Sassafras yağından Al/Hg ile eksiksiz MDMA sentezi

smokeyltda

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Oksidasyon yapmak için hangi asit daha yüksek verim vermek için daha iyidir, formik mi asetik mi?

Hungtuan

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
0
Asit formik en iyisidir...!

Camilo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Bu, MD fenilasetondan MDA sentezi için işe yarayabilir mi?

Camilo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Ayrıca, biri bana Kolombiya'da veya çevrimiçi olarak sassafras yağını nereden satın alabileceğimi önerebilir mi?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
View previous replies…

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Bu bilgi benim için tamamen yeni bir bilgi. Yine de Fester Amca zaman zaman chinacat seviyelerinde fanfiction'a dalıyor gibi görünüyor, bu yüzden kim bilir. O kitap için bir DL'niz var mı?

Son zamanlarda MDMA/MDA farklarıyla çok ilgileniyorum.

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Reaction score
27
MDA'nın ilk kez ne zaman yasadışı hale getirildiğini ve MDMA'nın bundan on yıl kadar sonrasına kadar popüler olmadığı gerçeğini görürseniz, o zaman biraz açık görünmesini sağlar.

agapitolopez

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba, Piper auritium için safrol ve nitroetan yerine başka bir çözücü elde etmek mümkün mü

DarkMarlboro

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Evet, piper a. Oil'den çok saf safrol elde edebilirsiniz, ancak% 28 asetik asit ve tahıl alkolü ile saflaştırmanız ve destile etmeniz gerekir, fikir öjenolü yağdan ve diğer bileşiklerden ayırmaktır, nitroetan yerine nitrometan kullanın, bu kimyasal 50/50 metanol nitrometanı formül 1 gaz kutusunda bulabilirsiniz

tinaprochem

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Profesyonel, ayrıntılı video rehberliği(y)

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Merhaba, bu bizim videomuz değil. Hamilton's Pharmacopeia stüdyosundan. Bu video bizim olarak YT'den silindi.

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Reaction score
34
Arkadaşım, PMK etil glisidattan MDP2P'nin kimyasal sentezinin ve MDP2P'den MDMA'nın kimyasal sentezinin bir videosunu ne zaman yapmayı planlıyorsun? Bu forumun birçok kullanıcısı bu sentezlere ihtiyaç duyuyor, ekonomik olarak işbirliği yapmaya hazırım.
teşekkür ederim!!

Maya

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba, eğer mpk veya 2-prepanon olsaydı,
Herhangi bir adımdan başlayabilirim.

diogenes

Don't buy from me
Resident
Reaction score
93
Merhaba, beni doğru konuya yönlendirdiğin için teşekkür ederim Patton. Jeneratörünüze göre MeOH içinde çözünmüş MeNH2'ye sahipsem, MDP2P yağını bu MeOH içine karıştırıp bu karışımı AlHg amalgamına ekleyebilir miyim? Bu reaksiyonda hiç su olmaması gerekli mi (tamamen kuru)? P2NP'den Amfetamin sentezindeki amalgam hazırlığını oldukça seviyorum, çünkü fazla HgCl2'yi suyla duruluyor, hatta birkaç kez yıkanabiliyor (videoda önerildiği gibi), ancak bu amalgam oluşumunda tüm sudan kurtulmak imkansız. Bu rotada bu bir sorun olur mu? (Yani MDP2P'nin indirgeyici aminasyonunda az miktarda su sorun yaratır mı?)

diogenes

Don't buy from me
Resident
Reaction score
93
Merhaba, sizce bu işlem (amalgamı önce suda hazırlamak, sonra en az bir kez yıkamak ve ancak daha sonra metanol-MeNH2-MDP2P karışımını hafif ıslak amalgama eklemek) makul bir gelişme mi yoksa tamamen gereksiz mi? Daha sonra çıkarılacağını ve son ürünün HgCl2 ile kontamine olma ihtimalinin yok denecek kadar az olduğunu bilsem bile, ürünüm oluşturulurken çok fazla cıva tuzunun etrafta yüzmesi fikrinden hoşlanmıyorum. Bu ekstra bir güvenlik katmanı mı yoksa sadece ekstra bir iş mi ekler?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Sanırım buna gerek yok. Aslında, bu prosedür çok zor değil ve çok fazla çaba gerektirmiyor.

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Reaction score
84
Deals
1
Sassafras yağını nereden satın alırsınız?

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Halihazırda bir ağın parçası değilseniz, kabuk biraz daha az izlendiği için genellikle kendiniz damıtmanız önerilir.

Glocker

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Arjantin'de yaşıyorum Sassafras yağı almak kolay.

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
59
Birkaç hafta önce park vandalizmiyle ilgili bir haber bülteni izliyordum. Birkaç saniye sonra adamın arkasındaki parkın tamamının genç Sassafras ağaçlarıyla dolu olduğunu fark ettim. Hepsi yaklaşık bir metre boyundaydı ve aynı zamanda dikilmiş gibi görünüyorlardı. Bunun biraz komik olduğunu düşündüm çünkü ya onları şehir dikmişti ya da birileri parkı MDMA çiftliği olarak kullanıyordu. 😏

Aslında güneydoğu ABD'de her yerde yetişiyor. Bir sürü doğal ilaçta kullanılır ve kök birasının aromasıdır. Amerikan yerlileri de tıbbi olarak kullanmış.