BK-MDMA SENTEZİ KOLAY VE HIZLI YÖNTEM.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
500g 2b3'4mp 390g saf Kahverengi kola BK-MDMA kristallerinden nihai işlem.

Attachments

• Ek1tclWuq0.jpg
    Ek1tclWuq0.jpg
    4.6 MB · Views: 558
  • 7ZfNqpW4Rj.jpg
    7ZfNqpW4Rj.jpg
    3.8 MB · Views: 543
  • gDbkU1xEoH.jpg
    gDbkU1xEoH.jpg
    4.6 MB · Views: 530
  • VA5UHKLByM.jpg
    VA5UHKLByM.jpg
    4.5 MB · Views: 539
  • 4BaWFLbngl.jpg
    4BaWFLbngl.jpg
    4.2 MB · Views: 525
  • 78epyjGXKZ.jpg
    78epyjGXKZ.jpg
    3.8 MB · Views: 497
  • cBFpW6X2m0.jpg
    cBFpW6X2m0.jpg
    5.4 MB · Views: 952
  • fv6YiZePMg.jpg
    fv6YiZePMg.jpg
    5.4 MB · Views: 943
  • tSW0P18hQs.jpg
    tSW0P18hQs.jpg
    4.2 MB · Views: 515
  • 79S1fiI62s.jpg
    79S1fiI62s.jpg
    4.4 MB · Views: 555
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Reaction score
34
Birçok safsızlık içerdiği için bu kahverengi renge sahip, değil mi? O zaman safsızlıkları gidermek için ne yaparsınız?
çünkü genellikle saf BK-MDMA beyaz veya kirli beyaz kristal bir tozdur.
teşekkür ederim!!

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Reaction score
34
Arkadaşım, söz konusu kimyasal sentezde gerekli olan laboratuvar ekipmanlarını ve reaktifleri tanımlama nezaketinde bulunur musun?
Teşekkür ederim!

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
Makaleyi baştan itibaren okursanız, pahalı bir laboratuvar ekipmanı kullanılmadığını, sadece plastik kovalar ve elektrikli matkap, gerekli öncüller ve kimyasal reaktifler, cam eşya veya herhangi bir şey kullanılmadığını görebilirsiniz.

View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Reaction score
34
Amigo, sentezi kendiniz mi yaptınız, yoksa bilgileri internetten mi aldınız?
ve 1kg CAS; 52190-28-0 ile BK MDMA'dan ne kadar elde edebilirim?
gracias!!

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Reaction score
34
Arkadaşım, kimyasal sentezde BK-MDMA'nın verimi ve saflık yüzdesi nedir?
Ve Avrupa pazarında BK-MDMA'nın kg başına toptan satış fiyatının ne olduğunu biliyor musunuz, çünkü bunu büyük ölçekte üretmeyi düşünüyorum, ancak önce kimyasal sentez için kimyasal reaktifleri satın aldıktan sonra bunun karlı olup olmadığını bilmem gerekiyor.
Bu kadar çok soru sorduğum için özür dilerim, ama ben bir acemiyim ve sizin gibi uzmanlardan öğrenmeye ihtiyacım var.
Teşekkür ederim!!!

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
eğer çok karlı ise, bu maddelerin çoğunda olduğu gibi, öncül madde genellikle çok çok ucuzdur ve toplam üretim maliyeti, ürettiği faydaya kıyasla gülünçtür. sokaktaki mevcut fiyat bkmdma için mdma ile aynıdır (mdmay ve bkmdma'nın Kg'ı başına 4000 €).

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Reaction score
34
Kimyasal sentezden elde ettiğiniz BK-MDMA'nın verimi ve BK-MDMA'nın saflık yüzdesi nedir?
BK-MDMA'nın kg başına sokak fiyatına gelince, toptan satış fiyatını kastediyorsunuz, değil mi? (4000 EURO) çünkü sokak dağıtım fiyatının gram başına 10 EURO'dan daha düşük bir fiyata satıldığını sanmıyorum, bu nedenle sokaktaki dağıtım fiyatı kg başına en az 10000 EURO olacaktır.
Teşekkür ederim!!!

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Reaction score
76
Asidoz Sentezinizi foruma kattığınız için çok teşekkürler. Bir deneyeceğim; kesinlikle. "Prekürsör çok çok ucuz" diye yazmışsınız. 1kg için ne kadar ödediğinizi sorabilir miyim ve gizlilik çatışması olmaması durumunda, tedarikçinizin kim olduğunu bize söyleyebilir misiniz? Teşekkürler

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Reaction score
34
Alibaba'da prekürsör sunan birkaç satıcı var, ancak ucuz değil, "ucuz" un sizin için ne anlama geldiğini bilmiyorsam, bana maddeyi kg başına 150 EURO'dan fazla teklif ettiler.
Bu sadece öncü madde, sentezde kullanılan kimyasal reaktifler de paraya mal oluyor.

View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Reaction score
76
Evet, bunun farkındayım, ayrıca kimya kitabına da bakabilirsiniz. Ancak dikkate alınması gereken çok önemli bir husus daha var. Nasıl etiketlediklerini sordunuz mu? Çin'de sipariş vermenin bir anlamı yok ve gümrükte el konuluyor.

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Reaction score
34
Bana bu konuda endişelenmememi, kimyasal madde kaçakçılığında uzman olduklarını söylediler.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
Kilogram başına 150 usd sahte ... Çin'de 1kg 52910-28-0 için minimum fiyat 350 usd, toplu olarak 200 usd ve ikincisi sınırda bir tak ödersiniz.

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Reaction score
34
BK-MDMA'nın kimyasal sentezi hakkında bazı şüphelerim var.
Diklorometan, metilamin, etil asetat, magnezyum sülfat, metilon klorhidrat ve aseton yüzde kaç olmalıdır?
Teşekkür ederim!!

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
Prekürsör miktarına bağlı olarak, miktarlar prosesinize göre ayarlanacaktır, ancak 1kj prekürsör için 2,5 litre DCM'ye ve ekstraksiyon için 500 ml etil asetata ihtiyacınız olacaktır. Bir avuç magnezyum sülfat ekleyin, tartmak gerekli değildir ve hcl, ph 5'e ulaşana kadar baza eklenir. HCL'nin yeniden kristalleştirilmesi her zaman olduğu gibi yapılacaktır 1g HCL tamamen çözünene kadar 1.5ml aseton ve 1ml su çözeltisi ekleyin ve yeniden kristalleştirme kalıbına koyun.

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Reaction score
34
İçine konulması gereken miktardan bahsetmiyorum, her bir kimyasalın yüzde kaç konsantrasyona sahip olması gerektiğini kastediyorum.
her kimyasalın bir yüzdesi vardır, örneğin sülfürik asit %98 veya başka bir yüzde
Aynı yüzdeye sahip kimyasal reaktifleri satın almak için bu yüzdeyi bilmem gerekiyor.
Teşekkür ederim!!

Last edited:

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Reaction score
34
Arkadaşım, metilamin (CAS; 74-89-5) hariç tüm kimyasal reaktifler için tedarikçiler bulabildim, Çinli tedarikçilere sorduğumdan ve bana söz konusu kimyasalın Çin'de satışının yasak olduğunu söylediklerinden, nereden aldığınızı bilebilir miyim?
Reaktiflerin fiyatlarını da kontrol ettim ve ucuz değiller, bu yüzden BK-MDMA'yı üretmenin ve daha sonra distribütörlere toptan satmanın karlı olup olmayacağından şüpheliyim.
BK-MDMA'nın kimyasal sentezi için reaktifleri ve ekipmanı aldığımda, bana rehberlik edebilir misiniz? çünkü daha önce hiç yapmadım ve parayı reaktiflere harcamaktan ve başarılı olamamaktan korkuyorum.
teşekkür ederim!!!

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
Tabii ki kardeşim... ama Avrupa'da metilamin% 40 su ve hcl formu ve nitrochemist.com'da metilamin hcl ve Polonya'da daha fazla çevrimiçi mağazada% 40 ve vipchemical.pl var.
Şerefe.
Tüm reaktiflere sahip olduğunuzda benimle iletişime geçin. Çok ucuza yapılmış bk mdma, 1 kg kristal hazır için toplam fiyat 400 € pero
kg, daha sonra kg başına 4000 € Minimun'a 1kg satın alabilirsiniz canım!!!

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Reaction score
45
MrQTJ8gC3A

2. parti yapıldı, kalite birinci sınıf, testçiler bunu dolaşımdaki mdma haplarına tercih etti.

Ancak bir sorun var ki 50 gr 52190 kullanıldı ve sadece 7 gr son ürün elde edildi. Dcm çözeltisinde sodyum hidroksit ile karıştırılmış metilamin hcl kullanıyor olabiliriz, muhtemelen çok fazla metilamin gazı kaçıyor. 40 metilamin çözeltisi hala yolda, bu nedenle verim o zamana kadar artabilir. Sulu katmandan da ekstraksiyon yapmadım, bu da bunu açıklıyor. Manyetik karıştırıcı kullanmak da daha düşük çıktıya yol açar mı?

Düzenleme: Ayrıca sodyum sülfat ile kuruttuktan sonra HCl'yi doğrudan DCM'ye freebaz çözeltisi ile ekliyorum. DCM vakumla buharlaştırılmalı ve ardından asetonlu HCl eklenmeli mi, bu şimdiye kadar yaptığım yöntemden nasıl farklı bir sonuca yol açacak?

Merak ettiğim bir başka şey de, kovalarla katman ayırmayı nasıl yapıyorsunuz? Daha az miktarda ayırma hunisi ile yapılabileceğini anlıyorum, ancak kovalarla bunu doğru bir şekilde yapmak daha zor görünüyor.

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
Arkadaşım, umarım iyisindir, neden bu kadar çok metilamin gazının kaçtığını söylüyorsun? Forumda anlatılan kimyasal senteze göre, tüm sentez boyunca kabın açık olması gerektiği yazıyor, bu nedenle nihai ürünü etkilemeyeceği için metilamin gazlarının kaçması normaldir.
Teşekkür ederim!!!

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
Arkadaşım, veriminiz arttı mı? 50 g CAS 52190-28-0'dan 7 g nihai ürün (toz veya kristaller) elde ettiniz mi?
Teşekkür ederim!!!