Raziskovalni oddelek za preizkušanje kemikalij

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Testni oddelek
  • Katero vrsto snovi želite preizkusiti?
2c-x, DOx, metamfetamin
  • Ali imate idejo o snovi, ki jo želite preizkusiti?
Da, pregledal sem prodajalce glede strokovnosti, metode in razumevanja prizorišča. Predvsem zanesljive in poštene

Imam poglobljeno znanje o spojinah, ki sem jih navedel. Navedel bom dejstva, tudi NMR ect. Če se zahteva. Dokumentiram celoten postopek od nabiralnika do porabe, ne da bi razkril občutljive informacije
  • V katero državo bo poslano
  • ZDA
Prosimo, vprašajte, če imate kakršna koli vprašanja.
hvala.
 
View previous replies…

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Sem v ZDA rad bi testiral metamfetamin imam veliko znanja na tem področju in lahko ločim med slabim, dobrim in odličnim izdelkom, nisem prepričan, kaj sta druga 2, vendar če dajeta podoben občutek kot kateri koli opioidi, prosim, tudi jaz bi rad testiral. Kam gremo od tu?
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Živim v Avstraliji na lokaciji 4 od mesta. Menim, da vsi kadijo katinon ali metamfetamin nizke kakovosti. Iv se je odločil, da preneha kupovati in bi rad poskusil 2c-x.
Vesel bi bil, če bi se lahko naučil sinteze, vendar ne vem, kje naj začnem in kakšno velikost opreme naj pridobim. plačal bom za mentorja osebno ali po elektronski pošti. zanima me morda sinteza, ki me bo naučila abit o kemiji in nato poskusila sintezo meth / amph.
Ali je shake and bake najbolj preprosta, vendar najbolj tvegana metoda.
Potrebujem vir za predhodne kletvice, vendar nameravam nekega dne izdelati svoje v velikih količinah.
Tako kot priprava večerje po lastnem okusu je moja vizija sinteze. Kuham opremo po svojem okusu, dodam začimbe in vse, kar je lepo.
POZOR kuharji bom plačal BTC, da bi bil vaš učenec EITHER v osebi ali ENCRYPTED EMAIL.fuck kupovanje drog ulice, Il narediti svojo lastno.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Hej, kolega, tudi jaz sem iz Avstralije, če še vedno potrebuješ pomoč na svoji poti, mi povej, da imam znanje in skoraj vse, kar pride zraven, mir
 
View previous replies…

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Liveil je tam stran, kjer lahko dobimo dirko ena iz če olje sem distlee akton z oljem in zdaj je vezan
 

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Hej, tudi jaz sem iz Avstralije, iz severnega Queenslanda. Tukaj iščem zanesljivega dobavitelja meth. Želim poslovati z Dead Drops, Escrow in Crypto. PM me prosim.
 

Kazy25

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Jan 22, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Testni oddelek

  • Katero vrsto snovi želite preizkusiti?
Amfetamin, CMC , MMC.

  • Ali imate idejo o snovi, ki jo želite preizkusiti?
Da, imamo profesionalne nosove. Dovolj mi je teh sranjev, ki so že tako dolgo na seznamu na ulicah.

Zagotovil bom popoln in pošten pregled - od pošiljanja po pošti do zaužitja.
  • V katero državo bo poslano
    EU / Romunija.

    Pozdravi!
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Ljubezen Romunija ❤️❤️❤️❤️
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
rad bi poskusil NEP, A-PiHP in MDPHP, lokacija v Nemčiji! Pokličite me :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APHP APVP MDPV je strašljiv?:unsure:
 
View previous replies…

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Obstaja dolg odgovor, ki izhaja iz tega, kako deluje na sim aplikacije in kako druge sprostitve/blokatorji kako Ruby stvari mislim potem blokira re-up se mdpv samo blokira, ampak tiste bistveno manjše in teoretično veliko manj škodljive za nero oddajnikov glej zelo dolgo pride do po večini ljudi utemeljitev je izredno manj odvisnosti in deluje kot nekakšen blokator za druge recimo manj nežne igralce na svojih receptorjih to je izredno to je izredno poenostavljena različica ampak jaz se ne morem za življenje spomniti številke dokumentov ki imajo opraviti študijo je
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Zanimivo, o tem bom moral prebrati več. Nikoli se nisem zanimal za MDPV, dokler nisem slišal tega,
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Kako je bila pošiljka izdelana? Ali so bile s pošiljko kakšne težave?

- Imela sem manjšo napako pri naslovu pošiljanja, vendar je bil na srečo @Madre zelo ustrežljiv in mi je pomagal, kolikor je mogel. Zaradi napake pri prvem paketu je trajalo približno 2-3 tedne, da je pošiljka prispela. Sicer pa ni bilo nobenih težav.

* Fotografije snovi na tehtnici (v paketu, v embalaži, brez embalaže, samo snov, kovanec katere koli vrednosti vaše države)

- Na žalost sem odprl paket, preden sem se spomnil na slike, se opravičujem za to, vendar lahko rečem, da je bilo zelo profesionalno pakirano, da je bilo v obliki pisma in izdelek je bil v sivi embalaži. Prašek je bil v majhni vrečki z zadrgo in je bil označen, kot bi moral biti. Tukaj je ena slika, ki sem jo naredil s kovancem.


Podrobno poročilo o potovanju od vas.

- Zelo čista, ki nikoli ni poskusila te snovi, vendar sem prebral nekaj poročil o tem, da je zelo močna in res enostavno pretiravati, zato sem vzel zelo majhen odmerek intranazalno približno 10 mg. Visoka me je presenetila, ker sem vzel majhno količino, res mellow in opioid kot visoko, vendar ne toliko evforije. Sicer zelo kakovostna raziskovalna kemikalija po mojem mnenju, vendar samčas Predlagam, da opravite nekaj raziskav, preden poskusite stvari, kot je ta. Je presenetljivo močna.OPNkQc3gm1
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Zdaj vem, zakaj sem dobil podobno torbo...
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Pozdravljeni vsi, končno je prišel pričakovani dan, pošiljka je prispela s svetlobno hitrostjo, zahvaljujoč Glitchu, ki je z veseljem delil 0'250 mg od tako aktualnega: 5meo -DMT, primernega po mojem strokovnem opazovanju kot nevrobiologa za gašenje psihotičnih epizod od težkih stimulansov . Samo poročilo o potovanju bo objavljeno v rubriki o potovanjih.
Hitrost dostave:
10:10
Skritost:
10:10
Čistoča: 10:10, 10:10, 10:10, 10:10, 10:10, 10:10:
10:10

Vsekakor priporočam!!!
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
- Katero vrsto snovi želite preizkusiti?

katero koli poživilo, kot so amfetamin, CMM in CMC

- Ali imate idejo o snovi, ki jo želite preizkusiti?
da, imam dolgoletne izkušnje s stimulansi in lahko ločim kakovost izdelka

-V katero državo bo izdelek poslan

Romunija/EU
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Im vas čaka v PM fantje, ta tema je SAMO za poročila.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
In številna poročila, ki so udarila po MD PV, so nehote dala nove možnosti za študij in teorijo o blokiranju receptorja, ne da bi povzročila popoln in dokončen umik v svetu stimulansov, bom imel številke teh poročil za vas, če bi jih radi prelistali
 
  • Like
Reactions: vis

axios187

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
hi glitchy
sem v ZDA in imam veliko izkušenj s skoraj vsemi drogami, predvsem s psihedeliki, ne opiodnimi rcs, vsemi stimulansi
rad bi poskusil karkoli, kar ni opiat ali sintetični kanabinoid
 

kukulelia

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Na splošno je bila embalaža zelo diskretna, pravzaprav ni bilo mogoče ugotoviti, kaj je v njej. Velika zahvala dobavitelju za majhna darila v notranjosti - vžigalnik in nalepko.

1. LSZ 150 MCG Blotters
⭐️ Servisna varnost 10
⭐️ Hitrost dostave 10+ (manj kot 4 dni!)
⭐️ Kakovost izdelka 6
⭐️ Kako dobro so bila izpolnjena vaša pričakovanja? 6
⭐️ Splošni vtis s ponudnikom 9

Zdaj pa podrobneje. Glede komunikacije in dostave - odlično.
Čeprav z učinki nisem bil tako zelo zadovoljen. Bila sta 2 poskusa - eden na poln želodec, drugi na prazen želodec. Mislil sem, da bo to pomenilo razliko glede hitrosti nastopa in intenzivnosti, vendar se je v obeh primerih učinek začel razvijati zelo počasi, ne prej kot po 1,5-2 urah po zaužitju. Mislil sem, da gre morda za individualno toleranco ali kaj podobnega - toda moj partner, katerega zgodovina je popolnoma čista, je imel enako počasen začetek.

Po začetku sem začel čutiti rahel pomirjevalni in sproščujoč učinek, kot po litru piva. Ta občutek mi je bil precej znan. V 2.-3. uri so občutki, kot sta vonj in okus, postali nekoliko bolj živahni, enako je bilo z barvami. Neonske luči na steni so bile precej prijetne, vendar ne vznemirljive. Razen tega ni bilo nobenih dodatnih vidnih učinkov ali česa drugega. Iz nekega razloga je bilo bolj podobno lahki mdma s prijetnimi občutki dotika kot kislini s psihedeličnimi učinki. Na splošno sem bil nekoliko razočaran.

Na uri 4-5 se je razvil rahel občutek derealizacije in depersonalizacije, za katerega sem pričakoval, da se bo pojavil veliko prej. Prijetna stvar, ki je prišla s tem - da sem rahlo zunaj svojega telesa, moje težave niso moje, ljudje okoli mene ne motijo mojega bitja. Najpomembnejša stvar na tej dozi je bila, da je bila dovolj lahka, da sem lahko v vsakem želenem trenutku iz nje izstopil in prišel v stik z resničnostjo. Tako si nekako odgovoren za celoten proces.

Zdaj sem dal 6 za kakovost in pričakovanja, ker prej nisem posebej užival lsz, bolj poznam lsd, in pri tem odmerku lsd so učinki, zlasti vizualni, veliko bolj pravljični. Zato sem bil nekoliko razočaran. Čeprav sem bil zadovoljen z izostritvijo fizičnih občutkov in tega nisem pričakoval. Nisem prepričan, ali je bila blagost učinka posledica slabih prevoznih pogojev ali pa pri tej drogi potrebuješ večji odmerek, da začutiš kaj več, vendar na splošno tega izdelka ne bi naročil, verjetno pa bi ga lahko priporočil začetnikom, ki se bojijo izgube nadzora pod substancami in ne iščejo močnih učinkov.

2. Tega absolutno nisem pričakoval, vendar sem dodatno prejel Metocin 4-HO-MET, 1 tableto.

To je bilo nekaj!

⭐️ Kakovost izdelka 10+
⭐️ Kako dobro so bila izpolnjena vaša pričakovanja? 10+

Čeprav sem potreboval tudi več kot uro in pol, da sem začel nekaj čutiti, je bil učinek neverjeten. Lepe vizualizacije, prijetni telesni občutki, sproščen um, ki je letel daleč izven mojega telesa.

Telo. Občutil sem lahke valove toplega zraka, kot bi id ležal na toplem pesku na plaži. Tekstura stvari okoli mene je bila zabavna, vsakega predmeta sem se želel dotakniti in ga začutiti.

Vizualne podobe. Stene so se premikale, dihale, krožile, v zraku sem videl mavrično obarvane valove. Ko sem ležal na kavču, je stavba postala ladja in začela počasi pluti po ulici mimo dreves in drugih stavb. Bilo je čudežno.

Um. Težav ni bilo, bil sem tako miren in samozavesten. Hkrati, če bi kdo vstopil v sobo, bi zlahka z lastno voljo izklopil učinke ter bil in se obnašal "normalno". Po potrebi sem lahko spremenil intenzivnost učinka.

Največkrat je učinek trajal približno 4 do 5 ur, nato pa se je zmanjšal. Bilo je neverjetno! Vsekakor bi ga kupil in priporočil drugim.

Na splošno. hvala lepa, to je bila zanimiva izkušnja za oba izdelka!
 

Attachments

  • KnyZrQGh2v.jpg
    KnyZrQGh2v.jpg
    470.8 KB · Views: 75
  • mn7ic0KyYG.jpg
    mn7ic0KyYG.jpg
    580.2 KB · Views: 72
  • TQW7H0dqGz.jpg
    TQW7H0dqGz.jpg
    619.1 KB · Views: 75
  • qGVChwEZLA.jpg
    qGVChwEZLA.jpg
    417.8 KB · Views: 82
  • X1TMD3gqin.jpg
    X1TMD3gqin.jpg
    415.6 KB · Views: 73
  • ptHvUSIV4A.jpg
    ptHvUSIV4A.jpg
    309.1 KB · Views: 69

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Sup!
Ja, tako zanimiv podroben pregled! Spoštovanje <3

DM mi vrni, če bo tvoj stol pripravljen na še eno potovanje v vesolje ;)
 
  • Like
Reactions: vis

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Zanimajo vas stimi. Predvsem PV, MMC ali CMC. Morda NEP
Dostava v ZDA.
Hvala
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
- Katero vrsto snovi želite preizkusiti?
5-meo-dmt

- Ali že imate idejo o snovi, ki jo želite preizkusiti?
To sem že poskusil, vendar se vedno izneverijo in nikoli ne moreš biti prepričan.

V katero državo bo poslana: Francia . V katero državo bo pošiljka poslana?
 
Top