SCAM Yabancı Pazar Duyurusu

noman

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
benim güçlü araştırmacı uzaylı pazarım saf ve gerçek, bunlar dolandırıcı oldukları söyleniyor

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
her pazarın sahte satıcısı var ama yabancı pazarın gerçek olduğunu iyi biliyorum çünkü para yatırdım ve zaten geri çekildim.

HOGAMERADIMO

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
teşekkürler yeni̇ pazar yabanci si̇pari̇şi̇m başariyla alindi

HOGAMERADIMO

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
sen büyük bir dolandırıcısın (millionmind22) birkaç sipariş formum var yabancı pazar mükemmel çalışıyor

komadfer

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
uzaylı pazarını seviyorum bu pazar sistemi her fiziksel ürünün en çok pazar adını yazması gerekir, böylece insanların satıcının gerçek olduğunu bilmesini sağlayabilir

dhrag4536

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
admin dürüst olmak gerekirse daha hızlı ve çok yardımcı bir şekilde yanıt veriyorlar

6584jgh

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Haklısın, daha hızlı oynatıyorlar

6584jgh

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
kokai̇ni̇ 14 gün önce si̇pari̇ş etti̇m bugün tesli̇matimi eli̇me aldim +++++ geri̇ bi̇ldi̇ri̇m

ma4785aaad

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
benim fikrim yabancı pazarın çok iyi bir emaneti var artı siparişi alana kadar fonu asla sonuçlandırmadılar.

slamankhan45

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Düşünceme göre en iyi ve en iyi karanlık web yabancı pazarı, mesaj satıcısı alıcı dönüşümü için çok güçlü PGP anahtarına sahip olduklarından, mesajınız tekrar oynatıldıktan sonra otomatik olarak silinecektir.

lol23

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
çok yaşa yabanci pazar bugün si̇pari̇şi̇mi̇ aldim teşekkürler

lol23

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
iyi şanslar dostum

gutuimkj

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
daha yüksek güvenli̇k mesajina sahi̇p en i̇yi̇ dark net pazari, tekrar oynatildiktan sonra si̇li̇necek, bu i̇yi̇, yabanci pazarini gerçekten sevi̇yorum.

gutuimkj

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Biliyorum çünkü tekrar oynattıktan sonra mesajımı arıyorum hahahahaha

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Bu bir aldatmaca
Örneğin "sizin" ilaçlarınızın yanına koyduğunuz tüm bu "yabancı pazar" notları.

http://alienzpnta4ac76sfk2kxoi4ak3u42mdkwofw5cukntee4nqpyla6aqd.onion/uploads/r5y1g6sY6wwQP93WCtaVn8xhIF0BRbs8mL4U7AOjpTAzffMPHqmr4HTXSpEDZ0BJuuJ1ZGoN2jclOGSWyvtdoLUa5EqieMxdI2kY.jpeg
bu resmin üzerinde açıkça fotoşoplu bir not var.

http://alienzpnta4ac76sfk2kxoi4ak3u42mdkwofw5cukntee4nqpyla6aqd.onion/uploads/LOTUMDmR4a0kzp8qss7uKz26UP7LQReY0X6CgwtBhycXHBCO2QjaNjqE5GIwgVxln9fNrxe3AZYIhoiAP4vuGHlyWp8SKfikr3V9.jpeg
gerçek pasaport, fotoşoplu uzaylı pazarı notu

http://alienzpnta4ac76sfk2kxoi4ak3u42mdkwofw5cukntee4nqpyla6aqd.onion/uploads/th07i8bdYhjz2MSLcFsr4bHdRTFTAV3P4atRKGiGwmUNJvOe09uYzNcCEyWKuqoWUmX6LxH8eXrfvq1C5nZP9sgp6DQZOnIEAgy2.jpeg
stok fotoğraf

ve muhteşem yorumcularınızın hepsi yeni üyeler mi? sadece dükkanınızın ne kadar iyi olduğunu konuşmak için mi gönderdiler? ve hepsi reklam mesajınızda yaptığınız gibi mi konuşuyor? YO MR WHITE BU ALDATMACAYI SİL!!! ve tüm lanet yorumcularınız, bok çukuru pazarınız hakkında bu reklamı yayınladıktan dakikalar sonra katıldı.

Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
Hiç bu kadar bariz bir şekilde sahte onaylar görmemiştim. Gerçekten, biraz yaratıcılığınız olsun. Bu aptallığın da ötesinde.
Ve yine de... eğer buna kanarsanız, kazıklanmayı hak edersiniz. Sanırım bu Darwinist bir şey.