aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Yakın zamanda bir şey alan oldu mu? Bir hafta içinde geleceğini ve takip edebileceğimi söyledi. Sonra "bu kadar küçük bir paket için takip vermediklerini" söyledi. Bu arada ben ABD'nin doğu yakasındayım. Bu 7 Ekim'den. Neden bir süre daha e-postalara cevap vermeye devam ettiğini merak ediyorum.

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Aaron şu anda hala anlaşma yapıyor ve insanlara cevap veriyor mu?

View previous replies…

azsub1

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Gitti.
Aynı anda bir sipariş verdim. Hatta benden buradaki modlara dolandırıcı olmadığına dair mesaj atmamı isteyecek kadar cesurdu.
2 hafta boyunca iletişim kurmadım, sonra ona adımı yananlar listesine ekleyeceğimi bildirdiğimde, sakin olmam gerektiğine dair bir yanıt aldım. Tatilde olduğunu söyledi!
Birkaç gün sonra "Uh.... siparişiniz neydi?" diye sordu. Ardından bir hafta daha sessizlik.
Sonra durdurulduğunu söylüyor. Takip yok ama bir şekilde durdurulduğunu biliyor. Yeniden göndermeyi ya da %50 geri ödemeyi teklif ediyor. tekrar göndermesini söylüyorum ve birkaç gün daha sessizlik oluyor. ona takip konusunu soruyorum ve diyor ki "Gönderilecek siparişler için 6. sıradayım, umarım sizi çok bekletmemişizdir" Kendini beğenmiş, dibe vurmuş şişko balık hırsızı muhtemelen bir yumurtayı bile kaynatamaz, değerli bir şey pişiremez. Bu yüzden tek yapabildiği dolandırıcılık. Ona hırsızların karmasını dileyerek hayatının geri kalanını insanların onu soymak için dışarıda olduğunu düşünerek geçirmesini diliyorum.

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Bu başlıktaki diğer kurbanlardan birine yaptığı gibi size gerçek anlamda KİR göndermediği için mutlu olun 🤣 Aaronstevens kesinlikle dışarıdaki tüm pislik dolandırıcılar için çıtayı belirledi

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Lanet olsun, neden Gordon yerine onu seçtim ki? Bahse girerim tüm VC.2 e-postası bir aldatmacaydı. Ben bazılarınız kadar kötü anlamadım. Bir ton saçmalık ve büyük bir sipariş değil. Her neyse, Gordon tek yasal olan mı? Ben ABD'deyim. Cevap verdiğiniz için teşekkürler

Aaron

Don't buy from me
New Member
Reaction score
12
Suçlayanların genellikle en suçlular olması komik bir şeydir.

Aaron

Don't buy from me
New Member
Reaction score
12
Sizden bahsettiğimi düşündüren nedir?

lostlegs

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Kendisinden aldığım son e-posta yaklaşık 1-2 hafta önceydi. Ancak, artık cevap vermedim. Son siparişim Ekim ayının başında geldi.

Mechanics_07

Don't buy from me
New Member
Reaction score
7
Siparişimi teslim aldım. VC ile alıştığımdan biraz daha uzun sürdü, ama benim için o bir dolandırıcı değil. Ondan beklediğim mükemmel hizmetin aynısını aldım. Gizlilik her zamanki gibi sağduyuluydu ve hızın kalitesi daha önce Aaron Stevens ile verdiğim 20 sipariş kadar iyiydi. Sipariş ondan bildiğimden daha uzun sürdü, ancak bana aynı gün cevap verdi. "Yasaklandıktan sonra işi yeniden inşa etmeye çalışıyorum" dedi ve siparişimi büyük bir ekstra ile gönderdi. Siparişimi 20 Ekim'de verdim ve 5 Kasım'da aldım. Benim için o bir dolandırıcı değil ve onunla iş yapmaya devam edeceğim

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Başka biri bunu hissetti mi bilmiyorum ama başka birinin bu işi zorla devraldığını hissediyorum, son siparişlerin "siparişiniz neydi?" Gibi süper dağınık olma şekli, diğer kullanıcılardan birinin cevap olarak aldığı şey, yöneticinin kelimenin tam anlamıyla konuşmanın geri kalanını görmediğini gösteriyor. bunun gösterilmesinin bir başka yolu da @tegritycantbebought ile gördüğümüz gibi siparişlerin ne kadar dağınık ve gecikmiş olduğudur.

Kontrolün kimde olabileceğine dair hiçbir fikrimiz yok, kelimenin tam anlamıyla kolluk kuvvetleri olabilir ve ben şahsen bu kadar belirsiz bir şeyle çalışmamanızı tavsiye ederim.

Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.