprašanje: Testna četa
  • Katero vrsto snovi želite preizkusiti?
  • Ali imate idejo o snovi, ki jo želite preizkusiti?
  • V katero državo jo boste poslali?


    9nQWSv0Hqw
 
Last edited by a moderator:

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Testni oddelek
  • Katero vrsto snovi želite preizkusiti?
2c-x, DOx, metamfetamin
  • Ali imate idejo o snovi, ki jo želite preizkusiti?
Da, pregledal sem prodajalce glede strokovnosti, metode in razumevanja prizorišča. Predvsem zanesljive in poštene

Imam poglobljeno znanje o spojinah, ki sem jih navedel. Navedel bom dejstva, tudi NMR ect. Če se zahteva. Dokumentiram celoten postopek od nabiralnika do porabe, ne da bi razkril občutljive informacije
  • V katero državo bo poslano
  • ZDA
Prosimo, vprašajte, če imate kakršna koli vprašanja.
hvala.
 
View previous replies…

jbtxt60

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Da, zanimam se za pregled prodajalcev zaradi strokovnosti. dobro razumem sceno. Predvsem zanesljiv in pošten

Dobro poznam spojine metamfetamin . Na zahtevo bom navedel iskrena dejstva. Dokumentiral bom celoten postopek od nabiralnika do porabe, ne da bi razkril občutljive informacije

poslano v ZDA
prosim vprašajte, če imate kakršna koli vprašanja
hvala jbtxt60
 

CodyAshmore

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
#1. Mešanica oksitocina, noradrenalina, dopamina in serotonina.
#2. (Lepa ženska)
#3. Združene države Amerike.
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Sem v ZDA rad bi testiral metamfetamin imam veliko znanja na tem področju in lahko ločim med slabim, dobrim in odličnim izdelkom, nisem prepričan, kaj sta druga 2, vendar če dajeta podoben občutek kot kateri koli opioidi, prosim, tudi jaz bi rad testiral. Kam gremo od tu?
 

Luckycharm

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Živim v Kanadi in bi bil vesel priložnosti, da bi lahko testiral metamfetamin in bi lahko zagotovil odličen pregled
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Pozdravljeni, Madre, že sem vam poslal sporočilo glede tega in drugih načinov, kako bi lahko postal sodelavec ekipe Breaking Bad, vendar je v objavi, na katero sem odgovoril, pisalo, da iščete ekipo za testiranje RC-jev, nato pa sem ob branju te objave videl, da ste kot primer droge navedli metamfetamin, zato me zdaj zanima, ali gre samo za raziskovalne kemikalije ali za vse droge? Ker v tem primeru bi vsekakor spremenil svoj prednostni izbor drog! Prosim, sporočite mi, še enkrat se vam zahvaljujem za vaš čas in razmislek ter vam želim lep dan!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ni kaj, bral sem prijavo uporabnika TESTINT in zaradi oblike, ki jo je uporabil, sem pomislil, da gre za del madresove objave. Moja napaka.
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Živim v ZDA in sem samouk kemik ive made 2cx b thru e not D and mda and mescaline and if course dmt which im sure most ppl start with the extrqction not synth though id like to give the TSTAB a shot id like to sample.nekateri rcs 2cx in drugi entaktogeni / psihedeliki bodo dali pošteno opibion od mailbix do bio testa in sem zelo dobro povezan, kjer sem jaz sem celotna prodaja, tako da jaz dnt res ne delam majhne roke v roke moji ppl narediti velik obseg bolje off v FED kot država sem rekel lol trkati na les
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Živim v Avstraliji na lokaciji 4 od mesta. Menim, da vsi kadijo katinon ali metamfetamin nizke kakovosti. Iv se je odločil, da preneha kupovati in bi rad poskusil 2c-x.
Vesel bi bil, če bi se lahko naučil sinteze, vendar ne vem, kje naj začnem in kakšno velikost opreme naj pridobim. plačal bom za mentorja osebno ali po elektronski pošti. zanima me morda sinteza, ki me bo naučila abit o kemiji in nato poskusila sintezo meth / amph.
Ali je shake and bake najbolj preprosta, vendar najbolj tvegana metoda.
Potrebujem vir za predhodne kletvice, vendar nameravam nekega dne izdelati svoje v velikih količinah.
Tako kot priprava večerje po lastnem okusu je moja vizija sinteze. Kuham opremo po svojem okusu, dodam začimbe in vse, kar je lepo.
POZOR kuharji bom plačal BTC, da bi bil vaš učenec EITHER v osebi ali ENCRYPTED EMAIL.fuck kupovanje drog ulice, Il narediti svojo lastno.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Hej, kolega, tudi jaz sem iz Avstralije, če še vedno potrebuješ pomoč na svoji poti, mi povej, da imam znanje in skoraj vse, kar pride zraven, mir
 
View previous replies…

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Hej, tudi jaz sem iz Avstralije, iz severnega Queenslanda. Tukaj iščem zanesljivega dobavitelja meth. Želim poslovati z Dead Drops, Escrow in Crypto. PM me prosim.
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
Hej, fantje, tukaj je človek iz Združenega kraljestva in poznavalec ketamina. Vsaki seriji K, ki sem jo imel, sem dal ime. Verjeli ali ne, vendar dve seriji nimata enakih učinkov.

In lahko opišem njegove učinke, tudi ko sem pod vplivom.

Lahko vam povem, zakaj je meni osebno določena serija všeč, zakaj mi ni všeč ali kako bi lahko uživali drugi.

Lahko vam povem, ali lahko vozim avto ali vozim 1000-kubični motocikel z vašo določeno serijo, ali je mogoče upravljati opekač kruha ali ne.

Poslal vam bom videoposnetek, na katerem jo bom preizkusil. Vbrizgal ga bom celo, če mi ga boste dali dovolj za pretvorbo (5 gramov) ali če boste to izrecno zahtevali.

Običajno vam lahko dam dober pregled že s 3 grami. čeprav je več lažje, saj si lahko vzamem čas v nekaj nočeh.

V svojih najboljših letih sem kupoval 80-gramske vrečke in jih zlahka končal v enem mesecu.
Zato menim, da imam ustrezne kvalifikacije, da lahko serijo opremim z mojim pečatom.
Pripravil bom nepristranski pregled in mu dal 0/10 na lestvici K.

Verjetno se bom preoblekel, vendar bom uporabil svoj pravi glas. (Želim ohraniti visokokvalificirano delo)

Za moje storitve se obrnite na mene. Pakete sprejemam na domačem naslovu.
Lep pozdrav, Buffalo Phill

Poleg tega sem navdušen amaterski kemik in bi se rad naučil več.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: vis

NosLeEp223

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Vsekakor bi z veseljem postal član ekipe za testiranje,sem v ZDA in želim testirati predvsem kemikalije tipa amp/M-amp.
 

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Pozdravljeni. za to morate izpolniti obrazec in mi poslati besedilo.
 

Kazy25

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Jan 22, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Testni oddelek

  • Katero vrsto snovi želite preizkusiti?
Amfetamin, CMC , MMC.

  • Ali imate idejo o snovi, ki jo želite preizkusiti?
Da, imamo profesionalne nosove. Dovolj mi je teh sranjev, ki so že tako dolgo na seznamu na ulicah.

Zagotovil bom popoln in pošten pregled - od pošiljanja po pošti do zaužitja.
  • V katero državo bo poslano
    EU / Romunija.

    Pozdravi!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Pozdravljeni, odgovorili smo vam v sporočilu PM.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Ljubezen Romunija ❤️❤️❤️❤️
 

20ball22kswizzer

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
konoplja
 

CodyAshmore

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
1. Mislim, da bi rad poskusil nekaj kurb
2. oh, imam pojma alright
3. lahko mi jih pošlješ na mojo bakalarsko podlogo v Kaliforniji.
 
  • Like
Reactions: vis

CrimPsy

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Imam veliko izkušenj z večino poživil in psihedelikov ter naravno visoko toleranco za nove kemikalije, tako da če je dobro zame, je ponavadi super dobro tudi za večino drugih
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Pošljite mi osebno sporočilo.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni glitchy, super me zanima disos boljša varnejša in novejša bolj sem se začela k razumevanju slabše kot ena; ki še vedno redno gleda tv. Daj mi pm nisem prepričan, kaj imate dostop do sem zelo nagnjen k hxe ali okso pce combos. In jaz sem tudi v nas. Študiral sem kemijo, rastline glive, ker sem bil 12, ya jaz vem skoraj vsak fn rastlin <~ moje ime sem cnt voziti svoj avto, ne da bi iz druge roke prepoznal vsako drevo grm razmišljanje o mojih zbirkah apoc, kar me spominja, da moram iti narediti 10 miljo hoje za kup sranja. (Moje oči se dobesedno premikajo skozi linije rastlin) in tako me lahko ulovite, če u kdaj naletite na mene. Hodim in gledam navzdol in proti naslednji vrsti rastlin. Torej je moje zanimanje naravno in zelo agresivno. Thx in goodluck upam, da kmalu prejmete sporočilo.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Pošljite mi osebno sporočilo.
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
rad bi poskusil NEP, A-PiHP in MDPHP, lokacija v Nemčiji! Pokličite me :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
:unsure: Vas je strah APHP APVP MDPV?
 
Top