P2P'den komple amfetamin freebaz (A-oil) sentezi (10L ölçek)

blackburn

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
245
Tebrikler!

Su katmanında bir miktar baz var gibi görünüyor, eğer çıkarmak istemiyorsanız aynı miktarda tuzlu su ekleyebilirsiniz (doymuş tuz - NaCl - çözeltisi, önceden kolayca hazırlanabilir, bu bazın su katmanından çıkmasını sağlayacak ve ayrıca bazdan bir miktar su emecektir. İdeal olan tüm su katmanının tuzla doyurulmasıdır ancak sanırım aceleniz var, bu nedenle tuzlu su eklemek yeterli olacaktır. Sonucu 5 ila 10 dakika sonra görebilirsiniz, su tabakası daha berrak hale gelir, ancak işini tamamen yapması için yarım saat verin.

blackburn

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
JFgos6LOqT

View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
245
Bu aynı zamanda buhar damıtma, söylemek istediğiniz şey, harici bir buhar kaynağı, jeneratör kullanmadığınız, ancak reaksiyon kabından kaynattığınızdır.
Amfetamin Bazın kaynama noktası yaklaşık 200 °C olacaktır.

Bu durumda suyun yeniden doldurulması tavsiye edilir, böylece etrafta her zaman bol miktarda su olur. Amfetamin bazı daha sonra su ile birlikte, durgunluk başı/Klaisen/kondenser girişinde ölçülen 94 ila 98 °C'de gelecektir.

Buharlı damıtma, yaygın inanışın aksine, buhar için geniş ve bozulmamış bir yol olması ve ardından deli gibi ısıtılmasıyla daha da hızlanır.

blackburn

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
Evet, benim adamım bu. Harici buhar kaynağı yok.

blackburn

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
Evet, benim adamım bu, harici buhar kaynağı yok

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
A-oil durumunda, maksimum verimi elde etmek için karışımdaki suya ek olarak harici bir buhar kaynağına ihtiyacınız vardır, bu birçok kez kontrol edilmiştir ve her zaman kendiniz test edebilirsiniz. Sadece su ekleyip damıtmak maksimum verimi elde etmenizi sağlamaz.

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
245
Harici aşırı ısınmış buhar kesinlikle süreci önemli ölçüde hızlandırır ve sonunda toplama şişesinde daha fazla yağ olacağından şüphem yok. Ancak korkarım ki bu daha fazla Amfetamin bazı değil, reaksiyonda oluşan diğer maddelerdir. Amfetamin ve Metamfetamin, sadece kaynayan bir şişeden bile buharla isteyerek damıtılır ve bu sadece benim hayal gücüm değil, literatürde iyi belgelenmiştir.
Bu daha çok birileri sizin baz-hidroliz yönteminizi kullandığında ortaya çıkan bir nokta, çünkü sizin asit-hidroliziniz kullanıldığında, asit hidrolizinde olduğu gibi, bazifikasyondan önce DCM ile bir yıkama adımınız var, bu da artık P2P gibi temel olmayan tüm istenmeyen maddeleri ortadan kaldırıyor, baz ile prosedürde böyle bir adım yok.

Bakın, bu büyük ölçekli yöntemi burada yayınladığınız için minnettarlığımı ifade etmek istiyorum, bunu gerçekten çok takdir ediyorum ve yazdıklarımın yapıcı olmayı amaçladığını ve sizi kişisel olarak eleştirme veya yetenekleriniz ve başarılarınızla alay etme girişimi olmadığını garanti etmek istiyorum.

Bu reaksiyondan elde edilen yağı daha yüksek kalite ve safsızlıkları gidermek için başka şekillerde işleyip işlemediğinizi veya doğrudan "Macun" haline getirip getirmediğinizi bilmiyorum ve bunu nasıl yaparsanız yapın, burada yargılamak için bulunmuyorum, müşterileriniz mutluysa onlar da mutludur.
Kişisel tüketim için çok nazikçe buharda damıtmayı ve ardından birkaç adım daha eklemeyi tercih ederim, ancak çok yaşlıyım ve genel olarak safsızlıklara karşı çok hassasım.....

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Bu konuda korkmayın, sizi temin ederim ki çözücü ekstraksiyonundan sonra ölçülen amfetamin bazı daha fazladır.
Kimyada bazen (çok değil) literatür sentetik gerçeklikten biraz farklıdır ve bu muhtemelen o durumlardan biridir, yine de kendiniz sorunsuz bir şekilde kontrol edip burada yorum yapabileceğiniz konusunda ısrar ediyorum.
Çözücü yıkama hakkında, zaten buharla damıtılacağı ve damıtmadan sonra safsızlık olmayacağı için isteğe bağlı bir prosedürdür, ancak safsızlıklardan korksanız bile, damıtmadan sonra nihai freebazı çözücü ile ekstrakte ettiğinizde her zaman bir asit-baz yıkama yapabilirsiniz ;-)

KGB

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
neden üç katman var? üst katman freebase gibi görünüyor ve son derece küçük görünüyor ve% 70 verimden oldukça şüpheli

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Bu resim iç buhar distilasyonundan sonra mı çekildi?
P2p'nizi %70 verim için damıttınız mı yoksa doğrudan bmk'dan mı kullandınız?

blackburn

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
Evet öyle.

P2P'yi 5449'dan dönüştürdükten hemen sonra kullandım, damıtmadım.

View previous replies…

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Hem hcl hem de fosforik denedim. Sonra her iki seferde de nabh4 indirgemesi. Bulabilirsem size fotoğrafları gönderirim

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
Merhaba. 37 formamid sentez için uygun mu? ülkemizde bulabildiğim tek şey bu.

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
Formamid 75-12-7 gerekli olan şeydir. Sulu çözelti iyi değil sanırım. Avrupa'da nereden satın alabileceğimi bilen var mı? Henüz bulamadım.

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
245
Formamidi kendiniz yapabilirsiniz. Amonyum Karbonat + formik asit = Amonyum format, 175 °C'ye kadar ısıtın (suyu uzaklaştırmak için) ve birkaç saat bekletin -> Formamid. Hassas sıcaklık kontrolü ve iyi havalandırma şarttır, Formamid 180 °C'de ayrışmaya başlar. Formik asit hafif bir molar fazlalıkta kullanılır.

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
Bu yüzden dikkatli sipariş verin, çünkü yetkililer izliyor. Bilmiyordum. Çok teşekkür ederim. Yapmaya çalışacağım ... ama satın almak daha iyi olur. Çinli ortak teslimatla birlikte 30 $ / litre yazdı. bu iyi bir fiyat mı?

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
245
"Güvenli hat" veya nasıl adlandırırlarsa adlandırsınlar, ithalatla ilgili her şeyin halledildiğini ve sizin hiç dahil olmadığınızı ve size AB iç sevkiyatı olarak gönderileceğini söyleyin. Ve 25 kg'dan fazla değil. 50 kg zaten daha ucuz olmalı, 100 kg daha da fazla vs.
Bu sadece benim fikrim, kesinlikle öznel.

marapiasss

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
A yağının bir şeyle seyreltilmiş olup olmadığını veya saflığını bilmenin bir yolu var mı?

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
245
TLC, ince tabaka kromatografisi. Sadece diğer bileşiklerin varlığını kontrol etmek isteniyorsa zor değildir, kalitatiftir. Ancak bunu niceliksel tahminlere (farklı bileşiklerin ne kadar olduğu) izin verecek şekilde yapmak zordur.