L-meth'ten D-meth'e

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
142
D-meth'e ulaşmak için "levmetamfetamin 50mg" içeren jenerik nazal inhalerleri kullanmanın mümkün olup olmadığını anlamama yardımcı olabilecek biri var mı?
https://bbgate.com/threads/methamphetamine-synthesis-vicks-inhaler.4974/#post-46343 Bu talimatlar teorik olarak işe yarar mı?
Yoksa Amphibian tarafından sağlanan yukarıdaki rasemizasyon ve çözünürlüğü kullanmam mı gerekiyor? Ya da 41Dxflatline vb.

azides

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
İşe yarayacak olsa da... bu kimyasallardan bazılarını elde etmek zor veya kullanıcı adım gibi tehlikeli olabilir, bunun yerine naproksen kullanmalı ve papa şeftalisini NASID Naproxen ile kullanmalısınız. Tam kılavuzu aşağıda yayınladım

View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Naproksen en iyi çözücü ajan gibi görünmüyor:
https://www.designer-drug.com/pte/12.162.180.114/dcd/pdf/meth.chiral-sep.distn.pdf

azides

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Asla öyle olduğunu söylemedim, en erişilebilir ve sade tartarik asitten daha iyi olduğunu söyledim ;)

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Bunun çözünürlük için daha iyi olduğunu ve sadece bu çözünürlükten elde edilen L-meth'i ısıtmanın rasemik hale geldiğini anladım Yanılıyorsam özür dilerim.

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
142
Tamam, sana PM atacağım ve ilerleyeceğiz, tamam mı? Bunu yapmak için ihtiyacım olan her şeye sahibim ve yapacak daha iyi bir şeyim yok, bu yüzden bakalım beni de inanan biri haline getirebilecek misiniz?

View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
SoldadoDeDrogas ile konuştuktan sonra yeni bir arı değil. Ama muhtemelen öğrenen bir larva. Alınma ama hepimiz büyük ölçüde TS2 kitaplarından başladık. (Bu herkes içindir) çünkü o zaten derinlemesine konuşmayı aldı.

Her neyse, bu tepkiye gelince, bu benim gibi biri için KOLAY'dan yarı kolay ve anlaşılabilir olarak derecelendirilebilir, bu da yeni bir commer için orta kolay ila zor

Bunların hepsi 2 hafta önceki bir gönderiden alınmıştır.

Uyuşturucu değil

Bir süre önce bazı laboratuvarların Naproksen'i (NSAID gibi) enantiopür asit olarak kullandığını duydum. Ancak bu yöntem hakkında herhangi bir bilgi bulamadım, bu yüzden gerçekten kesin olarak söyleyemem

Ben kazıyorum...

u/Notdrugs

Muhtemelen bu imbiğe dayanıyor? Daha önce de söylediğim gibi... İşin püf noktası, bir izomere bağlanıp diğerine bağlanmayacak ve çözünürlüğü yeterince değiştirecek en ucuz optik olarak aktif asidi bulmaktır, böylece ürünlerden biri (reaksiyona girmemiş serbest baz veya reaksiyona girmiş amid, sülfonat veya her neyse) başka bir çözücüye (ilk çözücü ile karışmayan) yıkanabilir, böylece bir izomer ilk çözücüde çözülür, diğer izomer ikinci çözücüde çözülür. Burada yazılanlara dayanarak siz ne düşünüyorsunuz?

http://www1.udel.edu/chem/sametz/Sa..._Diastereomeric_Salt_Formation__Naproxen.html

O zaman uyuşturucu değil yanıtı...

Uyuşturucu değil
- 13 gün önce - 13 gün önce düzenlendi

Bu gerçekten ilginç! Bu uyarıların ticari üretimi nasıl kolaylaştırdığını görebiliyorum. Temel talimatlarda "toplu üretim detaylarının" belirtilmesi çok sık rastlanan bir durum değil, bu nedenle bunun için teşekkür ederim.

Daha sonra, bu hafta
çözeltide olsa bile, monosodyum d-tartrat tercihen d-metamfetamin ile suda çözünür bir tuz oluştururken, l-metamfetamin (hala serbest baz formunda kalır) polar olmayan bir çözücü ile ekstrakte edilebilir...

Sanırım anlamakta güçlük çekiyorsunuz... gerçekten de uygulanabilir

https://www.reddit.com/r/TheeHive/s/J1b0573Y7V

https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/18ycbjh1Azol
- 6 gün önce

Naproksen, kiral amin çözünürlüğü için ilginç bir reaktif olabilir

PsychedStrawberry
- 6 gün önce

Nasıl yani?

SunderedValley
- 6 gün önce

Daha önce de yapılmıştı.
Oldukça hızlı okudum ama fikir birliği "çok iyi çalışıyor, bazen başka yöntemler kullanılarak daha da ucuza yapılabilir" gibi görünüyordu. Burada, drugnerds sub'da ya da Vespiary'de olmalı.

1Azol
- 6 gün önce

Erişilebilir, enantiyomerik olarak saf, kullanışlı karboksilik asit işlevselliği, büyük pi sistemi, aril metoksi, tüm bunlar, son iki tanımlayıcının özellikle ilginç olabileceği nedenlerle yararlı bir aday gibi görünmesini sağlar

O zaman neden benim yazım daha iyi

Hayır, sıcaklık ve zaman gibi ayrıntıları vermeyeceğim, hepsi ORİJİNAL papa şeftalisinde.

Hayır, DCM benzen vb. alabiliyorsanız, size kullanmanız için uygun bir çözücü söylemeyeceğim çünkü her şey SİKİK ARAMA MOTORUNU KULLANIN Google, here hive, vb... tüm cevaplara sahip olacaktır.

Ve hayır, mollerinizi hesaplamayacağım. Ve eğer 1 kişi daha bana spesifik zaman vs. sorarsa...

Her şey iyi belgelenmiştir.

Last edited:

azides

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
SoldadoDeDrogas ile konuştuktan sonra yeni bir arı değil. Ama muhtemelen öğrenen bir larva. Alınma ama hepimiz büyük ölçüde TS2 kitaplarından başladık. (Bu herkes içindir) çünkü o zaten derinlemesine konuşmayı aldı.

Her neyse, bu tepkiye gelince, bu benim gibi biri için KOLAY'dan yarı kolay ve anlaşılabilir olarak derecelendirilebilir, bu da yeni bir commer için orta kolay ila zor

Bunların hepsi 2 hafta önceki bir gönderiden alınmıştır.

Uyuşturucu değil

Bir süre önce bazı laboratuvarların Naproksen'i (NSAID gibi) enantiopür asit olarak kullandığını duydum. Ancak bu yöntem hakkında herhangi bir bilgi bulamadım, bu yüzden gerçekten kesin olarak söyleyemem

Ben kazıyorum...

u/Notdrugs

Muhtemelen bu imbiğe dayanıyor? Daha önce de söylediğim gibi... İşin püf noktası, bir izomere bağlanıp diğerine bağlanmayacak ve çözünürlüğü yeterince değiştirecek en ucuz optik olarak aktif asidi bulmaktır, böylece ürünlerden biri (reaksiyona girmemiş serbest baz veya reaksiyona girmiş amid, sülfonat veya her neyse) başka bir çözücüye (ilk çözücü ile karışmayan) yıkanabilir, böylece bir izomer ilk çözücüde çözülür, diğer izomer ikinci çözücüde çözülür. Bu söylenenlere dayanarak siz ne düşünüyorsunuz?

http://www1.udel.edu/chem/sametz/Sa..._Diastereomeric_Salt_Formation__Naproxen.html

O zaman uyuşturucu değil yanıtı...

Uyuşturucu değil

Bu gerçekten ilginç! Bu uyarıların ticari üretimi nasıl kolaylaştırdığını görebiliyorum. Temel talimatlarda "toplu üretim detaylarının" belirtilmesi çok sık rastlanan bir durum değil, bu nedenle bunun için teşekkür ederim.

Daha sonra, bu hafta

çözeltide olsa bile, monosodyum d-tartrat tercihen d-metamfetamin ile suda çözünür bir tuz oluştururken, l-metamfetamin (hala serbest baz formunda kalır) polar olmayan bir çözücü ile ekstrakte edilebilir...

Sanırım anlamakta güçlük çekiyorsunuz... gerçekten de uygulanabilir

https://www.reddit.com/r/TheeHive/s/J1b0573Y7V

https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/18ycbjh
1Azol

- 6 gün önce

Naproksen, kiral amin çözünürlüğü için ilginç bir reaktif olabilir

PsychedStrawberry

- 6 gün önce

Nasıl yani?

SunderedValley

- 6 gün önce

Daha önce de yapılmıştı.

Oldukça hızlı okudum ama fikir birliği "çok iyi çalışıyor, bazen başka yöntemler kullanılarak daha da ucuza yapılabilir" gibi görünüyordu. Burada, drugnerds sub'da ya da Vespiary'de olmalı.

1Azol

- 6 gün önce

Erişilebilir, enantiyomerik olarak saf, kullanışlı karboksilik asit işlevselliği, büyük pi sistemi, aril metoksi, tüm bunlar, son iki tanımlayıcının özellikle ilginç olabileceği nedenlerle yararlı bir aday gibi görünmesini sağlar

O zaman neden benim yazım daha iyi

Hayır, sıcaklık ve zaman gibi ayrıntıları vermeyeceğim, hepsi ORİJİNAL papa şeftalisinde.

Hayır, DCM benzen vb. alabiliyorsanız, size kullanmanız için uygun bir çözücü söylemeyeceğim çünkü her şey SİKİK ARAMA MOTORUNU KULLANIN Google, here hive, vb... tüm cevaplara sahip olacaktır.

Ve hayır, mollerinizi hesaplamayacağım. Ve eğer 1 kişi daha bana spesifik zaman vs. sorarsa...

Her şey iyi belgelenmiştir.

Herkes için 1 kez daha

Uyuşturucu değil

Ben kazıyorum...

u/Notdrugs

Uyuşturucu değil

Yine L VICKS'ten D meth'e teorisi. Mümkün mü, evet. İyi belgelenmemiş bir mdma yolu geliştirmemiş biri bunu yapabilir mi, evet. Birisi %40 etanol, DSMO vs DCM vs kullanıp kullanamayacağını sorabilir mi, hazır değiller

Kahve/kafeik asit veya benzerlerinden MDA/MDMA yapabilir misiniz... evet. Piperonal asatat veya diğer analoglar $ 'da kuruş olduğunda ve 1-2 adımda piperonal ve oradan safrol veya izosafrol yapabildiğinizde maliyete% 12 verim uygun görünüyor mu ... sadece yapabildiğiniz için 10g vicks inhaler almanın "uygun maliyetli" olacağı anlamına gelmez

Okuyan herkes için araştırmanız gerekebilir, ancak KENDİ precourser'larınızı veya pre-precursor'larınızı yapmak için ts2'yi anlayan herkes bu mantıklıdır. Eğer bunu bir tarif olarak değil de bir harita ve pusula olarak takip ederseniz

Herkes A+B + sıvı + ısı ile X kimyasalının elde edilmesini ister ve bu zamanın %0-80-95'inde işe yarar.

Kek yapmaya çalıştığınız ama ekmek yaptığınız bir zaman vardır.

Birçok karbona 1 eklemek gibi vs vs. Polimorfizm veya ayrı entiomerlerin yeniden kristalleştirilmesi ve ayrılması başlı başına bir sanattır.

Ne yazık ki benim işim NOVEL MDMA ve MDP2P üretimi ve daha az kiral resülasyon ama Papa'yı %99 destekle ayakta duracak kadar şeftali okuyabilirim ve eğer biri delik açmak istiyorsa öyle olsun. Ve konuşacağım ama lütfen çözücü soruları veya mol hesaplamaları ne olursa olsun, her şey daha önce yayınlanmıştır ve uygulanabilirdir.

azides

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Yine her şey daha küçük bir ortamda daha önce yayınlanan AIBN'den daha uygulanabilir olarak yayınlanmaktadır.

Ama unutmayın Bu gerçekten ilginç! Bu uyarıların ticari üretimi nasıl kolaylaştırdığını görebiliyorum. Temel talimatlarda "toplu üretim detaylarının" belirtilmesi çok sık rastlanan bir durum değil, bu nedenle bunun için teşekkür ederim.

Toplu ölçeğe ihtiyacınız var. 1,5 gr Vicks L. değil, kirli ya da sadece ezilmiş naproksen kullanın. Sadece lanet tuzu satın alın.

Last edited:

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
142
Yine, İngilizce açıkça ana diliniz değil veya bir bütün olarak anlama, anlama veya iletişim kurma konusunda sorun yaşıyorsunuz, belki de gerçekten yükseksiniz. Sebep her ne olursa olsun, kendimi size açık bir şekilde ifade edemiyorum ve siz sadece konuşmanızı tekrarlamaya devam ediyorsunuz, birkaç kez PM'de ve şimdi tekrar ana başlıkta. Söylediğiniz her şeyi anlıyorum ve tam olarak bir şey öğrenmiyorum ya da etkilenmiyorum, bu yüzden artık amacınızın ne olduğunu anlamıyorum. Tüm bu zamanı bunun hakkında konuşarak ve referanslar göndererek harcıyorsunuz ki ben bunu istemiyorum. Yine de bana bir hidrokarbonun ikame edilip edilemeyeceğini söylemeye ya da "önerilen çalışmamı" gözden geçirip ilerleyip ilerleyemeyeceğimi ya da bir hata olup olmadığını söylemeye cesaret edemiyorsunuz. Kimse sizden çalışmanızı ya da düşünmenizi istemedi.

Sonunda, tüm kışkırtmalarınızdan sonra, bu konuyu kapatmak ya da başka bir deyişle sizi susturmak için bu yöntem üzerinde "basit bir test" yapmayı kabul ettim. İşin içine girdiğimde bu prosedürün ne kadar karmaşık, bunaltıcı ve zorlu hale geldiğini görmek çok komik. Ne kadar büyük bir değişiklik. Bütün bunlar artık gerçekten gereksiz olmaya başladı. Bu konu L'yi D'ye dönüştürmekle ilgiliydi ve ben de inhalerlerle ilgili soru sordum. Beni seçtiniz ve neredeyse bir haftadır bu konuda beni yalnız bırakmadınız, ne beklediğinizi bilmiyorum.... çünkü ben zaten hepsini ileriye doğru ödedim. Böyle bir sorunun kimden geleceğini düşündünüz?

Şu anki pozisyonumun ne olduğunu daha önce açıkça belirttiğimi sanıyordum, o yüzden tekrar ediyorum: Evet. Bu bir sır değil. Hey millet, ben kimyager değilim. Beş parasızım. Prekürsörüm, reaktifim, ekipmanım, camım yok. Hiçbir şeyim yok. Şu anda çok sınırlı deneyim ve bilgiyle tamamen reçetesiz çalışıyorum, anladığım kadarıyla bu bazılarınız için çok eğlenceli. Mikro ölçekli partilerle, eski yöntemlerle, gerektiğinde doğaçlama yaparak, ki bu her yerde oluyor, sadece pratik deneyim ve bilgi edinmek amacıyla oynuyorum, ayrıca eğlenceli olabiliyor ve yapacak daha iyi bir işim yok. Kendimi biraz geliştirdiğimde başka deneyler de yapabileceğim ama bir yerden başlamam gerekiyor, değil mi? Bunu benim gibi 'küçük adam' için yapıyorum. Öğrenebildiğim kadarını öğrenmeye ve bir anlamı olacaksa bir sonraki adama aktarmaya çalışıyorum. Eğer çok pahalı ya da tehlikeli değilse ginuea domuzu olmayı umursamıyorum.

Bazın serbest kalması için DCM yerine toluen ya da naptha kullanıp kullanamayacağımı ya da hapları veya pamukları temizlemek için önerdiğim yöntemin uygun olup olmadığını sordum. Elimdekilerle devam etmenin mümkün olup olmadığını ya da farklı malzemeler tedarik etmem gerekip gerekmediğini sordum. Basitçe evet ya da hayır demek yerine nedenini söyleyin ki ben de bir şeyler öğrenebileyim. "BU BENİM İÇİN DEĞİL ve BUNU YAPMASI GEREKEN KİŞİ BEN DEĞİLİM" diye gereğinden çok daha uzun süredir bu konuda biraz tutarsızca devam ediyorsunuz. İstediğim gibi bırak o zaman. İstediğin kadar haklı olabilirsin. Beni bu işe karıştırma.

Son olarak, zamanınız, çabanız ve sabrınız için teşekkür ederim. Son mesajımda da söylediğim gibi artık bu konu hakkında konuşmak ya da bir şeyler duymak istemiyorum, öyle ya da böyle umurumda değil. Kızartacak daha büyük balıklarım var. Tüm anlayışa, bilgiye, deneyime, ekipmana ve "100 meth prekürsörüne" vs. sahipsin, o zaman bunu yap. Kendi yazınızı yayınladığınızdan emin olun (önce bir İngilizce konuşana da okutun) ve sizin veya başka bir forum kullanıcısının "Sadece reaksiyonda, bunun yerine şunu kullanın" açıklamasından başka önermeye çalıştığınız şeyle hiçbir ilgisi olmayan patentler hakkında başkalarının saçmalıklarını 10 kez kopyalayıp yapıştırmayı bırakın. BENI ANLADINIZ MI?

(ÖZETLEMEK GEREKIRSE - TÜM BILGILER IÇIN IÇTENLIKLE TEŞEKKÜRLER! ZAMANINIZI VE ÇABANIZI TAKDİR EDİYORUM AMA ARTIK UMURUMDA DEĞİL. HAVA YASTIĞI HİKAYENİZ YA DA ADINIZI NASIL ALDIĞINIZ VE NE ANLAMA GELDİĞİ UMURUMDA DEĞİL. ZAMANIMI BOŞA HARCAMAYI BIRAKIN, LÜTFEN VE TEŞEKKÜRLER).

azides

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Kardeşim ve sana söylüyorum...

Bu MİKROSKALEYİ OTC saf olmayan BOK ile yapmaya çalışmak ..

IŞE YARAMAYACAK KARDEŞIM.

Evet, beş parasız olduğunu biliyorum. Evet, bunu doğru yapmak için para kazanana kadar bekle dedim. Sana bir ocak plakasına/karıştırıcıya ihtiyacın olacağını söyledim (aksi takdirde verim %25'e karşı %55/60 olacaktır.

İkinci GIGO çöp içeri çöp dışarı

Haplardan naprokseni AÇIKLAMAK İSTİYORSUNUZ... SAFLIK HAKKINDA BİR ŞEY YAPMAK İSTEMİYORSUNUZ. Bu ÇOK KÖTÜ BİR ZİHNİYET. kimya açısından

VE SADECE ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞINI GÖRMEK ISTIYORLAR..

ŞIMDI SON BIR KEZ DINLEYIN.

Kimya, A + B + ISI = MDMA VEYA D meth kadar kolay değildir.

Ayrıca saflık umurumda değil, sadece denemek istiyorum diyorsun.

Kardeşim, senin temiz besine ihtiyacın var.

LMETH'inizin KAMPHOR, MENTHOL VE DİĞER HER NEYSE ONLAR tarafından kirletilmesiyle anlıyorsunuz. bir ton "serbest radikal" bir sürü OLFEN vb. var. Reaksiyonda rekabet ederler. Hepsi pozitif ve negatif iyonların denge oluşturmasıdır.

Bu kafur ve MENTHOL ve LMETH'ten temizlemediğiniz her türlü çöp REAKSİYONU ETKİLEYECEKTİR...

Oksijen hidrojen ve NİTROJENİN KENDİNİ DENGELEMEK İÇİN DENGEYE ULAŞMAYA ÇALIŞMASINDAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLDİR. Kendini dengelemek için pozitif ve negatif iyonlar.

MİKRO ÖLÇEKLİ YAPMAYIN DEMİYORUM. BUNUN IŞE YARAMAYACAĞINI SÖYLEMIYORUM.

BUNU SICAK PLAKA/TEL OLMADAN, POLIMETRE OLMADAN DENEDIĞINIZI SÖYLÜYORUM. SAF REAKTİFLER YOK, GCMS YOK. evet, bunu reçetesiz yapabilirsiniz, ancak L METH'İNİZDE TEMİZLEMEDİĞİNİZ HERHANGİ BİR İMPARATORLUK REAKSİYONU ETKİLEYECEKTİR.

VICKS IMPURE'DEN 1-2 GRAM L METH ALMAK BİLE ÇOK PAHALIDIR.

Evet, PARANIZIN OLMADIĞINI BİLİYORUM, BUNU BANA BAŞBAKANLIKTA SÖYLEDİNİZ.

BUNU PARAN OLDUĞUNDA YAP FFS VE DAHA İYİ BİR ANLAYIŞ BU KADAR. AMA EMPURE L meth BESLEME STOKU KULLANIYORSANIZ "nasıl ortaya çıktığı" umurumda değil

Bir dimmer veya AKTİF olan ancak D METH olmayan bir şey yaptığınız için şikayet etmeyin

İşte bu kadar. SADECE lanet olsun diye mikro yapın BANA saflığa önem vermediğimi ve yine de OLFENS ETC ETC'nin yan reaksiyonlara neden olabileceğini söylemeyin.

Bunu yapmak istiyorsanız MİKROSKALE yapın. Paranız olduğunda SAF KİMYASALLAR satın alın. Saf olan METH'i satın alın, yoksa kafur ve olfen ile L meth yapacağım ve umurumda değil.

Bu YANLIŞ ZİHNİYET kardeşim.

PARA KAZAN, DOĞRU YAP YA DA HIÇ YAPMA.

L meth'i OFF BRAND VICKS'ten çıkarabilirsin. İhtiyacın olan miktar. Bir gram almak veya yeterince temiz yapmak için.. sadece sokak uyuşturucusu satın al ve onu ayır. Daha ucuza gelir.

Şimdi 100 ZAMAN için, farkı hissetmek istiyorsanız, temizlemediğiniz naproksen, çözücülerinizdeki safsızlıklar nedeniyle 100 farklı analog yapabilirdiniz, L meth n kafur hepsi yan reaksiyonlara neden olacaktır sizi sabırsız eğitimsiz reaksiyon.

Yani evet, temizim.

PARA ALIN, SAF REAKTİFLER VE BESLEME STOKLARI ALIN, SONRA GERİ DÖNÜN. aksi takdirde bir ton yan reaksiyon yaşayacaksınız

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
142
Bu adam kendi teorik "MDMA yolunu" bulmuş, çok etkilendim. Birisi ona BBGATE MVP "YILIN AŞÇISI" ödülünü verebilir mi ya da onu susturmak için başka bir şey?

azides

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Kardeş 100'lerce üye kendi mdma rotalarını yapıyor. Bunun hakkında konuşmuyoruz çünkü herkes kestirme yollar istiyor.

azides

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Kaba ya da kızgın olmaya çalışmıyorum ya da bunlar kimseye işaret etmiyor, ancak aldığım yanıtlarda daha genel olarak ve GERÇEK bir madde olmadığı sürece diğer insanlardan durmalarını istiyorum. . Ya raporda varlar ve insanlar okumaya üşeniyor ve bunlar üretim yapan insanlar, bu yüzden bu tembel görünümlü üretim loosunu durduralım

Öte yandan, genel olarak kimseyi tutmayacağım, eğer insanlar anlamazlarsa anlamazlar. Eğer DCM yerine benzen ya da başka bir şey kullanmak istiyorlarsa, mollerinizi hesapladıktan ve "başarısız bir reaksiyon" yarattıktan sonra bana gelmeyin, çünkü her çözücünün kendi bp'si vardır, bu yüzden birinin sıcaklık açısından neye ihtiyacı olacağından emin değilim. Anladığım kadarıyla reaksiyon en azından başlangıçta kısmen ekzotermik olarak ısıtılıyor. Diğer çözücülerin nasıl davranacağını size söyleyemem. Ülkenizin kanunları vs. vs.

Son olarak ama en önemlisi anlamalısınız. İnternette hiç kimseye ya da hiçbir söze güvenmemelisiniz.

Evet, bu dünya ofisindeki patentler anlamına geliyor.

1) çevirilerde işler berbat oluyor
2) şirketler, sürecin başka bir yönünü engellemek için saçmalık olsa bile patent sahibi olmak için yalan söylerler
3) Patent gerçek. Ancak başkaları çalamasın diye değiştirilmiştir. Merkez ofiste Google'ın "gerçek yolu", ofislerde ise saçma sapan farklı bir yol var. Ticari sır olduğunu iddia ederlerse 2099 yılında neyin düzenlendiğini değiştirirler. Bizimle mahkemede konuşun ve hem sizin tarafınızda hem de bizim tarafımızda işe alınan 3. bir tarafa söyleyelim ve ne diyeceklerini göreceğiz ama bizi mahkemeye götürmeniz gerekiyor NDA ya biliyorsun...
4. Size bunu yapmanızı söyleyen berbat insanlar var ama siz gübre ile termit veya boru bombası yapıyorsunuz çünkü onlar kötü. Anlamak, gerçek, kapak ya da belki daha fazla araştırmama izin vermek için önemlidir.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Lanet olsun sil şu iğrençliği