aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Ne yazık ki aaronstevens ile aynı kötü deneyimleri yaşadım! bu arada, aaronstevens'in çok akıllıca bir dolandırıcılık olduğunu da düşünüyorum!
Başlangıçta çeşitli şeylerin küçük test alımlarıyla her şey yolundaydı!
iletişim her zaman son derece profesyoneldi, şimdi bunun sadece belirli bir "güven" seviyesi oluşturmak için "güzel sözler" olduğunu da biliyorum!
Bir kilo kuru amfetamin sipariş ettim!
ama son alışverişimde beni düzgünce becerdi!
Ne yazık ki çeşitli nedenlerden dolayı bb-market emanetini son satın alma işleminde kullanmak zorunda kaldım (bunlardan biri monero!)
en büyük hata neydi!!!
Bakın 4 hafta bekledikten sonra ne aldım!
Sanırım yüklediğim resimler kendileri için konuşuyor!
Hayatım boyunca çok pislik gördüm ama bu daha öncekileri gölgede bırakır!
Dolandırıcılığı bildirmek ve soruna bir çözüm bulmak için hemen Aaron Stevens ile iletişime geçtim, önceki iletişim her zaman çok "profesyonel" olduğu için ikisini de mutlu edecek bir çözüm bulacaklarını düşündüm! Kısacası, daha Ama yine "güzel sözler" ve "özürler" duymadınız!
Sonra aaronstevens bir hayalet gibi ortadan kayboldu!
Herhangi bir şüphe ortaya çıkarsa, forum yöneticisine aaronstevens ile olan e-posta geçmişimi de kanıt olarak sunacağım!

Sonrasında her zaman daha akıllısın
AjI3V9BU1h
IOlgy7S2MR

View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
tamam bu da ne şi̇mdi̇ lmao bu her ne i̇se özür di̇leri̇m bu çok kötü komi̇k yi̇ne dolandiricilik bi̇r şey ama posta kutunuza siçmak başka bi̇r şey

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Kaybınız için çok üzgünüm! Bu konunun ne kadar karışık bir hale geldiği çılgınca!

View previous replies…

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Karmaşık olduğunu düşünmüyorum. Analiz amacı ve bir platformu daha iyi kullanmayı öğrenmek için iyidir.

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
"Bu platformdaki insanlar dolandırıcılığa göz yummaz"

Bu tamamen yanlış.

Nereden bildiğimi sor.

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
42
Onu yasakladıkları için mi? Ve 30'dan fazla konu içeren bilinen tarayıcıların bir listesine sahip oldukları için mi? Ya da ilk etapta bunların çoğunu önleyecek olan sundukları emanet hizmeti?

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
42
Üzgünüm bu marty€mcfly içindi

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Hayır, onu yasakladıkları için değil.

"Sundukları emanet hizmeti bunların çoğunu önleyebilir mi?"

Yazdıklarınızdaki anahtar kelime "çoğu".

Burada sundukları emanet hizmetine yatırdığım para kayboldu.

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
42
Teknolojiden pek anlamam ama emanet sistemi bunu engellemez miydi?

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Cotton Jerzy Üzgünüm bu marty€mcfly içindi

Ah, bunu yeni gördüm. Hiç endişelenme.

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Sadece gelecek nesiller için, buradaki bağlantı dizinlerinin kesinlikle birkaç kaş kaldırması gerektiğini ekleyeceğim.

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
42
Buradaki çoğu satıcı hakkında böyle hissediyorum lol. Daha büyük bir sipariş vermeden önce yeterince olumlu geri bildirim görene kadar küçük test siparişlerine veya numunelere bağlı kalıyorum. Şanslıyım ki benimki Ekim'den hemen önce geldi,

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,708
Deals
666
Emanet para asla kaybolmaz. Söylediklerinizi kamuya açık bir şekilde kanıtlamadığınız sürece. Forumun itibarını zedelediğiniz için yasaklanacaksınız. Hepimiz kanıtınızı bekliyoruz.

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Bildiğim kadarıyla ve analizlere dayanarak, Cotton Jersey: bu özel platform aracılığıyla çok "Bilge Adamlardan" yeterince fayda sağladınız. Onlar olmasaydı, bu tür şeyleri anlayacak donanıma sahip olamazdınız. Minnettar olmanın bir sanatı var.

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Bunun için bir hesap dolandırıldığında bile paranızı geri almanın yolları var! Ancak sertifikalı ve saygın olanlarla anlaşmanız gerekir! Yanlış yapamazsınız.

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Evet, emanet kesinlikle bunu önleyebilirdi ancak platformun sorunları anlamasına yardımcı olmak ve düzeltmek alıcıların görevidir. Bu şekilde dolandırılırsanız, bunun için ~platformda evet~ bir departman var, ancak şartları ihlal eden ve başka bir şekilde önlenebilecek bir iddianın yasal olması gerekiyor.

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
evet amfetamin olmalı
İddiaya göre
Bence cappuccino tozu olarak gizlenmeli (ambalajın resmine bakın, hahahhaha)
Dürüst olmak gerekirse, onu arındırmakla ilgili bir sorunum olmazdı, bu gerçekten sorunların en küçüğü olurdu, ancak gerçekten 0 aktif bileşen var, bu yüzden çabaya değmezdi! Bu gerçekten çok üzücü!
ZRJmVOidqC

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
42
Buradaki çoğu satıcı hakkında böyle hissediyorum lol. Daha büyük bir sipariş vermeden önce yeterince olumlu geri bildirim görene kadar küçük test siparişlerine veya numunelere bağlı kalıyorum. Şanslıyım ki benimki Ekim'den hemen önce geldi,

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
42
Bu size JohnWilkesBoof'un durumunu hatırlatıyor mu? Bir gün polislerin peşinde olduğunu ve onu hapse attıklarını söyleyene kadar o da birinci sınıftı, nedenini hatırlayamıyorum ama gerçekten dengesiz davranmaya başladı ve sonra ortadan kayboldu. Yeni fark ettiğim bir şey var, onlar sadece iletişim için oturum kullanan karşılaştığım tek satıcılar olabilir, bunun bir tesadüf olduğuna eminim ama yardım edemedim ama yüzlerce kişi telegramda açıkça satış yaparken nasıl yakalanabileceklerini merak ediyorum.

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
42
Siparişimin fotoğrafını çektiğimi unutmuşum, bu insanlar bu şekilde kazıklandığı için kendimi kötü hissediyorum. Meth'e çok aşina değilim ama bu parti gördüğüm en iyisiydi

Attachments

• JL6OXGHgvR.jpg
    JL6OXGHgvR.jpg
    4 MB · Views: 186
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.