Raziskovalni oddelek za preizkušanje kemikalij

CrimPsy

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Imam veliko izkušenj z večino poživil in psihedelikov ter naravno visoko toleranco za nove kemikalije, tako da če je dobro zame, je ponavadi super dobro tudi za večino drugih
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Pošljite mi osebno sporočilo.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni glitchy, super me zanima disos boljša varnejša in novejša bolj sem se začela k razumevanju slabše kot ena; ki še vedno redno gleda tv. Daj mi pm nisem prepričan, kaj imate dostop do sem zelo nagnjen k hxe ali okso pce combos. In jaz sem tudi v nas. Študiral sem kemijo, rastline glive, ker sem bil 12, ya jaz vem skoraj vsak fn rastlin <~ moje ime sem cnt voziti svoj avto, ne da bi iz druge roke prepoznal vsako drevo grm razmišljanje o mojih zbirkah apoc, kar me spominja, da moram iti narediti 10 miljo hoje za kup sranja. (Moje oči se dobesedno premikajo skozi linije rastlin) in tako me lahko ulovite, če u kdaj naletite na mene. Hodim in gledam navzdol in proti naslednji vrsti rastlin. Torej je moje zanimanje naravno in zelo agresivno. Thx in goodluck upam, da kmalu prejmete sporočilo.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Pošljite mi osebno sporočilo.
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
rad bi poskusil NEP, A-PiHP in MDPHP, lokacija v Nemčiji! Pokličite me :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APHP APVP MDPV je strašljiv?:unsure:
 
View previous replies…

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
MDPV JE ENO NAJBOLJŠIH ORODIJ PROTI ODVISNOSTI OD AMFETAMINOV, KAR JIH JE BILO ALI ŠE BO
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
zakaj torej ne zaprosite za težke udarce namesto bledih pihp
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Obstaja dolg odgovor, ki izhaja iz tega, kako deluje na sim aplikacije in kako druge sprostitve/blokatorji kako Ruby stvari mislim potem blokira re-up se mdpv samo blokira, ampak tiste bistveno manjše in teoretično veliko manj škodljive za nero oddajnikov glej zelo dolgo pride do po večini ljudi utemeljitev je izredno manj odvisnosti in deluje kot nekakšen blokator za druge recimo manj nežne igralce na svojih receptorjih to je izredno to je izredno poenostavljena različica ampak jaz se ne morem za življenje spomniti številke dokumentov ki imajo opraviti študijo je
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Zanimivo, o tem bom moral prebrati več. Nikoli se nisem zanimal za MDPV, dokler nisem slišal tega,
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
:unsure: Vas je strah APHP APVP MDPV?
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Testni oddelek

  • Katero vrsto snovi želite preizkusiti?
Amfetamine, psihedelike, disociative, kanabinoide, pravzaprav karkoli

  • Ali imate idejo o snovi, ki jo želite preizkusiti?
Da, v zadnjih dveh desetletjih sem uporabljal vse vrste snovi, nekatere očitno bolj kot druge. Veliko časa sem porabil za branje o vseh vrstah in tudi o izkušnjah drugih ljudi, branje poročil o potovanjih, forumov, kot sta bluelight in zdaj BB.
  • V katero državo bo poslano?
    EU / Islandija.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Pošljite mi osebno sporočilo.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Paket še vedno ni pristal dobim. Da je pred davnimi časi, ko se je uporabljala hitra pošta ali celo DHL v ZDA, vendar je bila 30-odstotna stopnja uspešnosti norma, nisem pričakoval. Ne so poslali na tovorni ladji nam skladišča in zasebni kurir tako kadar koli od. Razumem vse, kar zahtevam, je dm, ki mi pove uporabljeno metodo in imena spojin, ki se uporabljajo samo številka in še slabše čudne barve, tj. modra meth ment videti. Kot bakrove soli. Prosim, DM me z nekaterimi podrobnostmi, tako da lahko kvadratni to stran hvala in ljubezen
 
  • Like
Reactions: vis

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Še vedno potrpežljivi in čakajo, da so ga poslali v počasnem boaat
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
feel free o_O hipi
 

AnonUser1312

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Testni oddelek

Katero vrsto snovi želite preizkusiti?

odgovor: "Ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne:

Najraje imam poživila in opioide. Vendar bi rekel, da pravzaprav preizkušam vse, kar se mi zdi zanimivo

Ali že imate idejo o snovi, ki jo želite preizkusiti?

odgovor: "Ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne:


Želim preizkusiti nekaj raziskovalnih kemikalij, kot sta heksedron, pentedron. Zelo zanimivi so tudi dipyanon in drugi RC opioidi.

Za kakšno pravo sranje, kot je karfentanil, bi dal obe ledvici.


V katero državo bo poslano?

Nemčija
 

Elron

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Im v ZDA in so zainteresirani za testiranje veliko RC, kot tudi več potem nekaj prijateljev, im bolj išče RC primerljivo z opioidi in xanax ,,več RC opioidi želim, da bi lahko dobili naravnost fentanil ali avto fent to je tisto, kar sem raje, nato pa nekaj iz razreda nitazen ali kaj drugega na primer - broaz flualp ,u-47700,u-8 in podobno, kot tudi psihedelični 4-aco-dmt 5meodmt 4acodipt amphetamine & psihedelični amp rc, disociativne spojine sintetični kanabinoid vsi imamo svoje globoke in dolge izkušnje z DOC.
Upam, da lahko postanem del ekipe!!!
Na zdravje
 
Last edited:

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Kako je bila pošiljka izdelana? Ali so bile s pošiljko kakšne težave?

- Imela sem manjšo napako pri naslovu pošiljanja, vendar je bil na srečo @Madre zelo ustrežljiv in mi je pomagal, kolikor je mogel. Zaradi napake pri prvem paketu je trajalo približno 2-3 tedne, da je pošiljka prispela. Sicer pa ni bilo nobenih težav.

* Fotografije snovi na tehtnici (v paketu, v embalaži, brez embalaže, samo snov, kovanec katere koli vrednosti vaše države)

- Na žalost sem odprl paket, preden sem se spomnil na slike, se opravičujem za to, vendar lahko rečem, da je bilo zelo profesionalno pakirano, da je bilo v obliki pisma in izdelek je bil v sivi embalaži. Prašek je bil v majhni vrečki z zadrgo in je bil označen, kot bi moral biti. Tukaj je ena slika, ki sem jo naredil s kovancem.


Podrobno poročilo o potovanju od vas.

- Zelo čista, ki nikoli ni poskusila te snovi, vendar sem prebral nekaj poročil o tem, da je zelo močna in res enostavno pretiravati, zato sem vzel zelo majhen odmerek intranazalno približno 10 mg. Visoka me je presenetila, ker sem vzel majhno količino, res mellow in opioid kot visoko, vendar ne toliko evforije. Sicer zelo kakovostna raziskovalna kemikalija po mojem mnenju, vendar samčas Predlagam, da opravite nekaj raziskav, preden poskusite stvari, kot je ta. Je presenetljivo močna.OPNkQc3gm1
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
⭐Varnost storitev: 10/10
⭐️ Hitrost dostave: 8/10
⭐️ Kakovost izdelka: 10/10 - zelo čist
⭐️ Kako dobro so bila izpolnjena vaša pričakovanja? 10/10 - Pričakoval sem preprosto opioidno omamo, ki sem jo dobil, in še nekaj več.
Hvaležen sem za priložnost, da sem bil v testni skupini, in upam, da je ta pregled koristen.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Zahvaljujemo se vam za vaše delo.
Čakam na vaš pm za nadaljnje sodelovanje ;)
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Zdaj vem, zakaj sem dobil podobno torbo...
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Ta tema je ustvarjena samo za revije in poročila o potovanjih. Drugi odgovori bodo izbrisani. Hvala, fantje.

Če želite postati preizkuševalec, vas čakamo na spletni strani <<<<PM>>>>.


 
Top