BK-MDMA SENTEZİ KOLAY VE HIZLI YÖNTEM.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Sadece gülüyorum çünkü bu konuda kolay olan tek şey reaksiyonlar, ilk cas#'a baktım ve evet, sanırım bunu çalıyoruz, AYNI BREAKING BAD'DEKİ GİBİ! Şimdi anladım, iyiydi! 🤷

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Reaction score
12
2-Bromo-3,4-metilendioksipropiofenon, Florida'da yaşamadığınız sürece dünyanın çoğu yerinde düzenlenmemiştir

View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
500g 2b3'4mp 390g saf Kahverengi kola BK-MDMA kristallerinden nihai işlem.

Attachments

• Ek1tclWuq0.jpg
    Ek1tclWuq0.jpg
    4.6 MB · Views: 557
  • 7ZfNqpW4Rj.jpg
    7ZfNqpW4Rj.jpg
    3.8 MB · Views: 542
  • gDbkU1xEoH.jpg
    gDbkU1xEoH.jpg
    4.6 MB · Views: 529
  • VA5UHKLByM.jpg
    VA5UHKLByM.jpg
    4.5 MB · Views: 538
  • 4BaWFLbngl.jpg
    4BaWFLbngl.jpg
    4.2 MB · Views: 524
  • 78epyjGXKZ.jpg
    78epyjGXKZ.jpg
    3.8 MB · Views: 496
  • cBFpW6X2m0.jpg
    cBFpW6X2m0.jpg
    5.4 MB · Views: 951
  • fv6YiZePMg.jpg
    fv6YiZePMg.jpg
    5.4 MB · Views: 942
  • tSW0P18hQs.jpg
    tSW0P18hQs.jpg
    4.2 MB · Views: 514
  • 79S1fiI62s.jpg
    79S1fiI62s.jpg
    4.4 MB · Views: 554
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
Kimyasal sentezde 500 gram prekürsör ile 490 gram metilon hidroklorür elde ettiğinizi söylüyorsunuz, şimdi 500 gram prekürsör ile 390 gram kristalize metilon elde ettiğinizi söylüyorsunuz, yani metilon hidroklorürü yeniden kristalize ettiğinizde 100 gram metilon hidroklorür mü kaybediyorsunuz?
Metilon kristallerinin fotoğraflarına baktığımızda, safsızlıklardan dolayı bu renge sahip, saf metilon beyaz olduğu için, bu kahverengi renkli metilon kristallerini nasıl saflaştırırsınız?

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Reaction score
45
MrQTJ8gC3A

2. parti yapıldı, kalite birinci sınıf, testçiler bunu dolaşımdaki mdma haplarına tercih etti.

Ancak bir sorun var ki 50 gr 52190 kullanıldı ve sadece 7 gr son ürün elde edildi. Dcm çözeltisinde sodyum hidroksit ile karıştırılmış metilamin hcl kullanıyor olabiliriz, muhtemelen çok fazla metilamin gazı kaçıyor. 40 metilamin çözeltisi hala yolda, bu nedenle verim o zamana kadar artabilir. Sulu katmandan da ekstraksiyon yapmadım, bu da bunu açıklıyor. Manyetik karıştırıcı kullanmak da daha düşük çıktıya yol açar mı?

Düzenleme: Ayrıca sodyum sülfat ile kuruttuktan sonra HCl'yi doğrudan DCM'ye freebaz çözeltisi ile ekliyorum. DCM vakumla buharlaştırılmalı ve ardından asetonlu HCl eklenmeli mi, bu şimdiye kadar yaptığım yöntemden nasıl farklı bir sonuca yol açacak?

Merak ettiğim bir başka şey de, kovalarla katman ayırmayı nasıl yapıyorsunuz? Daha az miktarda ayırma hunisi ile yapılabileceğini anlıyorum, ancak kovalarla bunu doğru bir şekilde yapmak daha zor görünüyor.

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
Arkadaşım, umarım iyisindir, neden bu kadar çok metilamin gazının kaçtığını söylüyorsun? Forumda anlatılan kimyasal senteze göre, tüm sentez boyunca kabın açık olması gerektiği yazıyor, bu nedenle nihai ürünü etkilemeyeceği için metilamin gazlarının kaçması normaldir.
Teşekkür ederim!!!

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
Bu sentezi deneyen var mı? Kimyasallara para harcamaktan ve başarılı olamamaktan korkuyorum

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Hey, serbest bazımın berraklaşmasını sağlamakta sorun yaşıyorum, h20 kullanarak birkaç kez yıkadım, hala berrak / beyaz değil. H20 ve kabartma tozu bile kullandım, hala berrak değil.

Biri bana bilgi verebilir mi?

Ayrıca sulu tabaka ayırma aşamasını atladım ve hiç etil asetat eklemedim.

Son olarak magnezyum sülfat kovaya eklenir mi?

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
Serbest bazınıza birkaç kez su ve ayrıca bikarbonat püskürtülmüşse, sakin bir şekilde serbest bazınızı tuzlamaya devam edin, tertemiz beyaz kalması tamamen gerekli değildir, tüm yıkamalarınızla daha koyu bir renge sahip olmaya devam ederlerse, belki de hata temizleme aşaması değildir, belki de öncülünün tamamı reaksiyona girmemiştir ve bazı safsızlık izleri vardır, ancak daha sonra yeniden kristalleştirme aşamasında bu sorunu çözecektir. Devam edin, bu küçük ayrıntıya takılmayın.

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Ayrıca bazlar için kaç ml hci & aseton gerekir. Baz ph 5 olana kadar eklediğimizi anlıyorum, ancak aseton 250ml ve hci 250ml mi? Hci 350ml ve aseton 150ml mi?

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Bikarbonat ne anlama geliyor? Nasıl bikarbonat yapabilirim?

"belki de öncülünün tamamı reaksiyona girmemiştir ve bazı safsızlık izleri vardır"

Eğer durum buysa, dcm ve presscor'un %40 metilamin çözeltisi ile daha uzun süre karışmasına izin vermem gerekir mi?

bababy

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Birisi bu konuda bir video hazırlayabilir mi?

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
Çinli bir tedarikçiden 1 kg öncül (CAS: 52190-28-0) 2-Bromo-3′,4′-(metilendioksi)propiyofenon aldım.
Nakliye dahil 1kg için 280 dolar ödedim, 25kg'dan itibaren nakliye dahil kg başına 200 dolar ödeyeceğim, pahalı bir öncü, saflık% 99, renk kahverengi ve format küçük kayalar ve toz.
Güçlü bir kokusu var (tam olarak ne olduğunu bilmiyorum ama kötü bir koku değil) format da kahverengi şekere benziyor.

Attachments

• SMmL4G9Z5f.jpeg
    SMmL4G9Z5f.jpeg
    5.6 MB · Views: 433

Heineken

Don't buy from me
Member
Reaction score
55
Çin satıcısının gönderdiği bu öncül kirli...... içinde çok fazla brom var...... bu öncülün güzel beyaz kristal formda olması gerekiyor ama kirli toz....

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
RewlBrtfLY

Attachments

• LwfmuPeCdk.jpeg
    LwfmuPeCdk.jpeg
    6.3 MB · Views: 494

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
50ml DCM ile çözdüğüm 10 gram prekürsör (CAS 52190-28-0) ile başladım, daha sonra prekürsör düzgün bir şekilde çözünene kadar bir kaşıkla elle iyice karıştırdım, daha sonra çözünmüş prekürsöre 20ml metilamin% 40 sulu çözelti ekledim ve kaşıkla elle karıştırdıktan sonra çok kısa bir süre içinde 2 katman oluştu, Sulu tabakayı bir pipet yardımıyla bazdan ayırdım ve sulu tabakaya 6 ml etil asetat ekledim, kısa bir süre karıştırdıktan sonra etil asetat ile karıştırdığım sulu tabakayı tekrar baza ekledim, daha sonra yıkamak için baza 10 ml su ekledim ve 2 katman oluşana kadar karıştırdım, ancak suyu eklemeden önce de 2 katman oluştu, bazın sulu katmanını çıkardıktan sonra 2 gram magnezyum sülfat ekledim ve bir süre kurumaya bıraktım, sonra pH'ı kontrol ettim ve 7 idi, daha sonra 1ml aseton ile 9ml %35-38 laboratuvar sınıfı hidroklorik asit çözeltisi yaptım ve iyice karıştırdım, daha sonra çözeltiyi baza damla damla ekledim ve her seferinde pH'ı kontrol ettim ve hala 7'deydi ve sonra biraz daha çözelti ekledim ve pH 1'den azdı, bunun yerine 5,5 olmalıydı. Toplamda yaklaşık 5 ml çözelti ekledim ve miktarı aştım, sonra filtre kağıdı aldım, süzdüm ve sözde metilon hidroklorürü kuru bıraktım, sonra bir metilon anti-ilaç testi yaptım ve sanırım pozitif değildi, hiçbir fikrim yok.

View previous replies…

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Reaction score
45
Elde ettiğiniz sonuç benim elde ettiğimle uyumlu, yeniden kristalleştirmek daha iyi görünmesine yardımcı olur ve fazla HCl'yi ortadan kaldırır. Psikoaktif ve/veya güvenli olup olmadığından emin değilseniz, bir laboratuvar faresi bulmayı deneyin ve mg/kg'ı hesaplayın.

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
ancak uyuşturucu testinin rengini takdir edebilirsiniz, metilon pozitif için belirtildiği gibi kırmızı görünmüyor, daha ziyade kahverengi.

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Reaction score
31
Kırmızı mı? Sadece kahverengi renge ihtiyacınız olduğunu görüyorum ve sizde de var.

Heineken

Don't buy from me
Member
Reaction score
55
Kristal yaparsa çok fazla ürün kaybeder ve güzel cam elde etmek için kirli boku yıkamak çok zordur.

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
Şimdi kristaller oluşana kadar birkaç gün beklemem gerekecek.

Heineken

Don't buy from me
Member
Reaction score
55
Kristal yapmak için normal süre 1 gündür

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
Ben de kimyasal öncülümün (CAS: 52190-28-0) saf olmadığını ve kirli olduğunu düşünüyorum.
Çinli tedarikçiye göre, %99 saflığa sahip, ancak sanırım beni kandırdı, nasıl bilebilirim, yani ondan söz konusu kimyasal öncülün bu saflık yüzdesine sahip olduğunu bildirdiği bazı laboratuvar belgelerini istemek.

acidtobase125

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Merhaba heineken, lütfen sizden güvenli şifreli bir mesajlaşma programında bir iletişim alabilir miyim, böylece size pv'de mesaj gönderebilirim?