Herhangi bir sorunuz var mı?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
DNM ve kimyasal reaktiflerin reklamından para kazanmayı planlıyoruz.

Bütçemize fonların girmesiyle daha da iyi olacağız. Yaratmayı planlıyoruz:
- maddelerin kimyasal ve farmakolojik çalışmaları.
- laboratuvar ekipmanı incelemeleri.
- maddelerin sentezi için video talimatları.
- reaktif test hizmeti (reaktiflerin satın alınması ve test edilmesiyle ilgilenecektir)

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
En azından bir planınız olduğunu görmek güzel. Bunun gibi forumların çoğu sadece var oluyor ve daha sonra finansman olmadan yok oluyor. Özellikle reaktif testi fikrini sevdim. Çoğu insan spektrometre satın alamıyor ve numunelerini halka açık bir laboratuara göndermeyi hayal bile edemiyor. Ya uyuşturucu olduğunu anlarlarsa, değil mi?

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Benimkileri Solaris Analitik'e gönderiyorum.
İşini yapıyor ve sadece 40$. Sadece nakit gönderiyorum ve şüphelendiğiniz numune onun özelliklerini ayarlamak için. Sadece ona e-posta gönderin ve numuneyi nereye göndereceğini sorun. Birkaç mg gönderdikten sonra kibarca lütfen bulguları e-postanıza bildirmesini isteyin... bu yüzden yazışma için sadece bir e-postaya ihtiyacınız var. Başka bir şey değil.
Kendisini burada eleştirmemi takdir eder mi bilinmez ama işi gereği önyargısız olması tavsiye edilir. Onun işi bu. Testler yapıyor ve bildiğim kadarıyla reddedilmenizin tek yolu aptal olmanız. Yargılamıyor ve soruları yanıtlamaya istekli görünüyor. Onu ateş hattına sokmadığınız sürece. Ateş. Bu yüzden saygılı ve dikkatli olun millet.

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Malzemelerimi göndermek istersem CW % saflık ve diğer bilgileri öğrenebilir miyim
kok, çin beyazı, kristal meth veya fent gibi herhangi bir şey üzerinde test yapan bir laboratuvar arıyorum, lütfen bilgi ve talimatları gönderin ve numune göndermeden önce onunla iletişim kurabilir miyim?

IcarusProjectNL

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Herkese merhaba, bu forumda yeniyim ve birisinin bana sıvı PMK sentezi (cas 28578-16-7) konusunda yardımcı olup olamayacağını merak ediyorum.

Stefanie22

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Merhaba, MDMA kristallerini tüketmenin en iyi yolu nedir, böylece anında bir etki olur. Dozaj ne olacak?

Evilcarrot2

Don't buy from me
New Member
Reaction score
15
Yeni bir başlık açacaktım ama önce buradan başlayayım dedim.
Aseton+K tert-butoksitten aseton enolatı nasıl hazırlarım, sadece susuz olarak reaksiyona giren eşit miktarlar mı?

cockysavage

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
metilamin hcl'den metilamin çözeltisi nasıl yapılır?sadece suda mı çözmeliyim?

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
2
Merhaba. 3,4,5-trimetoksi-fenil-nitrostiren hakkında herhangi bir bilgi bulamadım, detaylandırabilir misiniz
3,4,5-trimetoksi-fenil-nitrostiren'dir:

3,4,5-Trimetoksi-beta-nitrostiren veya
3,4,5-Trimetoksifenil-2-nitroetan
Teşekkürler 🙂

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
662
CAS No. 6316-70-7 Kimyasal Adı : 1-(3,4,5-TRIMETOKSIFENIL)-2-NITROETEN
Eşanlamlılar:
3,4,5-TRIMETOKSINITROSTIREN;
β-Nitro-3,4,5-trimetoksistiren;
BETA-NITRO-3,4,5-TRIMETOKSISTIREN;
3,4,5-Trimetil-.beta.-nitrostiren;
1,2,3-trimetoksi-5-(2-nitrovinil)benzen;
1-(3,4,5-TRIMETOKSIFENIL)-2-NITROETEN;
3,4,5-TRIMETOKSI-BETA-NITROSTIREN;
1,2,3-Trimetoksi-5-(2-nitroetenil)benzen

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
2
İyi bir şey! Çok teşekkür ederim!

Wasel

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Merhaba, herkese açık YouTube'da birçok video yayınladığınızı gördüm - herkese açık youtube videolarının bu siteye dikkat çekeceği ve güvenlik bütünlüğünü zayıflatacağı konusunda herhangi bir endişeniz var mı?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Amacımız tam olarak siteye dikkat çekmek

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Reaction score
21
Geçmişte bunun 1/2'si kadar bile iyi bir yer bulacak kadar şanslı olduğumda, güzel saf ilaçları başarıyla elde ettiğimde ve sonra hükümet burayı kapattığında çok ezici bir hayal kırıklığı yaşadım. En kötü senaryo, eğer bbgate.com sonunda hükümet müdahalesi nedeniyle ortadan kalkarsa, birbirimizi tekrar bulmak için kusursuz bir planımız var mı? Buradaki her şeyi olabildiğince hızlı okuyorum çünkü bu iyi şansın bir son kullanma tarihi olduğunu hissediyorum.

• Like
Reactions: vis

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
5
Peki hükümet bb'yi kapatırsa hepimiz nasıl birlik olabiliriz?

CrystalBee

Don't buy from me
New Member
Reaction score
7
Bir sorum var, Avrupa'da bir kurye ile tanışmadan anonim olarak nasıl paket gönderebilirim?

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Üyelik yükseltmelerinde gönderileri düzenleme ve/veya silme olanağı mevcut mu?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Web sitesi barındırmayı nasıl yönetiyorsunuz? Web sitesinin clearnet versiyonu .com alan adına sahip. Kolluk kuvvetlerinin bu tür forumları her geçen gün kapatmasıyla uğraşmak zor gibi görünüyor. Rhodium'un "barındırma sorunları" nedeniyle nasıl kapandığına bakın (evet doğru). Bu arada forumun bir .onion alanına sahip olması da güzel.

Forumun JavaScript gerektirmeyen bir sürümünü yapmayı planlıyor musunuz? Tor Tarayıcı içinde komut dosyaları çalıştırmak, Tor kullanıcılarını izlemek için kolluk kuvvetleri tarafından kullanılabilir.

Jox

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Haşhaş samanından morfin ekstraksiyonu hakkında güzel bir yazı hazırlayabilir misiniz? Kesinlikle güzel bir bilgilendirme videosu olurdu.

Heisenberg5994

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
7
Alışveriş yapmak istiyorum ve burada yeniyim, beni doğru yöne yönlendirir misiniz?