Herhangi bir sorunuz var mı?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
DNM ve kimyasal reaktiflerin reklamından para kazanmayı planlıyoruz.

Bütçemize fonların girmesiyle daha da iyi olacağız. Yaratmayı planlıyoruz:
- maddelerin kimyasal ve farmakolojik çalışmaları.
- laboratuvar ekipmanı incelemeleri.
- maddelerin sentezi için video talimatları.
- reaktif test hizmeti (reaktiflerin satın alınması ve test edilmesiyle ilgilenecektir)

donkaz

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Heisenberg, burada oturum açmak için yasal bir şekilde daha fazla insanı çekebilecek tavsiyeler için bazı fikirlerim var.
Bunun hakkında konuşacağız ve hatta bence bunu burada yapmak bir zorunluluk, nedenini de açıklayacağım... cumartesi 18'e kadar meşgulüm tamam

chemistrykid67

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Merhaba Sayın Heisenberg, thcp'nin doğrudan baz ekstraksiyonu hakkında bilgi almak istiyorum. Bir yöntemimiz var ancak herhangi bir sorunuz yorumunuz veya endişeniz olup olmadığını merak ediyorum.

donkaz

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
THCp+'yi bırakın ve gidin
THCjd ile çok daha iyi olduğunu tüm arkadaşlarım ve ben de söyledik.

chemistrykid67

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Merhaba, son mesajım için özür dilerim ama thc-p ile ilgili herhangi bir şey arıyorum. Benim hizmetim temel olarak thc-p hakkında herhangi bir bilgi için derin web'de gezinmektir.

donkaz

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
THCJD için arama yapın
Daha iyi ve uzun ömürlü çalışır 😉

Wasel

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Merhaba, herkese açık YouTube'da birçok video yayınladığınızı gördüm - herkese açık youtube videolarının bu siteye dikkat çekeceği ve güvenlik bütünlüğünü zayıflatacağı konusunda herhangi bir endişeniz var mı?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Amacımız tam olarak siteye dikkat çekmek

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Reaction score
21
Geçmişte bunun 1/2'si kadar bile iyi bir yer bulacak kadar şanslı olduğumda, güzel saf ilaçları başarıyla elde ettiğimde ve sonra hükümet burayı kapattığında çok ezici bir hayal kırıklığı yaşadım. En kötü senaryo, eğer bbgate.com sonunda hükümet müdahalesi nedeniyle ortadan kalkarsa, birbirimizi tekrar bulmak için kusursuz bir planımız var mı? Buradaki her şeyi olabildiğince hızlı okuyorum çünkü bu iyi şansın bir son kullanma tarihi olduğunu hissediyorum.

• Like
Reactions: vis

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Merhaba! Bir sorunum var, birine mesaj göndermek istiyorum ama ona mesaj göndermek için profiline erişemiyorum. "Oops! Bazı sorunlarla karşılaştık." "Bu kullanıcının profili kullanılamıyor". Sorun bende mi yoksa o banlandı mı? Teşekkür ederim!

• Like

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Kendisini iyi arkadaş görüşüne yasakladı veya kısıtladı

litioned

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
benim tavsiyem, satıcının daha fazla görüntüleme için görünür teklifini görmesine izin verin, çünkü birisi teklif verdiğinde sizi dolandırdığında onu gizler ve o hala burada, başarısızlığımı biliyorum emanet hizmeti kullanmadım :/
Bu yapılabilir mi?

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Sanırım BB sadece emanet ile satın almanızı istiyor...

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Bir şey satın almak için en iyi ve en güvenli yöntem emanettir. Escrow bir aracıdır, böylece yanlış yapamazsınız.

litioned

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Zaten biliyorum ama konu / dolandırıcılar
Neredeyse boş ve korelasyon yok, bu yüzden birisi doğrudan ödemenin risk olmadığını düşünüyor olabilir

ama dolandırıcı olarak işaretlenmiş bazı profiller gördüm ama dolandırıcılık teklifini göremiyorsunuz
Resimlerin dolandırıcılık teklifi olarak işaretlenmesi ve profilinde görme yeteneğinin korunması ve hesabı silme yeteneğinin devre dışı bırakılması gerektiğine inanıyorum

Emanet kullanmadığımız halde birisi dolandırıcı olarak işaretlenebilir mi?
Yoksa sadece emanet dolandırıcılarının dolandırıcı olarak işaretlenmiş olarak görünme ayrıcalığı mı var?

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Merhaba! Hesabımın güvenliğini nasıl sağlayabilirim? E-postamı 2FA ile ayarlama seçeneği var mı?
Birinin hesabımı zorlaması veya başka bir şey olması durumunda, hesabımın korunmasını istiyorum.

View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
E-posta güvenli değil. Hesabınıza yeniden erişim kazanmak için Element'i kullanın. 2fa için, örneğin keepass veya akıllı telefonunuzdaki herhangi bir tek seferlik kod uygulamasını kullanın (google authenticator'a benzer).

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
359
LTZ3n6xScH

2fa'nın e-posta adresinize mi yoksa element hesabınıza mı bağlı olduğunu unuttum çünkü tüm element ayarlarının yanında yer alıyor ama her iki durumda da hesabınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz ^_^

boşver özür dilerim, heiseinberg'in zaten cevap verdiğini görmedim çünkü "önceki cevapları görüntüle" şeyi bir nedenden dolayı görünmedi

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
359
i̇mza almak i̇çi̇n ne kadar beklemem gereki̇yor? :3

• Wow

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Evet, teşekkür ederim. Yapacağım. Bana nasıl "geçici pm bağlantısı" göndereceğimi söyleyebilir misiniz? Hiçbir fikrim yok, ancak önümüzdeki hafta bu forumda bu bilgiye ihtiyacım var. Eğer zamanınız varsa? Harika!!! Eğer yoksa daha fazla araştırıp çözüp çözemeyeceğime bakacağım. Bilgisayar becerilerim bok gibi, çünkü ben büyük ölçüde erişimden yoksunken icat edildiler. Her şey benim için yepyeni, gerçekten yaşımı hissettiriyor. ama konudan sapıyorum, geliyorum... arkadaşlarımdan biraz yardım alarak... - minnettarım (spacetruckin)

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Reaction score
21
Hala sitede nasıl gezineceğimi öğreniyorum. Satacak 521097-97-2 (R)-1-(3,4-Metilendioksifenil)-2-propanolü olan var mı diye sormak için uygun forum ve doğru yol nerede?

MAPS cGMP multi-kg sentezinin 1. aşamasının ara ürünüdür.

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Reaction score
21
Ayrıca, reaktiflerin test edilmesinden bahsettiniz. Test edilmesi için malzemeleri nereye gönderebilirim? Örneğin, fraksiyonel distilasyon dışında bazı şüpheli deneysel yöntemler kullanarak Sassafras yağımdan Safrole dışındaki tüm alt bileşenleri başarıyla çıkarıp çıkarmadığımı bilmek istiyorum.

• Like