Herhangi bir sorunuz var mı?

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
tropane bu yeni̇ grubun mod'u ve öğretmeni̇ mi̇si̇ni̇z, eğer öyleyse tebri̇kler ve bu arada bi̇r dahaki̇ sefere bi̇ri̇ evi̇ni̇ze geldi̇ği̇nde uyuyordunuz ve bi̇r foll davraniyor bi̇r kutu bare mase alin ve onlara güzel bi̇r vuruş yapin ve yakinda herkes bi̇lecek tropane'yi̇ rahatsiz etmeyi̇n bu gruba katilmak ve öğrenmek i̇sti̇yorum

• Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Ben yöneticiyim ve biraz yardım almayı umuyorum. Her ne kadar bu iş için umutsuzca yetersiz olsam da böyle bir grubun faydasını ve ihtiyacını görüyorum. Şu anda insanlar tezgahlarındaki bir kavanozda güçlü bir kimyasalı başka bir güçlü kimyasala karıştırmak üzereler. Daha sonra ne olacağını düşünmediler bile. Kaynayıp ailenin köpeğine zarar verebilir, yangın çıkarabilir ya da onları kör edebilir. Bu sitede, (aradıkları her neyse) mantığı bir kenara bırakmış ve özgürlüklerini ya da hayatlarını sona erdirebilecek bir şeye "etrafta dolaş ve öğren" yaklaşımını benimsemek üzere olan insanlar ve yazılar var. Eğer şanslılarsa hiçbir şey olmayacaktır. Tarifi yeterince yakından takip etmediler. Reaktifleri yanlış sırayla eklemişlerdir. Belki de işe yaramayan bir tarifi, işe yarayacak bir tariften çok daha kolay olduğu için ya da birinin kendisine söylenen ya da gördüğü bir şeyi eksik hatırladığı için seçmişlerdir. Temel kimyanın mekaniğini anlamadan uyuşturucu yapmaya kararlı bir kişi, önlenebilecek ciddi bir tehlikedir

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Hesap Yükseltme ödemeleri neden bitcoin kullanıyor? Btc fvck kadar izlenebilir. Neden ödemeler için Monero kullanılmıyor?

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Reaction score
21
Burada tamamen cahil olduğumu ortaya koyuyorum ama BTC izlenebilir mi? Monero'nun BTC'den nasıl farklı olduğunu ve bu nedenle daha az izlenebilir olduğunu açıklayabilir misiniz?

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Btc sonsuza kadar izlenebilir. Monero beş gün boyunca

L3thmode

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Bu güzel foruma nasıl rastladım? Kannabinoid sentezi için arama yapıyordum. Bu forumu neden daha önce bulmadığımdan emin değilim!

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Reaction score
21
Ve nihayet....... RC grubu için 1000 dolar ya da video prodüksiyonu için fon sağlama alanındaki doğrudan Bağış düğmesi dışında, siteye biraz para yatırmak için bir Hesap Yükseltme seçeneği gördüğüme yemin edebilirim. Bir daha bulamadım. Belki de rüya görüyordum.........

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Yükseltme 1000 $ RC bölümüdür

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
64
Deals
13
Yapılan anlaşmalarda gönderilen ve alınan mesajların, şifrelenmiş olsun ya da olmasın, anlaşmalar tamamlandıktan sonra silinmesi/kaldırılması vb. düşünülebilir mi? Bu bir endişe kaynağıdır çünkü Tanrı korusun, site LE veya başkaları tarafından herhangi bir şekilde tehlikeye atılırsa, bu veriler hem satıcılar hem de alıcılar için çok kötü olabilir

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
2
yardima i̇hti̇yaç var!
bu elementleri karıştırırken bir patlama meydana geldi (4mmc)
4'-Methylpropiophenone - 100g
Benzen - 400 ml
Brom (Br2) - 100g
sonra evdeki her şey yıkandı ve yıkandı, sıçrayan alanlar boyandı, aktif havalandırma 10 günden fazla devam etti, ancak gözlerdeki ağrı tamamen durmadı...

Şimdi tüm duvarları ve tavanları yeniden boyuyorum, yer döşemelerini değiştiriyorum!
Herhangi bir hava filtresi almam gerekiyor mu?
Artı diğer bilgiler lütfen!!!!!!!!

Last edited:
  • Like
Reactions: vis

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
Merhaba, kulağa garip geliyor. Çözeltiye anında 100 g sıvı brom eklediniz mi? Reaksiyonun patlamaması gerekir. Ayrıca H2O2 de yok. Tam olarak bu reaktifleri kullandığınızdan emin misiniz?

View previous replies…

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
2
Evet, anında( 10 dakikalık ısıtmadan sonra, reflü kondansatörü şişeden fırladı ve kalın bir damla ve gaz akışı tavana çarptı

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
Bu ölümcül bir hataydı, dostum. Lütfen sentez yapmadan önce eğitimleri dikkatlice okuyun.

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
2
Karbon veya HEPA filtreli bir devridaim cihazı veya iyonlaştırıcı monte edebilir miyim?

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
2
evet, hata gerçekten korkunç

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
İyi havalandırılmış bir alana ihtiyacınız var, aksi takdirde ölebilirsiniz. Ek olarak, 10g parti ile başlayın, bu tür kazaları önlemek için sentezi öğrenin.

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
Ey Adam!) Hatalarınızda kendimi doğrudan tanıyorum!!! :)
Bu ölümcül hatayı 100 pseud /I2 /P ile yaptım
Tavanı temizlemek imkansızdı. Alçıpanla kaplamak zorunda kaldım.
Ve bromin de yıkanmaz! :)
Bu benim için iyi bir ders oldu.
Bir yerleşim bölgesinde kimyasal kullanmayın!!!

Bir ozon jeneratörü koku probleminizi çözmenize yardımcı olacaktır.
Ozon gözyaşı kimyasallarını nötralize eder. (lachrymators)

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
2
Teşekkür ederim! Gerçekten altın tavsiyeler verdiniz!)

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
2
Reflü kondansatörü ile şişe arasındaki bağlantıdan buhar kaçarsa ne yapmalı? Boyutlar aynı, gaz çıkış hortumundan hiçbir şey çıkmıyor gibi görünüyor

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Reaction score
21
Eklemlerde gres yağı kullanmak iyi bir uygulamadır, aslında gereklidir. Ben gıda sınıfı silikon gres kullanıyorum. Neredeyse hiçbir maliyeti yok.

Ayrıca geri akış yapıyorsanız, oluşan basınç için bir çıkış olmasının önemli olduğunu, aksi takdirde kötü şeylerin (basınç patlamaları) meydana gelebileceğini de belirtiyorum.

Çok az şey biliyorum ama bunu biliyorum. Başka sorularınız olursa bana ulaşın.

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
2
Vazelin kullanabilir miyim?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Yapabilirsiniz ama ısındığında sıvıya dönüşür ve RM'nize damlayarak onu mahvedebilir. Dudak kremi kullanıyorum. Etrafımda bunlardan bir ton var (ChapStick) biraz daha yüksekte eriyor ve küçük kap kullanışlı. Sadece erkek tarafına yaklaşık 2 çizgi sürüyorum ve yaymak için bir araya getirirken çeviriyorum. Vakum dağıtımı için. Pahalı olan gerçek vakum gresim var ama 1 bezelye büyüklüğünde bir miktar bir bağlantı için yeterli, bu yüzden uzun bir yol kat ediyor