• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Another City Merhaba Slovakya

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
8
Zdravim Vas

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Reaction score
7
Merhaba Spiritus hoş geldiniz... .... adresinde kendinizi tanıtmaktan çekinmeyin, böylece burada başlayacağımız konuların yapısını oluşturmaya başlayabiliriz

View previous replies…

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Benim tavsiyem her zaman büyük bir ıslak havlu taşımanız ve her durumda soğukkanlı olmanızdır. Kazalar bu işin bir parçasıdır, bu nedenle her zaman hazırlıklı olun ve soğukkanlı olun.
gidilecek yol.

Ladas

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Ahooj ahoj aj ja ta zdraviim

megatresk

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Ama hangi şehirlerde olabilir?

Bu arada... :) Merhaba ben de burada yeniyim)

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Reaction score
91
Hangi şehirlerde? güzel soru, bu grupta nasıl anket yapılacağını bilen varsa oy vermek isteriz
slovakya küçük olduğu i̇çi̇n en büyük üç şehri̇ siralayabi̇li̇ri̇z
Bratislava, Banska Bystrica ve Košice, özellikle ölü damlaların olacağı şehir olmak üzere Slovakya'nın her bir bölgesi için
Burada buna değecek kadar çok kişi var mı bilmiyorum ve ayrıca belirli bir ölü damlasına gram veya on gram olsun hangi ağırlığın konulmasının en iyisi olduğunu ve özellikle mdma veya meth gibi hangi uyuşturucuların ilgi çekici olacağını öğrenmeliyiz.
Birisi dread'deki Slovakya Çek grubuna gidip diğer insanları buraya davet edebilir mi?
http://g66ol3eb5ujdckzqqfmjsbpdjufmjd5nsgdipvxmsh7rckzlhywlzlqd.onion/d/czskclub

veya dread üzerinde yeni bir oda oluşturun

profilinizde bulunan bireysel tavsiye linkinizi kullanın, linkiniz aracılığıyla BBforum'a gelen her davetli misafir için 100 usd'ye ulaştığınızda hesabınıza 2 usd alacaksınız, böylece size ödeme yapacaklar

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
AB bmk toz veya yağda nasıl çözüleceğini bilen var mı? Çin'den uzun süre beklemek istemiyorum. Herhangi bir bilgi için minnettar olacağım. Ya da Çin'den katılmak isteyen varsa

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Reaction score
91
Etrafa bakındım ama BMK'yı AB'de bulabileceğinizden şüpheliyim
PMK buldum ama sanırım MDMA'nın öncüsü ve böyle kontrollü bir maddeyi nasıl sipariş edeceğimi bilmiyorum

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Reaction score
91
Muhtemelen benzen aseton ve brom kullanarak P2P yapmayı deneseniz iyi olur, bu latisler mevcuttur ve sentez o kadar karmaşık değildir Sanırım forumda yayınlanan bir video var ve youtube'da P2P yapmak için ayrıntılı bir prosedür var

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Reaction score
91
Eğer oy vermek isterseniz Slovakya'daki bu ölü noktayla ilgili bir anket oluşturdum

megatresk

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
ve fiyatlarla nasıl olacak, bu beni esas olarak (G)'nin ne olacağından sonra ilgilendirir... hmmm ?

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Reaction score
91
Bu, belirli bir satıcıya bağlı olacaktır

megatresk

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
eğer olacaksa ve bu tartışmayı boşuna yapmıyoruz :)

megatresk

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Çünkü elimizde kimse yokken bu ters etki yaratır.

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Reaction score
91
Bir tedarikçimiz olsun ya da olmasın, bilgi edinmek için araştırma yapabilir ve burada çimentolayabiliriz
belki bir yıl, belki altı ay içinde satıcı ortaya çıkacak ve belki de hala sadece yabancı ülkelere yönlendirileceğiz

megatresk

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Bir tane bile bulabilirim, ama sorun şu ki, onu motive etmenin bir yolunu bulmalısınız... aklıma gelmiyor

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Ta ne hepiniz nerelisiniz