Kesikli kimyasal reaktör

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
teşekkür ederim 👍 henüz denemedim, sadece kafamda. ama sorun olmayacağını hissediyorum. kiminle deney yaptığımı biliyorsun, o bir kimyager. aletler geldiğinde ve lezzetli bir şeyler pişirdiğimizde, orada ne yaptığını, ne yaptığını, ne sorduğunu bilen biri gibi durmak istiyorum... ama önce kesinlikle küçük bir adım olacak. Bir ilk deneme videosu ve açıklaması yapıp yükleyeceğim

runforestrun

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
hey kardeşler bu reaktör kazanı adb-b üretim süreci için iyi mi. öncü ve diğer malzemelerim var

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
65
Patton, burada listelenen kesikli reaktörlerden bazıları değerli metal katalizörleri kullanmak için iyi mi?

Parr reaktörlerin genellikle basınçlı reaksiyonlar için kullanıldığını biliyorum, ancak bunların işe yarayıp yaramayacağını merak ediyorum.

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
34
Merhaba G.Patton.

Tek katmanlı bir cam reaktör almayı düşünüyorum çünkü partiye silikon koyarak sıcaklığı kontrol etmek daha kolay. Reaktöre ek olarak bir vakum pompası ve su soğutucu satın almak gerekli değil mi?

Ceketli bir cam reaktör için soğutma ve ısıtma için sıcaklığı kontrol eden makine nedir? Yazınızdaki "ısı eşanjörünün" çalışmasını anlamıyorum.

Teşekkür ederim.

humax

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
İlginç. Bu forumda sağladığınız bilgiler için teşekkür ederim. Buraya rastladığım için minnettarım.

Teşekkürler

Que!

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Bunu takdir ediyorum, çok faydalı