Bizi nasıl duydunuz? Bu bizim için önemli.

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4

TheHusky

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Denemek için yeni bir sentez ararken sizi Youtube'da buldum. Şimdiye kadar bulduğum en profesyonelce yapılmış kimya videolarından biri. Çalışmalarınızı paylaştığınız için teşekkürler!

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Reaction score
26
Merhaba Arkadaşım, Rhodium arşivleri, bilim çılgınlığı ve reddit hakkında bazı bilgiler arıyordum, sanırım, sonra BB logosunu birkaç kez gördüm ve muhtemelen gitmem gereken yerin orası olduğunu fark ettim ve şimdi yeni bir aboneyim. Şimdiden teşekkürler!

Brennos

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Bir adam linkinizi bir Fransız forumu olan LeLoupBlanc'a gönderdi ve iyi ki göndermiş, burası güzel bir forum ve tüm konuları ve cevapları okumak için gerçekten heyecanlıyım! :)

m03

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Ehh aslında yenilenmeden önce DarkNetLive aracılığıyla, bir lurker oldum ama sonunda bir hesap lol yaptı. Ayrıca bir noktada TheeHive alt dizininde senin hakkında bazı konuşmalar gördüm.

victorplum

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Merhaba, burada yeniyim, ilanı birkaç ay önce Dread'de buldum.

Herhangi bir kural başlığı görmüyorum, ancak sağduyuyu nasıl kullanacağımı kendi başıma bilecek kadar forum kullandım + Heisemberg'in imzasını okudum (ki bunu zaten sağduyu olarak sayardım). Seni buralarda okuyacağım, barış :)

hustla

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Şimdi hatırlamadığım bir kimyasalın temel hazırlanışını arıyordum ve sadece youtube vardı. Ve sonra yt bana bb.expert kanalının bir videosunu önerdi ve puf - işte buradayım.

Nacho

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
YouTube videosu. Burayı çok sevdim. İnsanlığa ve gerçek özgürlüğe değer veren herkese büyük bir hizmette bulundunuz. Harika bir iş çıkardınız ve size teşekkür ediyorum!!!

Loki12

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
Sanırım başka forumlarda BB'den bahsedildiğini görmüştüm ama ben genellikle bildiklerime bağlı kalıyorum. Sonra darkfail ya da benzeri bir yerde karşıma çıktınız. Siteyi açmam birkaç haftamı daha aldı, sanırım birisi bir synth hakkında bir şey paylaşmış ve buraya bağlantı vermiş. Aslında bu sitede uyuduğum için pişmanım, ancak darknet'te bu kadar çok dolandırıcılık varken asla çok dikkatli olamazsınız.