Sinteza efedrina iz propiofenona

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Last edited by a moderator:

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Hej, G.patton, ali lahko za to reakcijo kot nadomestek za halogen uporabim jod? In ali lahko namesto broma uporabim HBr/vodikov peroksid?
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Opravičujemo se, če se to sporočilo ponavlja. Kaj je v tem postopku reverzni hladilnik? Nikoli še nisem slišal za to
 
  • Like
Reactions: T 3

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Verjamem, da se je v prevodu nekaj izgubilo! Poskusite zamenjati besedi "reverzni hladilnik" z "dodajalni lijak za izenačevanje tlaka" in preverite, kaj si mislite potem :);):cool:! Tam je še nekaj drugih mest, ki jih še vedno popravljam!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Pri tem načinu se pojavljajo netočnosti.
Pripravljamo videoposnetek na to temo, pričakujte ga kmalu.
 
View previous replies…

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Toda kako donosna je proizvodnja efedrina s to metodo? Ali se lahko pri proizvodnji v celoti zanesemo na to metodo?
 

Mr.blank00

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni vsi. Ali lahko kdo navede povezavo za izdelavo efedrina, psevdoefedrina iz d-l alanina, metilanina, včeraj je to nekdo objavil, vendar tega ne najdem, prosim za pomoč.
 
  • Like
Reactions: gmo

ilovelamp

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 8, 2023
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Stric Fester ima v knjigi The Secrets of Methamphetamine Manufacture 8th ed. poglavje z naslovom "Cooking Your Own Ephedrine" (Kuhanje lastnega efedrina). Ta metoda me že nekaj časa zanima. To bi lahko pomenilo revolucijo v tajni kemiji, če je tako enostavno, kot se zdi. Komaj čakam, da si ogledam videoposnetek po korakih.
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Potem ko sem izčrpal svoja sredstva, ko sem poskušal pridobiti psevdo tablete, sem ob prebiranju Festersove knjige naletel na točno to metodo in ponovno postal zelo upanja poln. Po mojem razumevanju gre za postopek, ki je bolj ali manj enakovreden varjenju lastnega žganja iz nič. Kuhanje vode, dodajanje sladkorja (ali melase) in kvasa - skrivnostna sestavina je tokrat benzaldehid, ki je v olju grenkega mandlja v nekoliko višjih koncentracijah (odvisno od blagovne znamke), kot sem razumel. Več ali manj 90-odstotna čistost? To lahko najdete v trgovini z živili itd. v oddelku za začimbe/aromatike. Na majhni steklenički mandljevega olja bo dobesedno pisalo "vsebuje: benzaldehid". Ne vem, ali je treba mandljevo olje pred dodajanjem v "kvasno kašo" rafinirati, če je zagotovljena njegova čistost - ne vidim, da bi nečistoče lahko potencialno ovirale postopek fermentacije. Ali kdo ve? Ali je že kdo fermentiral benzaldehid in na ta način prišel do efedre? Prosim, sporočite mi.

Takoj ko bom ugotovil, če sploh kaj, bom delil dobro novico. o7
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mislim, da BAE ni 90-odstotni benzaldehid. Mislim, da je 90 % etanola. Zagotovo bi bilo potrebno destiliranje in zaradi cene bi izgubili rit. Benzaldehid je mogoče dobiti iz cenejših snovi. Prepričan sem, da izvleček mandljevega masla ne more nadomestiti benzaldehida brez čiščenja in koncentracije. Temeljito sem ga raziskal in se odločil, da zame ni dobra izbira. Iz 55-galonskega sodčka lahko vsake 4 dni proizvedete 20 g L-pac. Veliko dela je, da iz več kot 50 galon blata dobite teh 20 g.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Mislim, naj si bolje ogledam, bolj ali manj izhajam iz Festerjevega SOMM#8. Verjetno imaš prav, če je kdaj deloval, je bilo to verjetno pred dvajsetimi leti, po določeni predelavi. On se sliši, kot da je to odgovor na vse naše molitve, če je efedra prepovedana in ni drugih možnosti. Enako skepso bi moral uporabiti do nekaterih od teh stvari - na primer do tega, da bi lahko v skrajni sili kaj naredil z Levom iz inhalatorjev. Do zdaj bi moral bolje vedeti, da če bi bilo to tako enostavno, bi to počeli številnejši, če ne vsi, in bi bilo to GORKO, da bi se lahko še bolj izkazalo. Čeprav sem se naučil precej, ko sem se trudil, da bi ugotovil te stvari, se učim na težak način.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Deluje, da je bilo to že storjeno in storjeno in storjeno. Celotno " pridobivanje 20 gramov L-pak iz 50 galon tekočine" sem videl masivne tajne centrifuge, namesto 15 ml centrifugalnih epruvet pa petgalonska vedra s pokrovi. Ali pa neprekinjen proces slinger. Te lahko kupite za 10 tisoč dolarjev, zato zdaj razmišljate o 3-faznem motorju z močjo 2 KM, varjenem vrtiljaku in vsaj kleti ali garaži. Ne morete samo obarjati 50 galon topila, ker bo osnova pri tej količini tako draga. Google scholar vam bo pokazal 100 zapisov o tem. Mislim, da bi lahko fenil acetat naredil ceneje. Nekoč sem prebral reakcijo na portalu Science madness. Fant je potreboval brezvodni etanol. Da bi ga dobil, je razbil etil acetat in zdelo se mi je noro, ko pa ga lahko destiliraš sam, ampak veste, brezvodni etanol je dobil v manj kot eni uri, etil acetat pa stane 25 dolarjev za liter, tako da če potrebuješ samo 150 ml. To. Izgleda. Veliko. bolj privlačno
 
Last edited:

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Na YT je videoposnetek NileReda, v katerem z ebaya pridobi relativno čist vzorec "eteričnega olja mandljev" ali česa podobnega in pravi, da je dovolj čist, da ga lahko uporabi -tako kot je- v reakcijah, vendar ga vseeno prečisti. Fester pravi, da je treba nekaj minut uporabljati vakuum, da se odstrani HCN. Omenjeno je, da je BAE/benzaldehid nadzorovana snov v ZDA, kar je smešno, ker sem včeraj na tržnici dobesedno zgrabil majhno stekleničko BAE, v kateri je kot edina sestavina naveden benzaldehid. Zavedam se, da to na papirju zveni bolje.

Žal mi je, prijatelj Frit, da ne morem razumeti, kaj praviš. Kar si videl in se odločil, da je bilo ali ni bilo praktično zate ali za kogar koli drugega, ne bo nujno veljalo za vse. Poskušam vzpostaviti proizvodnjo, brat, če veš, kaj mislim, in za zdaj me ustavlja pomanjkanje določene sestavine. Za zdaj imam Ma Huang kot zadnjo možnost, vendar se ne trudim, da bi šel po tej poti, če mi ni treba. Moja glavna prednostna naloga v tem trenutku in tudi v prihodnje je, da ne pritegnem pozornosti in ne pustim sledi.

Fester pravi, da je to učinkovita alternativa nakupu tablet ali ekstrakciji rastlin, če bi želeli povečati proizvodnjo. Če bi nekdo želel začeti s 5gal vedrom ali dvema za fermentacijo benzaldhida, ni potrebna nobena oprema, o kateri govorite, in stroški melase/cukra/kvašenega prahu/BAE zame niso pomembni. Čeprav bi bila destilacijska naprava, naprava za refluks itd. lepa in koristna, še nisem tam.

Ekstrakcija L-PAC je razmeroma preprosta (v skladu s tem opisom v sommu). Prefiltrirajte kašo in jo s spiranjem s toluenom ali etrom izločite ter izparevajte. Ta postopek poskušam izpeljati do efedre, zato je naslednji korak uporaba metilamina za redukcijo. Če je bilo to že narejeno in izvedeno, potem o tem nihče zares ne govori ali se zdi, da ve veliko, kar sem sposoben najti. Oprostite mi, da sem iskal podrobnosti in vse vzel z zrnom soli, kljub vsemu upogibanju in uličnemu kreditu. Kot sem rekel, se v vsakem primeru veliko naučim, ko vse to razčiščujem. Hvala za vaš čas in prispevek. o7
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
To je norefedrin, poskusil sem ga, dobil sem bel prah, grenak kot efedrin in reagira kot efedrin, vendar je norefedrin in ga ni mogoče uporabiti za proizvodnjo metamfetamina
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nihče od uprave niti nihče drug se ni odzval na moje opozorilo, da slike kemikalij na koncu ne predstavljajo efedrina niti efedrina ali psevdoefedrina. Prav tako me zanima, kateri mehanizem je to kiralno molekulo spremenil v neko drugo s posebno stereo razporeditvijo dveh kiralnih ogljikov. Običajno je za to potreben kiralni reaktant ali pa nastane racemični produkt. Prosim, spoznati moram to čarovnijo.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tukaj je to, kar sem dobil, sestavine izvlečka maslenih mandljev, voda, alkohol (36 %) in olje grenkih mandljev.
Državna in zvezna zakonodaja določata, da mora mandljev ekstrakt vsebovati vsaj 1 % olja grenkih mandljev. Torej voda, več kot 36 %, ker je navedena na prvem mestu, 36 % etanola, to je vsaj 73 %.
 
Top