RC bölümüne nasıl erişebilirim?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,735
Deals
1
Erişim için forumda aktif bir katılımcı olmanız gerekmektedir. RC bölümünde en değerli çalışmaları yayınlıyoruz. Örneğin, yasal bir kannabinoidin sentezi (WoW!).
Forumun en aktif kullanıcıları bir başkasına davetiye verme hakkına sahip olacak.
Davet için başvurularınızı buraya yazın.

Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Ayrıca, hedef kitlenin üreticileri/kimyagerleri/reaktif tedarikçileri/etkileyicileri olan kullanıcılara RC bölümüne erişim verebiliriz (forum reklamlarımız için onlara ödeme yapmaya da hazırız).
Genel olarak, işbirliğine açığız ve hedef kitleyi çekmek için trafik arayışındayız.

crackson

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
merhaba RC oturumuna erişip erişemeyeceğimi görüyorum sentezler hakkında çok şey öğrenmek istiyorum forumda sık sık aktif ve kendimi sentezler hakkında eğitmeyi seviyorum 💥💉

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
;)

BB ÇÖZÜM Ent.
HQ1 001
010101 BB
BLANCO CENNETİ

BB FORUM
çevrimiçi 0-01
101010 BBF
DÜNYA ÇAPINDA AĞ,

Blanco Heaven, Şimdiki Zaman

Konu ile ilgili: RC erişim başvurusu

Sevgili Bay Heisenberg,

RC Access üyesi pozisyonu için başvurmak istiyorum.

Motivasyonlarımı burada açıkça paylaşmak şu an için en akıllıca hareket olmayacaktır, ancak gerekirse motivasyonumu ve niyetlerimi kişisel olarak açıklığa kavuşturmayı çok isterim.

Sunulan seçenekler için güçlü bir aday olduğuma ve katma değer sağlayabileceğime eminim.

Size yeterli bilgi verebildiğimi varsayıyor ve bir yanıt bekliyorum.

Saygılarımla,

SWIBB

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
View previous replies…

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
162
Merhaba, RC bölümü bu forumun şu anda 20'den fazla (sentetik kannabinoidler ve opiatlar gibi) yaygın olmayan psikoaktif sentezini içeren bir parçasıdır. satın alırsanız foruma yardımcı olacaktır, ancak zamanınızı bu forumda akıllıca harcarsanız ücretsiz olarak erişebileceksiniz.

RC bölümü ayrıca doğrulanmamış bazı psikoaktifler hakkında ayrıntılar içermektedir.

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Bu hayır anlamına mı geliyor?

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
geniş bir yelpaze... akıllıca harcayın.... ne olduğunu biliyorsunuz, olduğu gibi bırakın, buna ihtiyacınız yok. teşekkürler

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
17
bölüme eri̇şebi̇li̇r mi̇yi̇m?

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
162
Merhaba, RC bölümü bu forumun şu anda 20'den fazla (sentetik kannabinoidler ve opiatlar gibi) yaygın olmayan psikoaktif sentezini içeren bir parçasıdır. satın alırsanız foruma yardımcı olacaktır, ancak zamanınızı bu forumda akıllıca harcarsanız ücretsiz olarak erişebileceksiniz.

RC bölümü ayrıca doğrulanmamış bazı psikoaktifler hakkında ayrıntılar içermektedir.

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
17
Şu anda fazla param yok, ücretsiz alabilir miyim?

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
162
evet, bu forumda yeterince zaman geçirebilirseniz kesinlikle alırsınız ve ücretsiz olarak alırsınız. paranız yoksa tamamen sorun değil ve bu özellik forumun çalışmasına yardımcı olmak için biraz para toplamak içindir. :)

devam et(y)

catmando

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba, RC bölümüne erişebilir miyim lütfen, mikrodalga kimyası ile ilgili yapabileceğim bazı değerli katkılarım var.

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
162

Stars

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Deleted

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
162

Sponge Bob

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
RC bölümüne erişim sağlayabilir miyim?

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
162

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Erişim sağlayabilir miyim? Katkıda bulunabileceğimden şüpheliyim ama merakımı gidermek için yasak meyveye İHTİYACIM VAR

Ayrıca şu anda 164 mesajım var ki bu forum için çok fazla.

Aleffine

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Okumak için erişim isterim! Davetiye alabilir miyim? Teşekkürler!

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
245
Evet, RC bölümüne erişmek istiyorum.

Gönderilerimin yeterli olacağını umuyorum.

crystalgrahams

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Burada mevcut olan bilgi yığınını daha yeni sindirmeye başlıyorum ve yalan söylemeyeceğim, gelecekte bu bölüme devam etmeyi çok isterim. O kadar çok işlemi uzun uzun yazacağım ki! Bu hizmet için teşekkür ederim.

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Nadir / Niş / halka açık olmayan RC'ler için RC sahnesinin gelişimine katkıda bulunmak ve bireyleri veya küçük farmakolog / kimyager gruplarını daha fazla desteklemek için RC forumuna erişim aramak - sinerji yaratmak ve insanları birbirine bağlamak.

Opioidler:
- Janssen'in Spirodecanone sınıfı 2023'te
- Dekstromoramid: Çin analogu neden bir fiyaskoydu, SSS, Metadon geçişleri ile yeni sınırlar
- Fenazosin yeni sınırlar ile ilgili bileşikler
- Ketobemidon ve Buprenorfinin Keşfedilmemiş Analogları
- Hazine Avcılığı: 4'000 Pethidine analogu hala yanlış ellerde araştırılıyor

Vintage Pharma:
- Wolf of Wallstreet: Şimdiye kadar araştırılan tüm Methaqualone analogları gerçekten öyle mi?
- Kısa etkili Barbitüratların altın çağı: Toksik olmayan, mutajenik olmayan, programlanmamış analoglar

Stims & Co:
- 3,4-Etil-Pirovaleron ve 3,4-EtMC retrospektif ve prospektif
- Modafinil Analogları daha iyi bir kaderi hak ediyor olabilir

Dissos:
- MXE: 2022'de Podyumu gerçekten kaybetti mi?

& daha fazlası.

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Merhaba,

Breaking Bad'in bu alt bölümüne, RC'lerle yaptığım deneylerin yanı sıra araştırmalarımı ve deneyimlerimi yayabilmek amacıyla erişmek istiyorum,
Bu kimyasalların 40'tan fazlasını bizzat kullandım ve profilimde görülebileceği gibi saatlerce hem organik kimyasal hem de zarar azaltıcı bilgi edindim
Nadiren katkıda bulunuyorum ama katkıda bulunduğumda da iyi yazılmış, araştırılmış faydalı bilgiler oluyor.