SCAM Yabancı Pazar Duyurusu

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
tam olarak, sadece gerçek yapmanın daha kolay olacağı noktaya kadar taklit etmekte çok başarısız oldular :ROFLMAO:

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
YASAL DEĞİL SATIN ALMAYIN.

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2

iyi teşekkürler kardeşim! bu bokun sahte, aldatmaca veya belki de LE olduğunu hissediyorum!

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Evet, gerçek olduğunu söyleyen hemen hemen her hesap, uzaylı pazarı gönderisi yapıldıktan bir saat sonra yapıldı ve tek mesajları uzaylı pazarı hakkında, o siteden satın almaya çalışan birini görürseniz lütfen onları bilgilendirin.

noman

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
GrumpyPenis'e inanmayın, o bir yalancıdır, birçok pazar hakkında olumsuz geri bildirim gönderir ve son olarak olumsuz görüşü kaldırmak için para istedi, bu yüzden bu dolandırıcılarla (GrumpyPenis) dikkatlice insanlar Penis yok o bir bayan-erkek hehehehe
GrumpyPenis

noman

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
GrumpyPenis'e inanmayın, o bir yalancıdır, birçok pazar hakkında olumsuz geri bildirim gönderir ve son olarak olumsuz görüşü kaldırmak için para istedi, bu yüzden bu dolandırıcılarla (GrumpyPenis) dikkatlice insanlar Penis yok o bir bayan-erkek hehehehe
GrumpyPenis

noman

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
GrumpyPenis kullanıcısına inanmayın o bir lair o birçok pazar hakkında olumsuz geribildirim yayınladı ve son olarak olumsuz görüşü kaldırmak için para istedi bu yüzden bu dolandırıcılarla (GrumpyPenis) dikkatlice insanlar o bir bayan-erkek hehehehe
GrumpyPenis

noman

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
GrumpyPenis

noman

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
kullandim ve i̇şe yaradi

noman

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
GrumpyPenis

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
küçük panis veya büyük lol

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
GrumpyPenis kullanıcısı sahte, incelemede birkaç pazar hakkında yayınladığını gördüm

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
yabanci pazarinda sahte ki̇mli̇k si̇pari̇ş etti̇m ve başariyla aldim.

nima854

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
yabanci pazar desteği̇ güzel yöneti̇ci̇den israrla tekrar aldim