Sinteza efedrinovega hidroklorida in kemijska analiza

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Metkatinon je prav tako težko dobiti kot efedrin ali celo psevdoefedrin, zdaj ko je RC World že pred časom začel hoditi po poti katinona ...
 

123456abc

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, ali lahko ta natrijev borohidrid nadomestite z aktivnim aluminijem?
 

Haruki.Murakami

Don't buy from me
Member
Joined
May 29, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni vsi,

Če lahko, bi rad to metodo uporabil za sintezo efedrina za sintezo d-metamfetamina. Zavedam se, da bom moral v tem primeru ločiti izomere proizvedenega metamfetamina, saj je efedrin, ki ga dobimo pri tej sintezi, racemičen.

Z ekipo nameravava pripraviti metodo za povečanje te sinteze.

Ali bi bilo hitreje in učinkoviteje izdelati metamfetamin s to metodo sinteze + ločevanje dveh izomerov ali pa bi morali delati na povečanju spodnje metode:


da bi takoj dobili d-metamfetamin?

Hvala vsem, ki bodo odgovorili na to vprašanje.
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Prosim, ali lahko ta efedrin uporabimo za proizvodnjo D-metha, prosim, smo ga dejansko poskusili, prosim, sem zmeden glede tega argumenta, da je racemični meth in D-meth, prosim, dajte nam odgovor
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, da, Lahko se uporablja. Na voljo sta video vadnica in podroben zapis.
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Učitelj G. Patton, spoštujem vas, opravičujem se, da postavljam veliko vprašanj,
prosim, Učitelj, ali lahko z uporabo tega efedrina, proizvedenega po tej metodi, pridobimo D-meth. Brez vinske kisline,
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Da, vendar morate za ločevanje izomerov tako ali tako uporabiti katero koli drugo ustrezno karboksilno kislino.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Če bi bil (met)katinon le naraven.
 
Top