RC bölümüne nasıl erişebilirim?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
Erişim için forumda aktif bir katılımcı olmanız gerekmektedir. RC bölümünde en değerli çalışmaları yayınlıyoruz. Örneğin, yasal bir kannabinoidin sentezi (WoW!).
Forumun en aktif kullanıcıları bir başkasına davetiye verme hakkına sahip olacak.
Davet için başvurularınızı buraya yazın.

Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Ayrıca, hedef kitlenin üreticileri/kimyagerleri/reaktif tedarikçileri/etkileyicileri olan kullanıcılara RC bölümüne erişim verebiliriz (forum reklamlarımız için onlara ödeme yapmaya da hazırız).
Genel olarak, işbirliğine açığız ve hedef kitleyi çekmek için trafik arayışındayız.

kızılkos

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Merhaba arkadaşım, senden bu harika forumun harika bölümünü görmek için bir davetiye istemekten onur duyuyorum

itsRude

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Herkese merhaba, uzun zamandır buradayım, iyi bir okuyucuyum ama henüz bu foruma katkıda bulunmadım... üzgünüm.
Ama eğer mantıklı geliyorsa RC bölümünü görmeyi çok isterim. Ayrıca katkıda bulunmak için çok çalışacağım.

Skylinesales1983

Don't buy from me
New Member
Reaction score
7
Rc bölümüne erişebilir miyim, forumlarda oldukça aktif oldum, yemek pişirme sürecindeyim ve yardımı çok isterim. Seviyorum 😍 kannabinoidler

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
281
Merhaba, kullanıcım yeni olmasına rağmen burada birçok iyi kimya okudum ve pratik organik kimya seviyemin ve deneyimimin burada arzu edildiğinden eminim, ayrıca lisans derecesine göre bir biyolog / biyokimyacı olduğum gerçeğinin yanı sıra, en azından son on buçuk yıldır psikoaktifler üzerinde uygulamalı deneysel araştırmalar yapıyorum ve bazı yeni bileşiklerin yanı sıra ilgi çekici yöntemler de buldum. Potansiyel olarak tehlikeli bilgileri paylaşma isteğim, sınırlı erişimin olduğu bir alanda bana en iyi şekilde geliyor. Mesele şu ki, kaybedilen ve yeniden inşa edilen laboratuarlara yatırım yapmak beni finansmanın RC bölümünün erişimine en iyi şekilde yatırılmadığı bir durumda bırakıyor (bunu ne kadar istesem de)... Hayalini kurduğum kimyasallara ya da döner buharlaştırıcımı onarmak ve büyük reaktörlerim için sadece sahip oldukları ve hiç kullanılmadıkları için acınacak bir stand inşa etmek gibi ekipmanlara yatırım yapmayı tercih ederim. Geriye kalan soru, erişim değerimi en iyi nasıl kanıtlayabilirim?

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
İçinde ne olduğuna dair bir fikir bile edinemediğim bir şeye erişmek için 1000 dolar ödemek zorunda kalmak biraz aptalca görünüyor.
Belki konu başlıklarını/açıklamalarını ya da başka bir şeyi görüntüleyebilseydim. Ancak şu anki haliyle hayal kırıklığı için bir tuzak gibi görünüyor.

RC bölümünde neler olduğunu duyurabilseydiniz (yani en azından konu başlıklarını gösterebilseydiniz), o zaman belki kaydolmaya değer olabilirdi. Ancak bu konuda tam anlamıyla hiçbir şey bilmemek için 1000 dolar biraz kazık gibi (tüm saygımla)

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
663
Araştırma Kimyasalları bölümü bizim için oldukça pahalı.
Birçok formül sentezlenmiş ve deneysel olarak test edilmiştir.
Potansiyel olarak aktif yeni maddeleri tanımlamak için araştırmaya çok zaman harcıyoruz.
Deneyimlerini paylaşmaya hazır olan araştırmacılar bölüme ücretsiz erişim sağlayabilir ve 1.000 $'lık maliyet bayiler için hiçbir şey değildir. Aynı zamanda, bu maddenin başarılı bir şekilde kullanılması durumunda bir formül milyonlarca dolar getirebilir.
Bölümden yaygın bir veri sızıntısı olmaması için manşet atmaktan da korkuyoruz, birçok ülkeden uzmanlar ilk etapta bu tür maddeleri yasaklamak için RC pazarını analiz ediyor.

Last edited by a moderator:
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
281
Hiç test edilmemiş yeni bileşiklere ve henüz sentezlenmemiş muazzam sayıda tasarıma sahip bir araştırmacıyım... Değerimin test edilmesi için gerekli zaman ve faaliyeti göstereceğim.

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Yani bu bölüm daha çok gerçek kimyagerler ve üreticiler için mi? Söz konusu maddelerden herhangi biri seri üretilecek olsaydı, bu pazarda veya normal clearnet RC pazarında olurdu, değil mi?

Bu bölümü merak ediyorum. Yeni/yasal RC'ler üreten üreticilere özel erişime sahip olmak için 1000 dolar ödemeyi umursamazdım ama bu bölümün amacı bu değil gibi görünüyor.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
281
Hiç param olmadığını ve son araştırma laboratuarımı kaybettiğimi söylemek bana acı veriyor ama bu yıl yeni bir laboratuar kurmak için büyük umutlarım var. Moleküler tasarımlar içeren birçok defter yazdım ve kimyasal sinirbilim ve psikofarmakoloji (hepsi akademik destekli) hakkında ortalamanın üzerinde bilgiyle birlikte hazırlayıcı kimyaya olan bağlılığım çok işe yarayabilir, ancak hiçbir şey üretmediğim ve satmadığım için, bu bölüme erişim hakkı verilmesinin değerini yalnızca iddia edebilirim ve her zaman kanıtlayabilirim, çünkü burada dikkatsizce karanlık sanatları uygulamaya çalışmadan önce kimya öğrenmeyi vaaz etmekten başka önemli bir ilgim yok. Aktif olarak gizli kimyagerlik yaptığım dönemde çoğu şeyi ücretsiz olarak dağıttım ve felsefem onları uyuşturucu olmaları için uyuşturucu yapmak ve insanlara malzemelerin gerçek saflığının ne anlama geldiğini göstermekti (bu başımı biraz belaya soktu ama aynı zamanda yetkililerden psikoaktif araştırmalarıma karşı saygı ve bir dereceye kadar zımni ve şartlı hoşgörü kazandım)

sadow

Don't buy from me
Resident
Reaction score
63
Deals
11
RC bölümüne girmek istiyorum, kısa bir süredir buradayım ama şimdi olmasa da ileride girmek isterim.

m924

Don't buy from me
Resident
Reaction score
17
Merhaba, RC bölümüne erişmek istiyorum, ancak dürüst olmak gerekirse benim için sadece iyi bir okuma, meşgul olduğum için son ~ 2 haftadır gerçekten aktif değildim, ancak zamanım olduğunda her zaman forumları kontrol etmeye ve bazı yanıtlar göndermeye çalışıyorum ve belki de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum, ancak bu muhtemelen henüz çok fazla değil.

Wendy DreamerScam

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Deals
24
RC bölümüne gerçekten erişim arıyorum, aktif bir katılımcı olacağım ve dünya çapında güvenlik için en iyi hammaddeleri ve öncüleri sağlayacağım

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Reaction score
37
Erişim için başvuruyorum.
Merhaba, umarım bu foruma biraz bilgi katabilirim ve bu forumun sunduğu her şeyi okumayı ve öğrenmeyi seviyorum!
Teşekkür ederim!

HigherSense

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Yeni olduğum için henüz erişim sağlayamayacağımı biliyorum, ancak ilgilendiğimi bildiren bir yorum bırakmak istiyorum.

DrDealGood

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Heisenberg... gerçekten de bir şey sadece bilenler içindir.
RC departmanına erişim istiyorum. Kazıyor, araştırıyor ve neyin neden nasıl olduğuna dair bilgi arıyordum ve gizli merakım rodyumlara, sonra kovana, sonra vespary'ye ve şimdi de buraya kadar uzanıyor. Hayat önce sıkıcı sonra yoğun oluyor ve araştırma benim günlük işlerimi halletme yolum. Zaman kartım kontrol edildi. Her halükarda her şey yolunda, erişim olsun ya da olmasın burada kalmak için buradayım, ömür boyu üye olacağım.

peeve

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Yeni olduğumu biliyorum, ancak rc'lerle ilgili çok büyük deneyimim var, hangi şapkanın hangi etkileri olduğunu ve moleküldeki değişikliklerin etkileri nasıl değiştireceğini biliyorum. yeni ilaçlar için birçok fikrim var (örneğin 2-metil, 3,4-metilendioxy-pyrovalerone)

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Reaction score
31
RC bölümüne erişim sağlamak isterim:)

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
162
RC bölümüne erişmek istiyorsanız, ya bunun için ödeme yapmalı ya da forumda yeterince zaman geçirmeli ve bilginizin veya hizmetinizin bir kısmına katkıda bulunmalısınız.