Raziskovalni oddelek za preizkušanje kemikalij

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Pozdravljeni, Madre, že sem vam poslal sporočilo glede tega in drugih načinov, kako bi lahko postal sodelavec ekipe Breaking Bad, vendar je v objavi, na katero sem odgovoril, pisalo, da iščete ekipo za testiranje RC-jev, nato pa sem ob branju te objave videl, da ste kot primer droge navedli metamfetamin, zato me zdaj zanima, ali gre samo za raziskovalne kemikalije ali za vse droge? Ker v tem primeru bi vsekakor spremenil svoj prednostni izbor drog! Prosim, sporočite mi, še enkrat se vam zahvaljujem za vaš čas in razmislek ter vam želim lep dan!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ni kaj, bral sem prijavo uporabnika TESTINT in zaradi oblike, ki jo je uporabil, sem pomislil, da gre za del madresove objave. Moja napaka.
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Živim v ZDA in sem samouk kemik ive made 2cx b thru e not D and mda and mescaline and if course dmt which im sure most ppl start with the extrqction not synth though id like to give the TSTAB a shot id like to sample.nekateri rcs 2cx in drugi entaktogeni / psihedeliki bodo dali pošteno opibion od mailbix do bio testa in sem zelo dobro povezan, kjer sem jaz sem celotna prodaja, tako da jaz dnt res ne delam majhne roke v roke moji ppl narediti velik obseg bolje off v FED kot država sem rekel lol trkati na les
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Živim v Avstraliji na lokaciji 4 od mesta. Menim, da vsi kadijo katinon ali metamfetamin nizke kakovosti. Iv se je odločil, da preneha kupovati in bi rad poskusil 2c-x.
Vesel bi bil, če bi se lahko naučil sinteze, vendar ne vem, kje naj začnem in kakšno velikost opreme naj pridobim. plačal bom za mentorja osebno ali po elektronski pošti. zanima me morda sinteza, ki me bo naučila abit o kemiji in nato poskusila sintezo meth / amph.
Ali je shake and bake najbolj preprosta, vendar najbolj tvegana metoda.
Potrebujem vir za predhodne kletvice, vendar nameravam nekega dne izdelati svoje v velikih količinah.
Tako kot priprava večerje po lastnem okusu je moja vizija sinteze. Kuham opremo po svojem okusu, dodam začimbe in vse, kar je lepo.
POZOR kuharji bom plačal BTC, da bi bil vaš učenec EITHER v osebi ali ENCRYPTED EMAIL.fuck kupovanje drog ulice, Il narediti svojo lastno.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Hej, kolega, tudi jaz sem iz Avstralije, če še vedno potrebuješ pomoč na svoji poti, mi povej, da imam znanje in skoraj vse, kar pride zraven, mir
 
View previous replies…

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Po mojem razumevanju je aceton napačno topilo, ker je mešljiv/razgradi olje, zato se bo združilo. ekstrahiral bi z dcm ali tolulinom. nato kislo bazo ali klorovodikom, ki je plin vašega izdelka, nato lahko nadaljujete
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Hvala sem in a newbe tako da nisem seznanjen s tem, kako to storiti lahko razložite, če imate znanje in tudi težko dobiti kemikalije v aus
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Koliko kemijskega znanja imate? In v kateri državi ste?
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
- Katero vrsto snovi želite preizkusiti?
5-meo-dmt

- Ali že imate idejo o snovi, ki jo želite preizkusiti?
To sem že poskusil, vendar se vedno izneverijo in nikoli ne moreš biti prepričan.

V katero državo bo poslana: Francia . V katero državo bo pošiljka poslana?
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Whoa, kako to, da tega še nikoli nisem videl! Tako zelo rad bi poskusil RC Opioidi. Odkar sem izvedel zanje, sem jih nenehno gnal in zdaj sem naredil večino zenov pod soncem. Na žalost sem bil tudi prevaran iz več tisočakov in sem verjetno zaužil več sladkorja kot dejanskih opioidov lol. FML.

Če obstaja način za testiranje nečesa Im vedno igra! Iz zahodne EU :D
 

DrDealGood

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2022
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
IZBERI ME.. PICK ME
(lsd-dmt-5meo gobe ) Rad bi poskusil 5-MeO-MiPT:
Če iščete svež pogled na RC, sem vaš človek. Zagotovil vam bom vse navedene zahteve, dostavo po standardih pošiljanja, razpakiranje in težo vsebine, način uživanja, okus, čas nastopa, trajanje itd. Dostava v ZDA
 
  • Like
Reactions: vis

XxCLAYDOGxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Moj najboljši prijatelj mi je priporočil, da pridem preverit tržnico BreakingBad, in zelo sem vesel, da je to storil. theres some cool people over here! Vsekakor pa imam izkušnje s psihedeliki, saj sam pridobivam nn-DMT in sem naredil nekaj kemikalij, kot so Nep, Aphip, 4fmph, vsi analogi mefadrona, in to bi bil sanjski scenarij! Bil bi super profesionalen in napisal bi ti celoten pregled in bi bil super hvaležen za to priložnost in moja punca bi tudi sodelovala pri bolj blagih snoveh, vendar sem v ZDA in bi poskusil vse, kar bi ti želel poslati, vsaj potem, ko bom naredil nekaj raziskav o zmanjševanju škode, vendar me suuuper zanima katera koli vrsta 2c in bom celo poskusil met, saj to ni nujno moja najljubša droga, ker je v mojem mestu vedno samo rezana na sranje, veliko raje bi naredil kakšno lavado, vendar bi vse dokumentiral..but ima stfu now I just got really excited an prly volunteered a little bit more info than I should have ... pick me! 🪬🍄
 
  • Like
Reactions: vis

LynxLynx

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
  • Katero vrsto snovi želite preizkusiti?
Vse, kar je na voljo v obliki, primerni za kajenje. več kot 20 let izkušenj. Želja, da bi ugotovili, kakšno kakovost izdelujejo ljudje tukaj.
  • Ali imate idejo o snovi, ki jo želite preizkusiti?
  • gotovo, ni veliko takih, ki jih še nisem poskusil. ali veliko uporabljal
  • V katero državo bo poslana?

Španija / EU
 

LynxLynx

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
  • Katero vrsto snovi želite preizkusiti?
  • a-pvp- u-47700

  • 2-ct-7 To že dolgo ni bilo na voljo. zelo zabavno

  • Ali že imate idejo o snovi, ki jo želite preizkusiti?
  • da
  • V katero državo bo poslana? Španija
 

CatmandMU

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Sem ZDA in denar je pripravljen za testiranje
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Kako je bila pošiljka izdelana? Ali so bile s pošiljko kakšne težave?

- Pošiljka je bila poslana zelo hitro. Na vsako moje vprašanje je bilo odgovorjeno in vsak odgovor je bil hiter in dejansko koristen.

* Fotografije snovi na tehtnici (v paketu, v embalaži, brez embalaže, samo snov, kovanec katere koli vrednosti vaše države)

-
ZxQYFSIqrn





- Dopamin rush takoj nato serotonin rush prekleto njegovo dobesedno nebeško. Kar hočem povedati je to kar bi moralo biti in malo več :) Moj odmerek je bil 0,25 bombe peroralno je trajalo nekaj časa ampak vrh me je udaril kot vlak in je trajal nekaj časa . Skozi noč sem redoziral 2 do 3 linije.
Mefedron se mi zdi terapevtski, zaradi njega se odpreš in se pomagaš izražati duševno in telesno. 4MMC se počuti, kot da nenehno dosegate vrhove na mdma, medtem ko ste zajebani z amfetaminom
 

Attachments

  • CBdKZzJlVE.jpg
    CBdKZzJlVE.jpg
    2.8 MB · Views: 86

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
4MMC (MEFEDRON)

⭐️ Varnost storitev
Skritost se uporablja pametno, brez nepotrebnih tveganj, ki bi vam padla v oči.

⭐️ Hitrost dostave 10/10,
prispelo v tednu in pol. Paket je bil zapečaten kot osnovno pismo ali manjši paket. Prišel je hitro in brez težav.

⭐️ Kakovost izdelka: 10.
Potreben je čas, da zadene, ampak ko zadene... zadene.

⭐️ Kako dobro so bila izpolnjena vaša pričakovanja? 10/10
Fantastična podpora strankam in dobra kakovost.

⭐️ Splošni vtis z dobaviteljem 10/10, prodajalec je zelo neposreden in pošten. Zdi se, da je človek, s katerim lahko posluješ.
 
Last edited:

A1I2D3E4N

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2024
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
MCAT


⭐️ Varnost storitev (od 0 do 10)

-- Varnost in skrivanje paketa sta bila vrhunska, glejte spodaj na priloženih fotografijah dobrih 4-5 plasti varnosti, poleg tega je bil sam izdelek vakuumsko zaprt, da se odpravi vonj. Kar je ponavadi problem za mcat, vendar ne glede na prikritost je ta stvar vrhunska, najčistejša, kar sem jih videl. 10/10

⭐️ Hitrost dostave (od 0 do 10)

-- Dostava je bila nekoliko daljša od pričakovanega , in za moje izkušnje s spletnimi nakupi, vendar sem bil ves čas obveščen in še vedno je prišel hitreje za mednarodno naročilo kot večina tujih amazonovih paketov. 7/10

⭐️ Kakovost izdelka (od 0 do 10)

-- Sam ga še nisem preizkusil, vendar ga je nekdo testiral in preizkusil, bil je zelo navdušen in dejal, da je to vrhunska polica. Kristali sami so najčistejši, kar sem jih kdajkoli videl, so mi rekli, da imajo dober udarec, zelo velikodušen vzorec je bil dan v teži 1,5 g (brez vrečke), odličen izdelek. 9/10

⭐️ Kako dobro so bila izpolnjena vaša pričakovanja? (od 0 do 10)

-- Poleg majhne zamude pri pošiljanju, ki jo je treba pričakovati pri nakupu kateregakoli mednarodnega izdelka, drog ali ne, so bila moja pričakovanja izpolnjena in presežena. 9/10

Skupna ocena od 40 --

35/40 Zelo dobro, toplo priporočam!!

opomba: To je dodatna ocena za storitve za stranke, vedno hitri in strastni odzivi, zaradi katerih je vse potekalo čim bolj gladko


Spodaj je nekaj slik, opravičujem se za preveč izpostavljene fotografije, gre za LCD zaslon

1btoxkEcnF QvyFW2xIln
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Dobavljena snov 5-Meo-Mipt
Način porabe Izhlapeva v cevi Eagle Pipe
Trajanje izkušnje 6 ur
Količina 70 mg *2



⭐️ Varnost storitve (od 0 do 10) 10
Dobavljena snov je na voljo v odlično zapakirani in kakovostni embalaži. Varna pred očmi radovednih opazovalcev.
Edina pomanjkljivost, ki jo opažam, je končna embalaža, v kateri je ta posebna snov.
Ker je preveč tanka in prihaja v plastični vrečki, je z njo težko ravnati, zato se izgubi veliko snovi.

8uf0SiYPIL


J8gmPW5UjN

I5i6phYaqo

Sc2JMUpbtQ


CgZ7ePtlz0



⭐️ Hitrost dostave (od 0 do 10)


To je vedno odvisno od številnih dejavnikov, vendar je bila dostava zelo hitra.
Kodo za sledenje sem prejel v soboto, snov pa je brez težav prispela v torek.


⭐️ Kako dobro so bila izpolnjena vaša pričakovanja? (od 0 do 10) 5



Snov me je dejansko razočarala, vendar tega ni mogoče pripisati njej, temveč mojim pričakovanjem glede učinka drugih triptaminov, ki sem jih poskusil (Dmt in 5-MEO-DMT)


⭐️ Kakovost izdelka (od 0 do 10) 5


Zaradi svojih prejšnjih pričakovanj morda nisem povsem dojel smisla te snovi.
Razmišljal sem celo o tem, da bi jo ocenil pod 5, vendar to ne bi bilo pošteno.
Morda ne morem razumeti, zakaj si nihče ne želi tovrstne izkušnje, a potem razmislim in razumem, da vsi niso pripravljeni na intenzivno izkušnjo s 5-Meo-Dmt ali s samim Dmt, zato sem analiziral učinke te snovi. in čeprav so glede na prejšnje blagi, je morda koristna za začetek s triptamini na zabaven način, zato je petka poštena.
 

durpamb

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Pozdrav iz NL.

Najprej bom dobro prebral tukajšnja pravila, morda se bom potem prijavil :)
 
Top