Bizi nasıl duydunuz? Bu bizim için önemli.

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Sizi ilk kez bir Darknet Index'te buldum, sanırım darknet.live idi, sonra bağlantıyı kaybettim ve birkaç gün önce ASAP Market'ten laboratuvar tedarikçim üretime başlamadan önce kimya ödevimi yapmam için beni buraya gönderdi.

Sbalscr

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Bu siteyi daha önce de kullandım ancak ilk olarak bir Reddit kullanıcısı tarafından buraya yönlendirildim

general

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
18
forumda yeniyim, son üç günümü a-pvp sentezinin breaking bad videosunu analiz ederek geçirdim, şimdi buradayım, yıllar önce burada olmalıydım, bu gerçek bir hikaye.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Tanımadığım iki kişi, kimya ve ilaç alt dizinlerine katıldığım reddit'ten beni 2 gün boyunca davet etti.

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
youtube'da, her yerde :D

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Ne yazık ki, youtube kanalımız kapanmanın eşiğinde, bazı videolar çoktan silindi.

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Evet gerçekten de, p2np + al amalgamından Amfetamin sentezinin kaybolduğunu fark ettim :(

ne de olsa youtube:')

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Gerçekten devrim niteliğinde bazı sentez yöntemleri hazırlıyoruz. Umarım, kapanmadan önce bunları kanalda yayınlamak için zamanımız olur.

m1000

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Tor tarayıcısında geziniyor, hala canlı olan bağlantıları arıyordum. Sonunda beni buraya yönlendirdi.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
281
Bu kitap bana, hazırlayıcı karanlık sanatlar konusunda eğitimine katkıda bulunduğum güvenilir bir arkadaşım tarafından gösterildi.

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Reaction score
4
Youtube filmleri kaybolduğunda her yerden tüm bilgileri indirmeye başladım. Daha iyi tanımak istediğim bir şey aradığımda, her zaman sonunda daha fazlasına sahip olacağım. Sanırım bu vk.com'daydı

general

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
18
Evet, yorumunuz için teşekkürler. Yapmayı öğrendiğim şey bu. Mevcutken bilgi edinin ve kaydedin.

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Kesinlikle inanılmaz YT videolarınızdan duydum. Bu oldukça ironikti, çünkü NaBH4 indirgeme yöntemini kullanarak 4-FA sentezlemeye çalışıyordum ve bunda zorlanıyordum.
Sonra birkaç gün içinde videoyu yayınladınız. Her şeye gücü yeten narkotik tanrılarından bir işaret gibiydi! lol.

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
663
4-fa sentezi deneyiminizi paylaşın. Bu, amfetamin tipi öforetiklerden en kolay elde edilen ilginç bir maddedir.

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Dürüst olmak gerekirse, yaptığım normal amfetaminden farklı bir şey hissetmiyorum. Belki de rasemik bir karışım olduğu içindir diye düşünüyorum. Biraz D-(-)-Tartarik asit aldım ve D-4-FA izomerinin gerçekten öfori verip vermediğini görmek için optik çözünürlüğü deneyeceğim.

Ayrıca, belki de sadece ben öfori hissetmiyorumdur diye düşündüm, bu yüzden amfetaminler konusunda daha deneyimli bir arkadaşıma gönderdim ve o da hissetmediğini söyledi.

Neyi yanlış yaptığımdan emin değilim, çünkü ondan normal amfetamin tepkisi alıyorum.

Not: 4F-P2NP yapmak için kullandığım tüm reaktifler ACS sınıfıydı ve 4F-P2NP'yi birkaç kez yeniden kristalleştirdim. Bu yüzden ondan olduğundan şüpheliyim.

adiggels

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
i̇lk olarak en i̇yi̇ ve çok yardimci olan yt vi̇deolarinizi gördüm, bu yüzden bi̇raz araştirmaya başladim ve forumlara rastladim, yaptiğim i̇çi̇n çok mutluyum!