Avrupa Katinoce Tedarikinde Karfentanil, Fentaloglar ve Nitazinler

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Solutions
1
Reaction score
21
Merhaba değerli üyelerimiz,

Avrupa'daki katinon arzında karfentanil, fentaloglar ve nitazinler ile bağlanmış katinonlar hakkında tamamen meraktan kaynaklanan kendi küçük gözlemimi yapıyorum.

Son 12 ay içinde, katinonlar (çoğunlukla 3-CMC ve daha az ölçüde 4-MMC), söz konusu türler üzerinde oldukça büyük miktarda güçlü sentetik opioid izleri ile yerel pazara ulaşmaktadır. Karfentanil içeren 3-CMC'yi burundan çektikten sonra üç gencin öldüğü üç vakadan haberdarım (kullanıcılar genç çocuklardı, kimyasallara karşı çok naiflerdi) ve Tanrı'ya şükürler olsun ki acil servislerin hızlı müdahalesiyle nalaksonla geri döndürülen çok sayıda aşırı dozdan. Vakalar o kadar şiddetliydi ki, Tanrı'nın lütfuyla hayatta kalan bu insanların hepsi, iki vuruştan fazla nalakson uygulamasından sonra bile birkaç gün hastanede kalmak zorunda kaldı. Burada sıklıkla aşırı dozda opioid kullananların bir ya da iki doz nalakson (her bir doz 1mg/1ml nalakson) aldıktan sonra başarılı bir şekilde hayata döndürüldüğünü de eklemek isterim. Dolayısıyla eklenen bu opioidlerin miktarının hacim olarak korkunç olduğunu varsayıyorum. Bu şehirli, çılgın bir keşin korkutma hikayesi değil, bizzat şahit olduğum bir şey (bahsettiğim tüm vakalardan ilk elden haberdarım) ve zarar azaltma alanında çalışan ve her gün yüksek riskli kullanıcılarla temas halinde olan bir tıp uzmanıyla konuşma şansım oldu.
Ülkelerinde bu tür vakaları duymuş, belki de ilk elden deneyimlemiş veya bunun nasıl yapıldığına (bağlama) dair herhangi bir bilgisi olan diğer insanların fikirlerini duymak isterim. Bağlanmış olan katinonlar görünüş, koku, tat ya da diğer nesnel görünüm açısından hiçbir şekilde farklı değildir, yani kristal formdadırlar. Ürün ezilmiş kristal, ince toz formunda olsaydı, yerel uyuşturucu satıcılarının bunu kendilerinin yaptığı sonucuna varırdım. Ürünü yeniden kristalize etmek yerel uyuşturucu satıcılarının yapabileceği bir şey değildir. Çinli ya da Hintli üreticilerin bunu laboratuarlarında yaptıklarını düşünmek için hiçbir nedenim yok - ama yanılıyor olabilirim; şu ana kadar bu insanlardan gelen herhangi bir insani etikten yoksun ahlaksızca hiçbir şey beni şaşırtmadı.

Bu konuda daha fazla bilgisi ya da anlayışı olan biri beni bu konuda aydınlatabilir mi? Sizce kristal formdaki katinonların bağlanması, belki de kristallerin üzerine doğrudan bir miktar solüsyon püskürtülerek etkili bir şekilde yapılabilir mi? Yoksa bağlama işleminin üretim tesislerinde ve üretim sırasında gerçekleştirilmesi daha mı olasıdır?
Bağlanmış katinonlarla ilgili herhangi bir ilk elden deneyim de okumak için ilginç ve anlayışlı olacaktır.

Teşekkür ederim.

Morda

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Tedarikçiler müşterileri öldürmeye çalışıyor gibi görünüyor. (Kelimenin tam anlamıyla böyle bir maddenin varlığından habersiz olmak, herhangi bir kullanıcı için (saf mcat veya başka bir uyarıcı olduğunu düşünen) hemen hemen ölü bir cümledir. Tabii sizi opiodlara bağımlı hale getirmeye ve bir cr3ck hd gibi koşturmaya çalışmıyorlarsa.
Başka bir açıklaması yok.

Böyle bir üründe opiod olması biraz ters etki yaratır.

Fentanil ve diğer op. ürünlerinin sentezi bu günlerde çok popüler görünüyor, başka bir şey pişirmeden önce etrafı fazla temizlemiyorlarsa şaşırmam.
Güvende kalın, malınızı test edin (OP. testi mevcut)