Herhangi bir sorunuz var mı?

ralralro

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
MERHABA!
Bazı haplarım var.
içerik : psödoefedrin, triprolidin hidroklorür hidrat

Sadece psödoefedrini nasıl çıkaracağımı öğrenmek istiyorum

MrSung

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Hey, özel mesajları nasıl göndeririz?, PM için herhangi bir düğme göremiyorum.

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Reaction score
161
fareni̇zi̇ i̇smi̇n üzeri̇ne geti̇ri̇n ve bi̇r sohbet başlatin

2KBrZjgMtd

veya sağ üstteki mektup logosuna tıklayın; ve yeni bir konuşma başlatın

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Araştırma yapıyorum ve birçok yer GBL veya 96-48-0'ın güç formunun mümkün olmadığını söylüyor. GHB evet ama GBL değil ama Çin bunun reklamını yapıyor. Bu mümkün mü değil mi, sözde yayınlanmış bir süreçleri var ama varsa da ben bulamadım? Kesin bir kaynak veya Doğu Avrupa'dan malımı gizleyebilecek bir kişi konusunda yardımcı olabilecek var mı? Çok para kazanacaklar.

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
13
1) "Yapışkan" konu başlığı nedir?
2) Bu sitedeki satıcılar aracılığıyla reklamı yapılan kimyasalların nasıl başarılı bir şekilde elde edileceğine dair ayrıntılara giren bir konu veya gönderi var mı? Bunlardan birinden sipariş verdim, parasını ödedim ve ürünü hiç görmedim. Takip numarası bile istedim ve soruma asla cevap verilmedi.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
İşte bu gibi konulara bir örnek (her zaman diğerlerinin önüne geçerler):
PtBuziIVEG

Kimden sipariş verdiniz? Listeye yalnızca doğrulanmış satıcıları ekliyoruz, ancak artık değillerse onları listeden kaldırıyoruz. Emanet hizmetini her zaman kullanabilirsiniz. Doğru, tüm satıcılar forumda temsil edilmiyor, bu yüzden bu her zaman mümkün değil.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Efendim, GBL'ye yeterince benzeyen bir çözücü veya başka bir kimyasal olup olmadığını söyleyebilir misiniz, bu şekilde etiketlenmiş olarak gönderebilirim ve birinin ona baktığı veya kokladığı bir durumda dayanmasını sağlayabilirim Doğu Avrupa'dan göndermeye çalışıyorum, onu ne olarak gizleyebilirim. Herhangi bir fikir çok takdir edilecektir.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Sizce bu kızların Gabba'yı GBL'ye dönüştürme fikri büyük ölçekte uygulanabilir mi? Hatta işe yarar mı? Üçüncüsü, bana GBL'den arındırılmış GBL teklifleri geldi ve bunun GBL ile bile mümkün olmadığı izlenimine kapıldım, Son olarak Neon47 grubundaki yeni adamın Tom chemical olduğuna inanıyorum. GBL için büyük miktarda fon yaratma teklifimi okudunuz mu? Düşündüm de belki 2 fıçı dolusu yapabilirsin ve gemiyle gönderebiliriz?

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Burada yeniyim... Bana amil bromürü nerede bulabileceğimi söyleyebilir misiniz, sentetik videodan sıvı gibi görünüyor.
Özenle arıyorum ama bir türlü bulamıyorum. Yardımınız gerçekten takdir edilecektir. Amerika Birleşik Devletleri'ndeyim.

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Reaction score
29
HEISENBERG

Uzmanları nasıl buldunuz / işe aldınız? Yani, bu kadar bilgili olmaları şaşırtıcı. Temel soruları yanıtlamaları ve karşılığında hiçbir şey vermeyen insanları kaşıkla beslemeleri için onları nasıl meşgul ediyorsunuz?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Biz sevdiğimiz işi yapıyoruz. Bu bize yük olmuyor. Neredeyse vites küçültmek gibi.

systemd

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Merhaba,

3mmc, 4mmc gibi son ürün ve 5cl-cladba gibi kannabinoid satın almak için güvenilir bir dükkan listesi olduğundan oldukça eminim.
Ama artık dükkanları bulamıyorum.
Biri yardım edebilir mi?

sizofrexx

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
RC bölümüne erişmek istiyorum Forumda uzun süredir aktifim teşekkürler

banister

Don't buy from me
New Member
Reaction score
42
Metil zinciri beni ürkütüyor.
Bir yerden mi temin ettiniz?

csigger

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Birileri burada satıyor. Kendi başına tüketilebiliyorsa, satın alırım.

banister

Don't buy from me
New Member
Reaction score
42
Ben sadece yeni kimyasalları araştırıyordum.
Şu anda bir avuçtan fazlası var.
Kendinizi cezalandırmak isterseniz kırmızı kalın harflerle vurgulanmıştır.
Tolazoline'in varlığından bile haberim yoktu!
Tolazolin
Tolazolin, seçici olmayan rekabetçi bir α-adrenerjik reseptör antagonistidir. Periferik kan damarlarının spazmlarını tedavi etmek için kullanılan bir vazodilatördür. Ayrıca, 25I-NBOMe, DOB ve Bromodragonfly gibi bazı 5-HT2A agonist ilaçlarla aşırı dozun bir sonucu olarak ortaya çıkabilen şiddetli periferik vazokonstriksiyonu tersine çevirmek için bir antidot olarak başarıyla kullanılmıştır. Ancak en yaygın olarak veteriner hekimlikte ksilazin kaynaklı sedasyonu tersine çevirmek için kullanılır.