• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Another City Merhaba Slovakya

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
8
Zdravim Vas

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Reaction score
7
Merhaba Spiritus hoş geldiniz... .... adresinde kendinizi tanıtmaktan çekinmeyin, böylece burada başlayacağımız konuların yapısını oluşturmaya başlayabiliriz

View previous replies…

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Reaction score
91
modafen veya nurofen veya paralen grip yeşil olan psödoefedrin içerir Bunu yaptım en azından benim için en kolay yol "doğrudan E" google'a "doğrudan E erowid" yazın ve ilk linke tıklayın teknik benzine ihtiyacınız var aseton toluen boyada bulunan her şey su katmanında nötr bir PH elde etmek için hidroklorik asit kullanmanız gereken bir yöntem var karmaşık çünkü PH'ı aşabilir ve sonra sodyum hidroksit ekleyebilirsiniz ve bu lanet bir karmaşa ama doğrudan E'ye daha kolay hepsini birleştirir ve buharlaştırırsınız ama buharlaştırırken dikkatli olun çok yanıcıdır. latkeler tercihen açık havada bahçede yapılmalı ve buharları bir fanla üflemeli Büyük bir jansky bardağında bir seferde yaklaşık 100 g pseudo yaparken bir patlama ve büyük bir yangın yaşadım Bu kimyasallardan yaklaşık bir litre vardı ve el fanını şarj ederken buharlar toplandı fanı üzerine koyduğumda ve açtığımda bir kıvılcım oluştu ve tutuştu o zaman çok dikkatli olun PH7'ye düştükten sonra HCL yöntemi daha güvenlidir

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Reaction score
91
Sözde fosfor yönteminin şu anda daha karmaşık olduğuna katılıyorum çünkü fosfor artık eskisi gibi bulunmuyor ve RP (kırmızı fosfor) elde etmenin tek yolu onu çakmak kutularından kazımak, İyot bir sorun değil ama eczaneden eczaneye gitmek için sözde almak bence bir risk taşıyor birisi eczaneye daha sık gittiğini fark edebilir gelecek P2P'den meth sadece genel olarak kalite ile nasıl olduğunu bilmiyorum P2P'den meth'in bir şekilde sözde meth'ten daha zayıf olduğunu biliyorum

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
D-meth, nasıl sentezlenmiş olursa olsun her zaman sadece D-meth olacaktır. p2p meth, rasemik meth %50L-meth %50 D-meth üretir, bu nedenle sentezden sonra izomerleri ayırmanız gerekir. Forumu inceleyin, orada doğru yolu gösterecek pek çok yardımcı insan var. Ne yaparsanız yapın SK'da uyuşturucu satmayın. İyi tavsiyeler 😎

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
8
Aradığım cevap buydu ve tam da ihtiyacım olan şeydi. Çok teşekkür ederim

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Eğer yakalanırsanız, en'deki herhangi bir bayilik aşağıdakilere değmez

Frost1828

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
:) Herkese merhaba, tavsiye istemek istiyorum, lütfen P2P deneyiminiz var mı? Yerel "Mevcut" hammaddelerimizden fenilaseton yapmanın en kolay yolu nedir? Teşekkürler

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Reaction score
91
hammaddeler için gordon ramsey veya constantylious'u tavsiye ederim, constatylious polonya'dan bir tedarikçi, meth için ihtiyacınız olan her şeye sahipler P2P yapmanın en kolay yolu P2NP'den yapmaktır forum yaratıcıları bir nasıl yapılır videosu hazırladılar videoyu tam olarak takip ederseniz kolaydır, böylece yanlış gidecek hiçbir şey yoktur

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Hiçbir şekilde p2np aracılığıyla bu gereksiz yere uzun ve düşük verimli bir yöntem değildir. Doğru yolu bulmak için kesinlikle çok çalışın. Doğru yoldasınız p2p al/hg amalgan😉

Frost1828

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
En son p2np'den amfetamin yapmıştım, sadece amfetamin - metamfetamin nasıl yapılır tam olarak bilmiyorum... Ben kendi kendimi eğittim, temelden kendi başıma çalışıyorum, bu yüzden lütfen nefret etmeyin

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Ne yazık ki, mevcut hammaddelerimizden çok fazla şey üretemezsiniz. Sadece Çin. Tüm cevapları almak için forumu inceleyin...

Frost1828

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Bununla OTC ürünlerini de kastetmiştim... Ama p2p'nin hala bir geleceği var, size sorabilir miyim I2, kanıtlanmış bir tentürünüz var mı?... Sağımdan sonra inek memelerine bakıyordum, neredeyse saf iyot kullanılıyor, iyotun nasıl çıkarılacağı konusunda bana biraz daha tavsiye verebilir misiniz? Teşekkür ederim

View previous replies…

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Tentürler için hidrojen peroksite ihtiyacınız var ve bu zaten yüksek profilli bir şey...

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Reaction score
91
Zdravim Slovak topluluğumuza ekleyin, büyük şehirlerde ölü damla oluşturmak için tanıtım iş teklifini fark ettiniz mi minimum depozito 100 € bu konuda ne düşünüyorsunuz? Bence kulağa ilginç geliyor

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Artık paketinizin gelmesini beklemek zorunda kalmayacağınızı hayal edin. Sadece istediğinizi satın alıyorsunuz ve tam olarak bulunduğu adresi alıyorsunuz. Tek yapmanız gereken gidip satın aldığınız ürünü teslim almak.

View previous replies…

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Reaction score
91
ya dolandiricilar bundan yararlanmaya çalişirsa? Yani, aslında, bu tür bir satın alma için sıfır geri ödeme mi olmalı?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Hileciler her zaman ve her yerdedir. Bu konuda hiçbir şey yapamazsınız. İhtilaflı durumları dikkatle ele alacağız.

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
8
Bence bu, bu topluluğu genişletmek ve saat gibi çalışacak harika bir ağ oluşturmak için harika bir yol. OutLaw (İK Müdürü) ile zaten yazıştım ve kulağa çok ilginç ve umut verici geliyor.

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Bu harika bir fikir. Guru HEISENBERG'in elindeyse geri ödeme konusunda endişelenmezdim.... O harika bir adam ve harika bir kafa . Kalbimin derinliklerinden bu projenin işe yaramasını ve dahil olan herkesin makul parayla kaliteli şeyler alan memnun bir alıcı olmasını diliyorum. Sonunda BB forumunun, kalitesiz doğranmış ve inanılmaz pahalı şeyler satan açgözlü insanları unutmaya göndermek için kurulduğu şeye geliyor. Yani benim için harika bir adam tarafından harika bir fikir ♥️