En Yüksek Verim ve kalitede NOIDS Prekürsörü (5FADB/5CLADB/ADBB/FUB/JWH/Sgt vb. ) ve Hammadde temini,% 100 olumlu geribildirim,% 100 güvenli nakliye.

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
90
Deals
18

Herkese iyi hafta sonları!🎉

Bitmiş ürün rengiyle ilgili bazı özel gereksinimleriniz varsa, lütfen önceden bana bildirin, sizin için özel olarak hazırlayabilirim!💰Sevgi ve refah

Sevgi ve refah🎆
EQ9lztaAyx
EQ9lztaAyx

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
90
Deals
18
Ürünlerimizi her zaman ağırlıklı olarak beyaz yapmamızın ana nedeni budur, çünkü beyaz kolayca herhangi bir renge dönüştürülebilirken, diğer renkler beyaza dönüştürülemez! Kağıt yapmak istiyorsanız ürünlerimizin kesinlikle en iyi seçiminiz olduğunu düşünüyorum!

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
90
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
90
Deals
18
Malların sevkiyatı📦📦💰💰🫰🫰

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
90
Deals
18
Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz, barış ve refah🍀🎇🎆

XxT4lErMIQ
WqySY09I4X

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
90
Deals
18
X6aX3O72K8

Sevgili Dostlar🥰:
💌Hesabımızı taklit ederek telegramda hile yapmaya çalışan insanlar olduğundan, yeni müşterilerin aldatılmasını önlemek için @flyrc ücretli hesabını tek hesabımız olacak şekilde satın aldık ve insanların alabilmesi için kanalı herkese açık olarak sıfırladık.🔝
Kanal önceki hesabımız @FLYRCLAB'ı kullanacak ve aynı zamanda bbgate forumlarındaki hesabımızı güncelledik, hesap benzersiz @flyrc hesabını kullanıyor, 💍forumlarda bize yardımcı olan ve @flyrc forum hesabını almamıza yardımcı olan Bay @HEISENBERG 'e tekrar şükranlarımı sunmak istiyorum.💐
💋Ayrıca, yalnızca benim davetimle erişilebilen ve en iyi müşterilerim olarak gördüklerimi içeren özel bir grup oluşturduk (onlara ortak demeyi tercih ediyorum!)💘. Fotoğrafların ve kısa mesajların dolandırıcılar veya rakipler (çoğunlukla satıcılar) tarafından çalınması riskinden daha fazla kaçınmanın bir yolu olarak, yararlı olacağını düşündüğüm özel grupta daha fazla bilgi ve resim yayınlayacağım.😜
🫰Son olarak, bir ticaret konusunda emin değilseniz, lütfen bbgate forumlarına gidin ve bir emanet ticareti başlatın, güvenli bir ticaret sağlamak için sizi her zaman bir emanet ticareti ile destekleyeceğiz.💰
Umarım hepiniz harika bir gün geçirirsiniz!🎉
En iyi dileklerimle❤️
@flyrc'den

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
90
Deals
18
Prekürsörlerimizin kalitesinden asla hayal kırıklığına uğramayacaksınız! Yüzde yüz benzersiz
VtHluaPWpN

noimNeb

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Satıcı inanılmaz derecede samimi bir insan ve sentez süreci satıcının yardımıyla sorunsuz geçti! Teşekkürlerimizle.

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
90
Deals
18
Geç cevap için özür dilerim, geri bildiriminiz için teşekkür ederim, iyi günler dostum

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
90
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
90
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
90
Deals
18
Bromorfin de dahil olmak üzere 46 maddenin Kontrollü Narkotik İlaç Çeşitleri ve Farmasötik Formatta Olmayan Psikotropik Maddeler Ek Listesine dahil edilmesine ilişkin duyuru
Uyuşturucu ve Psikotrop Maddelerin İdaresi ve İlaç Dışı Kategorideki Uyuşturucu ve Psikotrop Maddelerin Denetimine İlişkin Tedbirler Hakkında Yönetmelik'in ilgili hükümleri uyarınca, Kamu Güvenliği Bakanlığı, Devlet Sağlık Komisyonu ve Devlet İlaç İdaresi, buprenorfin de dahil olmak üzere 46 maddenin İlaç Dışı Kategorideki Uyuşturucu ve Psikotrop Maddelerin Kontrollü Çeşitleri Ek Kataloğuna dahil edilmesine karar vermiştir (ayrıntılar için lütfen ekteki tabloya bakınız).

Bu duyuru 1 Temmuz 2024 tarihinden itibaren yürürlüğe girecektir.

Kamu Güvenliği Bakanlığı Ulusal Sağlık ve Sağlık Komisyonu Devlet İlaç İdaresi

16 Haziran 2024
JR7B62FDl0
NaAFhLbrfT
B8EZntKWNX

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
90
Deals
18
Sevgili dostlar❤️:
🍀Uluslararası Uyuşturucu Bağımlılığıyla Mücadele Günü 26 Haziran yakında geliyor ve Temmuz ayında Çin'de önemli bir toplantının yapılacağı ve bu sırada denetimin sıkılaşacağı haberini aldık, bu nedenle güvenlik için bir süre ara vermeyi planlıyoruz (Uzun olmayacak. Belki bir veya iki hafta. Henüz emin değiliz.) Bu parti stoğu sattıktan sonra, lütfen satın alma planı olan müşteriler için zamanında ödeme yapın.
Hepinizi seviyorum!❤️❤️

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
90
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
90
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
90
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
90
Deals
18
0QCAmIGaVo

Sevgili dostlar.❤️
➕Size iyi haberi vermek için sabırsızlanıyorum: işe geri döndük! Siparişler şu anda kabul ediliyor ve tıpkı Çin yeni yılında yaptığımız gibi, siparişleri ödeme sırasına göre göndereceğiz ve ilk sevkiyatın 10 Temmuz'da yapılması bekleniyor.
💘Sabrınız ve güveniniz için teşekkür ederiz, sizin için öncülerin kalitesini garanti etmeye devam edeceğiz! Daha iyi ve daha iyi olmak için birlikte çalışabileceğimize inanıyorum!
💐Size ve ailenize en iyi dileklerimle, sipariş vermeniz gerekiyorsa lütfen zamanında benimle iletişime geçin, erken ödeme ve erken sevkiyat! Sevgi ve Refah✨
t.me

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
90
Deals
18
Şimdi sipariş için hazır💪

BCKdNuhSp3

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
90
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
90
Deals
18
➕Yasak bizim ürünlerimizi kapsamasa da, şu anda (1/7/2024'ten sonra) diğer birçok Çinli tedarikçi hala yasak listesindeki ürünlerin yasadışı nakliyesi ve satışında bulunmakta, bu da neredeyse tüm ürünlerin test edilmek üzere Çin Gümrük laboratuvarına gönderilmesiyle sonuçlanmaktadır. 15 Temmuz ve 18 Temmuz dönemine ek olarak, Çin hükümeti üst düzey bir toplantı düzenleyecektir, Genellikle toplantı sırasında denetim sıkı hale gelecektir, dikkat çekmemek için, güvenlik için, sevkiyatın 18 Temmuz'a (malzemeler dahil) ertelenmesi gerekebilir, lütfen endişelenmeyin, mutlak güvenliği sağlamak bizimle uzun vadeli işbirliğinin ön şartıdır, hepinize mutlu bir hafta sonu diliyorum!💐💐