Herhangi bir sorunuz var mı?

delkibrother

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Merhaba WW ;)
Forumu kontrol ettim, bazı yararlı belgeler buldum, ancak yine de merak ediyorum, belirli bir "kimyasal" yapmak için tam bir talimat istemek uygun olur mu?

Gerçekten güzel bir çalışma.
Haftaya harika bir başlangıç yapın :)

billy

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
merhaba, aoils'ten doğrudan yöntemler hakkında herhangi bir video lütfen ve aoils ve bmk aynı şey mi lütfen.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666

Forumun bu bölümüne dikkat edin. Burada mephedrone sentezine yönelik farklı rotalar içeren birkaç kapsamlı yayın bulacaksınız.
Hala sorularınız varsa, bunları ilgili başlıklarda sorabilir veya uzmanlarımıza özel mesaj yazabilirsiniz.

delkibrother

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Ben de tam olarak bunu kontrol ediyor ve bu tarifleri gözden geçiriyordum. Yanıtınız için teşekkür ederim. Sorularım olması durumunda uzmanlara doğrudan mesaj yazabilmem de güzel. Nazikçe teşekkür ederim ve iyi günler dilerim :)

spaggydee

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Asetofenon, Hekzanofenon, Valerofenon ve diğer benzer ketonlar için ABD'de kaynak var mı?
Reaktifler için ek ABD kaynağı?

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
7add kannabinoidin ne kadar güçlü olduğunu bilmem gerekiyor... 5cl'ye aşinayım... 5cl ile karşılaştırıldığında 7add hangi puanda duruyor

banister

Don't buy from me
New Member
Reaction score
42
Alphabay'e güvenebilirsiniz. Personel günün her saatinde çalışmaktadır, bu nedenle herhangi bir sorun şu anda alandaki herhangi bir pazardan daha hızlı yanıtlanacaktır. Ayrıca, ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerden almak için harika bir yer haline getiren güzel bir satıcı listesine sahipler.

wodanez

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1

Sizi iki hafta önce buldum ve son birkaç günümü gizlenerek geçirdim - forumdan gerçekten etkilendim!

Sizin (veya buradaki herhangi birinin) üretilecek en basit / en temel şeyler için tavsiyeleriniz var mı (özellikle reaktif edinme perspektifinden)?

Gerçekten satacak bir şey aramıyorum - sadece haydut bir eski kimya öğrencisi 😋. Geçmişte temel psychedelics yaratmayı denedim (Blue Lotus infüzyonlu içecekler, basit mantar ekstraksiyonları) ancak ayaklarımı ıslatmak için daha karmaşık bir şeye ihtiyacım var.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666

Bu, ne satın alacağınıza bağlıdır. Her durumda, uzmanlarımız mevcut en güvenli seçeneği seçecektir.

wodanez

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Yaygın olarak bulunan bitki ürünlerinden yasal psikoaktiflerin yaratılması hakkında konuşmak burada kabul edilebilir mi?

Mavi Lotus Çiçeği ve bazı Kakao türleri gibi şeylerden tamamen yasal karışımlar yapmak için birçok deney yaptım - uygunsa bunlardan bazılarını paylaşmak isterim.