SCAM Yabancı Pazar Duyurusu

alienmarket

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Breaking bad forumundaki sevgili aile. iş platformu için en iyi karanlık ağ pazarı olan alien market'i başlattık, iş için pazarımıza davet etmeyi seviyoruz ve alien market Duyurusu yayınlama fırsatı için Breaking bad forumuna teşekkür ediyoruz.

Duyuru.

yabanci pazar yöneti̇ci̇si̇ :

Kurulan satıcı, 15 Ocak-2022'den 7 Şubat'a kadar ücretsiz satıcı feragatine sahip olabilir - zaman çiftliğine göre sadece bundan sonra kabul edilen ücretsiz satıcı feragatini reddedecek, yeni satıcı feragatinin 125 $ ödemesi gerekiyor.

Risk yönetimi
alıcı satıcı konuşması pgp anahtarı ile şifrelenir, tekrar oynattığınızda konuşmanız otomatik olarak silinir, riskli yabancı pazar dönüşümünüz yoktur, sadece güvenli PGP şifrelemeniz vardır.

bunu asla denemeyin
Bütün bunlar aldatmaca asla bunu denemeyin: İkili yazılım, Forex yazılımı, Bitcoin çoklu yazılımı, FOREX sinyali,

FE
Alıcı sizden herhangi bir ürün almayana kadar, para ve her şey bekletilecek ve yönetici anlaşmazlığı çözecektir. Ürünü müşteriye gönderdiğinize dair güçlü kanıtlar kanıtlamanız gerekiyor, pazar asla 14 gün veya 7 gün içinde sonuçlanmadı, Önceliğimiz müşterilere güvenimizi vermektir.

Satıcı
herhangi bir piyasa geri bildirimine veya puanına değer vermiyoruz; sadece saf nakliye kanıtınızı ve satmanız gereken ürünün güçlü kanıtını görmemiz gerekiyor.

Emanet nedir?
Siparişiniz sonuçlanana ve madeni parayı satıcının hesabına bırakana kadar madeni paranızı üçüncü taraf olarak tutun

Yabancı pazar adı
Satıcı feragatnamesi 125$
Yerleşik satıcı ücretsiz
Komisyon- 3$
Dil- İngilizce Çince Espanol Fransızca Korece Japonca Arapça
Parmak izi: 60625456C542617DDEBD3756140FA76B1F93869E

pazar url'si
http://alienzpnta4ac76sfk2kxoi4ak3u42mdkwofw5cukntee4nqpyla6aqd.onion/

Yöneticiden mesaj
Romios

Attachments

• wGeCYaNX1R.png
    wGeCYaNX1R.png
    35.2 KB · Views: 478
Last edited:

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Buradan sipariş veren varsa, lütfen buranın gerçek Marketplace olup olmadığını yorumlayın

alienmarket

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
pazar incelemesi dark Eye

http://darkeyepxw7cuu2cppnjlgqaav6j42gyt43clcn4vjjf7llfyly5cxid.onion/hs/alien-market.html

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
evet yasal olduğunu görüyorum. sadece görmeye alışık olduğum pazar yeri değil.

Eğer yöneticiyseniz, satıcılardan birinin gerçek mi yoksa aldatmaca mı olduğunu doğrulamak istiyorum. ve eğer satıcılarınızdan birkaçının yorumlarını nasıl görebilirim. ihtiyacım olan bir ürünün güvenilir satıcısını arıyorum ama sitenizde pek çok şey göremiyorum.

alienmarket

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
birçok satıcıyı kontrol edebilir ve karşılayabilirsiniz, ancak listede emanet nedeniyle dolandırıcılık yapamazsınız

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
yani̇ her anlaşma emanet si̇gortasiyla mi si̇gortalaniyor???

profi̇li̇mden pazar yeri̇ndeki̇ yöneti̇ci̇ye nasil yazacağim?

her anlaşma sigortalı mı?

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
ayrıca pgp anahtarımı eklemeye çalışıyorum ve pazar yeriniz pgp eklememe izin vermiyor

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
temel olarak eğer yöneticiyseniz. sitenizdeki bir satıcıya küçük bir sipariş vermemde bana yardımcı olabilir misiniz? bir satıcıdan satın almama yardımcı olduğunuz için size komisyon ödeyeceğim. ihtiyacım olan bir şey var ama saf ve ham yüksek kaliteli karfene ihtiyacım var.

Ondan satın almama yardım edebilir misiniz?

alienmarket

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
dijital satıcı adını kontrol edebilirsiniz john09389 umarım beğenirsiniz

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
destek'e tiklayip yöneti̇ci̇ye yazabi̇li̇rsi̇ni̇z ben sadece aliciyim

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
yabanci pazar yöneti̇ci̇si̇ çok yardimci oluyor anlaşmazlik açiyorum 24 saat i̇çi̇nde parami i̇ade edi̇yorlar teşekkürler dostum

jalamazhi

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Benim düşünceme göre yabancı pazar en iyisi ve diğer pazardan daha meyilli, çünkü güçlü emanet ve hiç kimse dolandırıcılık yapamaz yönetici gerçekten süper hızlı, bilete daha hızlı yanıt veriyorlar,

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
katkınız için teşekkürler. ancak bazı nedenlerden dolayı tüm özellikler bilgisayarım için kullanılamıyor.
yönetici yazma veya pgp anahtarımı profilime ekleme seçeneğim yok.

seçenekleri görüyorum ama özellikler çalışmıyor. satıcılar için herhangi bir yorum göremiyorum.
sadece düşük kaliteli bir site ve bana dolandırıcılık sitesi gibi görünüyor.

dhmragud

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
dünden önce si̇pari̇ş aldim si̇te aldatmaca deği̇l mi̇lyonmind22 pazar çok sopa yani̇ si̇zi̇n i̇çi̇n aldatmaca çünkü di̇ğer tarayamazsiniz

bolamaji5

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
yabancı pazar en iyi karanlık net pazar sipariş aldım ve destek çok yardımcı oluyor

bolamaji5

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
alien market go özelli̇ği̇ni̇ sevi̇yorum ve kullanimi kolay

noman

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
güçlü araştırmacım uzaylı pazarı saf ve gerçek, bunlar dolandırıcı oldukları söyleniyor